Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:30626:588TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančiga Roman
Randák Adam
 
 
Antoš Petr
Pleticha Vladimír
 
 
-4988 3110
2.Šiler Jiří
Strnad Martin
 
 
Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
74-106 3120
3.Randák AdamTrávníček Luboš8-7-9273230
4.Jančiga RomanAntoš Petr84-9-693240
5.Strnad MartinBeniš Ondřej-9-25-9 1341
6.Lambert ZbyněkPleticha Vladimír749  3051
7.Jančiga RomanTrávníček Luboš9-7-4573261
8.Strnad MartinAntoš Petr-47-38-102362
9.Lambert ZbyněkBeniš Ondřej-6-10-7  0363
10.Randák AdamPleticha Vladimír-8-539123273
11.Strnad MartinTrávníček Luboš-5-9-9  0374
12.Lambert ZbyněkAntoš Petr-117-77-52375
13.Randák AdamBeniš Ondřej719  3085
14.Jančiga RomanPleticha Vladimír136-109 3195
15.Lambert ZbyněkTrávníček Luboš2-89-7-62396
16.Randák AdamAntoš Petr-6764 31106
17.Jančiga RomanBeniš Ondřej9-811  21  
18.Strnad MartinPleticha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam40Trávníček Luboš22
Jančiga Roman30Antoš Petr22
Strnad Martin03Beniš Ondřej21
Lambert Zbyněk13Pleticha Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8402:241TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Lhoták Jakub
Doležal Martin
 
 
6-9117 3120
3.Matějka MartinDoležal Martin394  3030
4.Pekárek František st.Lhoták Jakub-117-76103240
5.Paroulek MilanHolman Martin-8879 3150
6.Kaipr PetrWO    3060
7.Pekárek František st.Doležal Martin108-78 3170
8.Paroulek MilanLhoták Jakub-114-6563280
9.Kaipr PetrHolman Martin8-976 3190
10.Matějka MartinWO    30100
11.Paroulek MilanDoležal Martin         
12.Kaipr PetrLhoták Jakub         
13.Matějka MartinHolman Martin         
14.Pekárek František st.         
15.Kaipr PetrDoležal Martin         
16.Matějka MartinLhoták Jakub         
17.Pekárek František st.Holman Martin         
18.Paroulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějka Martin10Doležal Martin02
Pekárek František st.20Lhoták Jakub02
Paroulek Milan20Holman Martin02
Kaipr Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18526:442TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
8-9-8-9 1301
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Bříška Jan
Veselý Martin
 
 
-89109 3111
3.Beran MartinBříška Jan-9-10-9  0312
4.Suchomel TomášČech Jiří974  3022
5.Vojáček JiříVeselý Martin974  3032
6.Wagner Jaroslav st.Veselý Pavel-77-9-6 1333
7.Suchomel TomášBříška Jan978  3043
8.Vojáček JiříČech Jiří49-6-9-72344
9.Wagner Jaroslav st.Veselý Martin665  3054
10.Beran MartinVeselý Pavel785  3064
11.Vojáček JiříBříška Jan8-9-7-2 1365
12.Wagner Jaroslav st.Čech Jiří978  3075
13.Beran MartinVeselý Martin456  3085
14.Suchomel TomášVeselý Pavel-8986 3195
15.Wagner Jaroslav st.Bříška Jan68-82 31105
16.Beran MartinČech Jiří         
17.Suchomel TomášVeselý Martin         
18.Vojáček JiříVeselý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin21Bříška Jan22
Suchomel Tomáš30Čech Jiří12
Vojáček Jiří12Veselý Martin03
Wagner Jaroslav st.31Veselý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22509:468TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 
Boháč Milan
Paclt Milan
 
 
1086  3010
2.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-9-7-7  0311
3.Pokorný RomanKučera Pavel495  3021
4.Plíhal MartinBittner Miloslav-3-8-2  0322
5.Bříza Josef ml.Boháč Milan828  3032
6.Jícha DavidPaclt Milan167  3042
7.Plíhal MartinKučera Pavel-4-4-7  0343
8.Bříza Josef ml.Bittner Miloslav8-999 3153
9.Jícha DavidBoháč Milan-5-9310-82354
10.Pokorný RomanPaclt Milan778  3064
11.Bříza Josef ml.Kučera Pavel4-665 3174
12.Jícha DavidBittner Miloslav-6-6-8  0375
13.Pokorný RomanBoháč Milan510-8-1063285
14.Plíhal MartinPaclt Milan9-688 3195
15.Jícha DavidKučera Pavel-810-1261032105
16.Pokorný RomanBittner Miloslav-755  21  
17.Plíhal MartinBoháč Milan         
18.Bříza Josef ml.Paclt Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Roman30Kučera Pavel13
Plíhal Martin12Bittner Miloslav21
Bříza Josef ml.30Boháč Milan12
Jícha David22Paclt Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23565:524TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-9-6-8  0301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Petr
 
 
-8698 3111
3.Dvořák Jan ml.Zatřepálek Pavel98-8-9-72312
4.Michal JiříMühlfeit Luboš-6-8-6  0313
5.Šlechta JaroslavMifka Alexius7-313-583223
6.Dvořák ZdeněkZatřepálek Petr21312  3033
7.Michal JiříZatřepálek Pavel8-91110 3143
8.Šlechta JaroslavMühlfeit Luboš7106  3053
9.Dvořák ZdeněkMifka Alexius863  3063
10.Dvořák Jan ml.Zatřepálek Petr-3-9-4  0364
11.Šlechta JaroslavZatřepálek Pavel-71311-5-92365
12.Dvořák ZdeněkMühlfeit Luboš585  3075
13.Dvořák Jan ml.Mifka Alexius839  3085
14.Michal JiříZatřepálek Petr5-8-11-4 1386
15.Dvořák ZdeněkZatřepálek Pavel78-74 3196
16.Dvořák Jan ml.Mühlfeit Luboš865  30106
17.Michal JiříMifka Alexius         
18.Šlechta JaroslavZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan ml.22Zatřepálek Pavel22
Michal Jiří12Mühlfeit Luboš13
Šlechta Jaroslav21Mifka Alexius03
Dvořák Zdeněk40Zatřepálek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11425:326TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Herout Václav
Kamarýt Jiří
 
 
8-11410 3110
2.Kapras Karel
Postelt Vladimír
 
 
Hameta Oldřich
Němec Marek
 
 
64-2-683220
3.Balcar MiroslavKamarýt Jiří92-45 3130
4.Kaňka Luděk st.Hameta Oldřich1069  3040
5.Malý PetrHerout Václav910-125 3150
6.Kapras KarelNěmec Marek-9-8-10  0351
7.Kaňka Luděk st.Kamarýt Jiří962  3061
8.Malý PetrHameta Oldřich-10-9-10  0362
9.Kapras KarelHerout Václav373  3072
10.Balcar MiroslavNěmec Marek1078  3082
11.Malý PetrKamarýt Jiří683  3092
12.Kapras KarelHameta Oldřich479  30102
13.Balcar MiroslavHerout Václav-10-2   02  
14.Kaňka Luděk st.Němec Marek         
15.Kapras KarelKamarýt Jiří         
16.Balcar MiroslavHameta Oldřich         
17.Kaňka Luděk st.Herout Václav         
18.Malý PetrNěmec Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Miroslav20Kamarýt Jiří03
Kaňka Luděk st.20Hameta Oldřich12
Malý Petr21Herout Václav02
Kapras Karel21Němec Marek11
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS