Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12421:267TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Jelínek Pavel
 
 
Paroulek Milan
Matějka Martin
 
 
84-11-1043210
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Jelínek PavelMatějka Martin-9-7-8  0321
4.Michal JiříParoulek Milan9-81010 3131
5.Dvořák Jan ml.Pekárek František555  3041
6.Dvořák ZdeněkWO    3051
7.Michal JiříMatějka Martin-6-8-7  0352
8.Dvořák Jan ml.Paroulek Milan777  3062
9.Dvořák ZdeněkPekárek František574  3072
10.Jelínek PavelWO    3082
11.Dvořák Jan ml.Matějka Martin-463-393292
12.Dvořák ZdeněkParoulek Milan5-866 31102
13.Jelínek PavelPekárek František101010  30  
14.Michal Jiří         
15.Dvořák ZdeněkMatějka Martin         
16.Jelínek PavelParoulek Milan         
17.Michal JiříPekárek František         
18.Dvořák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jelínek Pavel01Matějka Martin21
Michal Jiří11Paroulek Milan03
Dvořák Jan ml.30Pekárek František02
Dvořák Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:9394:285TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
497  3010
2.Kapras Karel
Malý Petr
 
 
Lambert Zbyněk
Strnadová Karolína
 
 
448  3020
3.Balcar MiroslavKlimek Tomáš-2-3-3  0321
4.Kaňka Luděk st.Lambert Zbyněk526  3031
5.Malý PetrStrnadová Karolína-11238 3141
6.Kapras KarelStupavský Milan667  3051
7.Kaňka Luděk st.Klimek Tomáš5612  3061
8.Malý PetrLambert Zbyněk5-1459 3171
9.Kapras KarelStrnadová Karolína-8598 3181
10.Balcar MiroslavStupavský Milan486  3091
11.Malý PetrKlimek Tomáš-7-4-9  0392
12.Kapras KarelLambert Zbyněk736  30102
13.Balcar MiroslavStrnadová Karolína687  30  
14.Kaňka Luděk st.Stupavský Milan         
15.Kapras KarelKlimek Tomáš         
16.Balcar MiroslavLambert Zbyněk         
17.Kaňka Luděk st.Strnadová Karolína         
18.Malý PetrStupavský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Miroslav11Klimek Tomáš21
Kaňka Luděk st.20Lambert Zbyněk03
Malý Petr21Strnadová Karolína02
Kapras Karel30Stupavský Milan02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27582:542TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Jandejsek Pavel
Herout Tomáš
 
 
8-7-9-6 1301
2.Dvořák Jaroslav
Suchomel Tomáš
 
 
Hameta Oldřich
Bleha Lukáš
 
 
3-565 3111
3.Beran MartinHameta Oldřich-89-7983221
4.Vojáček JiříSlavík Radek-78-9-10 1322
5.Dvořák JaroslavHerout Tomáš-4-510-7 1323
6.Suchomel TomášJandejsek Pavel-9586 3133
7.Vojáček JiříHameta Oldřich-898-763243
8.Dvořák JaroslavSlavík Radek-7-8-5  0344
9.Suchomel TomášHerout Tomáš7-882 3154
10.Beran MartinJandejsek Pavel487  3064
11.Dvořák JaroslavHameta Oldřich-9-86873274
12.Suchomel TomášSlavík Radek-895-9WO2375
13.Beran MartinHerout Tomáš7-7-8713285
14.Vojáček JiříJandejsek Pavel786  3095
15.Wagner Jaroslav st.Hameta Oldřich-91199 31105
16.Beran MartinSlavík Radek-74   11  
17.Vojáček JiříHerout Tomáš         
18.Dvořák JaroslavJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin30Hameta Oldřich04
Vojáček Jiří21Slavík Radek30
Dvořák Jaroslav12Herout Tomáš12
Suchomel Tomáš21Jandejsek Pavel03
Wagner Jaroslav st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15485:408TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-8-107873210
2.Pokorný Roman
Uksa Tomáš
 
 
Zatřepálek Petr
Sysel Vojtěch
 
 
6-1088 3120
3.Pokorný RomanMühlfeit Luboš-6366 3130
4.Pavlíček MartinZatřepálek Pavel87-12-4-102331
5.Uksa TomášSysel Vojtěch10145  3041
6.Jícha DavidZatřepálek Petr946  3051
7.Pavlíček MartinMühlfeit Luboš89-67 3161
8.Uksa TomášZatřepálek Pavel-9-8-7  0362
9.Jícha DavidSysel Vojtěch557  3072
10.Pokorný RomanZatřepálek Petr-8-698103282
11.Uksa TomášMühlfeit Luboš-91086 3192
12.Jícha DavidZatřepálek Pavel3-9812 31102
13.Pokorný RomanSysel Vojtěch-8-9-9  03  
14.Pavlíček MartinZatřepálek Petr         
15.Jícha DavidMühlfeit Luboš         
16.Pokorný RomanZatřepálek Pavel         
17.Pavlíček MartinSysel Vojtěch         
18.Uksa TomášZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Roman20Mühlfeit Luboš03
Pavlíček Martin11Zatřepálek Pavel21
Uksa Tomáš21Sysel Vojtěch02
Jícha David30Zatřepálek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KrchlebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36638:668TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
Bittner Miloslav
Jaroň Daniel
 
 
-87-51203210
2.Antoš Petr
Kastner Patrik
 
 
Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
2-7810 3120
3.Beniš OndřejProcházka Miroslav ml.10-10-5-9 1321
4.Kastner PatrikBittner Miloslav-11-7-5  0322
5.Trávníček LubošBoháč Milan1097  3032
6.Antoš PetrJaroň Daniel-7-67463242
7.Kastner PatrikProcházka Miroslav ml.88-1-6-52343
8.Trávníček LubošBittner Miloslav-78-3-4 1344
9.Antoš PetrBoháč Milan1126  3054
10.Beniš OndřejJaroň Daniel958  3064
11.Trávníček LubošProcházka Miroslav ml.-898-8-112365
12.Antoš PetrBittner Miloslav-6-899-82366
13.Beniš OndřejBoháč Milan-88-4-7 1367
14.Kastner PatrikJaroň Daniel113-25 3177
15.Antoš PetrProcházka Miroslav ml.1055  3087
16.Beniš OndřejBittner Miloslav-89-2-6 1388
17.Kastner PatrikBoháč Milan-8-7-3  0389
18.Trávníček LubošJaroň Daniel-6109-5-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej13Procházka Miroslav ml.31
Kastner Patrik13Bittner Miloslav40
Trávníček Luboš13Boháč Milan22
Antoš Petr31Jaroň Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15447:378ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Lhoták Jakub
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
7-475 3110
2.Mazurkiewicz Ivo
Holman Martin
 
 
Bříška Jan
Horsák Oldřich
 
 
-69611 3120
3.Lhoták JakubBříška Jan895  3030
4.Doležal MartinDurdis Petr ml.-4-9-4  0331
5.Jindra JosefVeselý Pavel-6-3-3  0332
6.Pilner JaroslavHorsák Oldřich635  3042
7.Doležal MartinBříška Jan6-8-7-16 1343
8.Jindra JosefDurdis Petr ml.635  3053
9.Pilner JaroslavVeselý Pavel977  3063
10.Lhoták JakubHorsák Oldřich776  3073
11.Jindra JosefBříška Jan6-11-3543283
12.Pilner JaroslavDurdis Petr ml.98-88 3193
13.Lhoták JakubVeselý Pavel6-9122 31103
14.Doležal MartinHorsák Oldřich639  30  
15.Pilner JaroslavBříška Jan         
16.Lhoták JakubDurdis Petr ml.         
17.Doležal MartinVeselý Pavel         
18.Jindra JosefHorsák Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub30Bříška Jan12
Doležal Martin02Durdis Petr ml.12
Jindra Josef21Veselý Pavel12
Pilner Jaroslav30Horsák Oldřich02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS