Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29597:571SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Tomáš
Polívková Barbora
 
 
Klimek Tomáš
Randák Adam
 
 
-77-3-10 1301
2.Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
Jančiga Roman
Lambert Zbyněk
 
 
896  3011
3.Polívková BarboraKlimek Tomáš696  3021
4.Herout TomášRandák Adam13-11-8-5 1322
5.Hameta OldřichJančiga Roman-7-8-7  0323
6.Slavík RadekLambert Zbyněk673  3033
7.Herout TomášKlimek Tomáš-7-5-5  0334
8.Hameta OldřichRandák Adam-7-728-42335
9.Slavík RadekJančiga Roman7-98-983245
10.Polívková BarboraLambert Zbyněk4103  3055
11.Hameta OldřichKlimek Tomáš3-577 3165
12.Slavík RadekRandák Adam-2-37853275
13.Polívková BarboraJančiga Roman-5-111011-72376
14.Herout TomášStupavský Milan94-56 3186
15.Slavík RadekKlimek Tomáš-10-5-10  0387
16.Polívková BarboraRandák Adam-575-653297
17.Herout TomášJančiga Roman696  30107
18.Hameta OldřichStupavský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívková Barbora31Klimek Tomáš22
Herout Tomáš22Randák Adam22
Hameta Oldřich12Jančiga Roman22
Slavík Radek31Lambert Zbyněk02
   Stupavský Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:17508:345TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 

 
 
WO    3010
2.Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
597  3020
3.Mühlfeit LubošPekárek František st.-9-119-11 1321
4.Sysel VojtěchKaipr Petr6-8-9-8 1322
5.Zatřepálek PetrParoulek Milan6-59-9-32323
6.Zatřepálek PavelWO    3033
7.Sysel VojtěchPekárek František st.-8-65-6 1334
8.Zatřepálek PetrKaipr Petr10-683 3144
9.Zatřepálek PavelParoulek Milan568  3054
10.Mühlfeit LubošWO    3064
11.Zatřepálek PetrPekárek František st.67-89 3174
12.Zatřepálek PavelKaipr Petr87WO  3084
13.Mühlfeit LubošParoulek Milan-5-3-7  0385
14.Sysel VojtěchWO    3095
15.Zatřepálek PavelPekárek František st.957  30105
16.Mühlfeit LubošKaipr Petr-14    01  
17.Sysel VojtěchParoulek Milan         
18.Zatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mühlfeit Luboš02Pekárek František st.22
Sysel Vojtěch02Kaipr Petr12
Zatřepálek Petr21Paroulek Milan21
Zatřepálek Pavel30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25549:518TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
86-85 3110
2.Boháč Milan
Sádlo Josef
 
 
Sauer Ondřej
Dvořák Zdeněk
 
 
-11-38-10 1311
3.Sádlo JosefMichal Jiří7-47-8113221
4.Boháč MilanDvořák Zdeněk-7-4-6  0322
5.Kučera PavelŠlechta Jaroslav7710  3032
6.Bittner MiloslavSauer Ondřej-5-105-8 1333
7.Boháč MilanMichal Jiří-5-7-3  0334
8.Kučera PavelDvořák Zdeněk8110  3044
9.Bittner MiloslavŠlechta Jaroslav38-103 3154
10.Sádlo JosefSauer Ondřej6-10-6-7 1355
11.Kučera PavelMichal Jiří97-98 3165
12.Bittner MiloslavDvořák Zdeněk812-77 3175
13.Sádlo JosefŠlechta Jaroslav5-667 3185
14.Boháč MilanSauer Ondřej-511713 3195
15.Bittner MiloslavMichal Jiří6-86-6532105
16.Sádlo JosefDvořák Zdeněk         
17.Boháč MilanŠlechta Jaroslav         
18.Kučera PavelSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sádlo Josef21Michal Jiří13
Boháč Milan12Dvořák Zdeněk12
Kučera Pavel30Šlechta Jaroslav03
Bittner Miloslav31Sauer Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33511:549TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
643  3010
2.Bříška Jan
Durdis Petr ml.
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
-8-712-3 1311
3.Bříška JanKapras Karel-8-9126-62312
4.Veselý PavelŠlapáček Martin-6-7-7  0313
5.Čech JiříBalcar Miroslav8-4-7263223
6.Durdis Petr ml.Malý Petr-9118-9-92324
7.Veselý PavelKapras Karel9-11-4-5 1325
8.Čech JiříŠlapáček Martin7-686 3135
9.Durdis Petr ml.Balcar Miroslav-610-5-4 1336
10.Bříška JanMalý Petr-11-3612-82337
11.Čech JiříKapras Karel7129  3047
12.Durdis Petr ml.Šlapáček Martin-10-61-6 1348
13.Bříška JanBalcar Miroslav-7-6-4  0349
14.Veselý PavelMalý Petr196  3059
15.Durdis Petr ml.Kapras Karel-9-8-3  03510
16.Bříška JanŠlapáček Martin-6    01  
17.Veselý PavelBalcar Miroslav         
18.Čech JiříMalý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříška Jan03Kapras Karel31
Veselý Pavel12Šlapáček Martin21
Čech Jiří30Balcar Miroslav21
Durdis Petr ml.04Malý Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18501:437ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Jindra Josef
 
 
Vojáček Jiří
Vydra Milan
 
 
769  3010
2.Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
6-97-993220
3.Lhoták JakubVojáček Jiří768  3030
4.Doležal MartinSuchomel Tomáš10-7-7-6 1331
5.Jindra JosefWagner Jaroslav st.563  3041
6.Zaplatílek CtiborVydra Milan-4-9-9  0342
7.Doležal MartinVojáček Jiří88-710 3152
8.Jindra JosefSuchomel Tomáš-6-9-8  0353
9.Zaplatílek CtiborWagner Jaroslav st.686  3063
10.Lhoták JakubVydra Milan6-55-773273
11.Jindra JosefVojáček Jiří-149-12-8 1374
12.Zaplatílek CtiborSuchomel Tomáš994  3084
13.Lhoták JakubWagner Jaroslav st.-56122 3194
14.Doležal MartinVydra Milan7812  30104
15.Zaplatílek CtiborVojáček Jiří5    10  
16.Lhoták JakubSuchomel Tomáš         
17.Doležal MartinWagner Jaroslav st.         
18.Jindra JosefVydra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub30Vojáček Jiří12
Doležal Martin21Suchomel Tomáš21
Jindra Josef12Wagner Jaroslav st.03
Zaplatílek Ctibor21Vydra Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:týmů
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34457:540TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
-9-611-9 1301
2.Dusil Petr
Pleticha Vladimír
 
 
Jícha David
Pavlíček Martin
 
 
-7-89-10 1302
3.Pleticha VladimírJícha David-3-9-4  0303
4.Dusil PetrPavlíček Martin810-44 3113
5.Beniš OndřejPokorný Roman10-8-1212-92314
6.Trávníček LubošBříza Josef ml.-5-109-5 1315
7.Dusil PetrJícha David-26-4-4 1316
8.Beniš OndřejPavlíček Martin7-5-12-10 1317
9.Trávníček LubošPokorný Roman86-95 3127
10.Pleticha VladimírBříza Josef ml.9-8-9-5 1328
11.Beniš OndřejJícha David-5-5-8  0329
12.Trávníček LubošPavlíček Martin-214-75103239
13.Pleticha VladimírPokorný Roman74-4-12-623310
14.Dusil PetrBříza Josef ml.         
15.Trávníček LubošJícha David         
16.Pleticha VladimírPavlíček Martin         
17.Dusil PetrPokorný Roman         
18.Beniš OndřejBříza Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Vladimír03Jícha David30
Dusil Petr11Pavlíček Martin12
Beniš Ondřej03Pokorný Roman21
Trávníček Luboš21Bříza Josef ml.20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS