Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24545:479TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lambert Zbyněk
Randák Adam
 
 
Bříška Jan
Zajíček Petr
 
 
-656-8-92301
2.Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
9116  3011
3.Randák AdamDurdis Petr ml.-10846 3121
4.Klimek TomášVeselý Pavel9-9-6-9 1322
5.Lambert ZbyněkBříška Jan74-35 3132
6.Stupavský MilanZajíček Petr-7-7-9  0333
7.Klimek TomášDurdis Petr ml.26-105 3143
8.Lambert ZbyněkVeselý Pavel-5-8-2  0344
9.Stupavský MilanBříška Jan-6995 3154
10.Randák AdamZajíček Petr988  3064
11.Lambert ZbyněkDurdis Petr ml.6-8-8-7 1365
12.Stupavský MilanVeselý Pavel311-43 3175
13.Randák AdamBříška Jan-5726 3185
14.Klimek TomášZajíček Petr16-76 3195
15.Stupavský MilanDurdis Petr ml.39-7-7932105
16.Randák AdamVeselý Pavel-7    01  
17.Klimek TomášBříška Jan         
18.Lambert ZbyněkZajíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam30Durdis Petr ml.13
Klimek Tomáš21Veselý Pavel21
Lambert Zbyněk12Bříška Jan03
Stupavský Milan31Zajíček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31652:607TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
8-7-83-32301
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Boháč Milan
Špitálský Ladislav
 
 
8-8-9953211
3.Matějka MartinBittner Miloslav935  3021
4.Pekárek František st.Kučera Pavel9127  3031
5.Paroulek MilanBoháč Milan-475-743241
6.Kaipr PetrŠpitálský Ladislav-9638 3151
7.Pekárek František st.Bittner Miloslav-10988 3161
8.Paroulek MilanKučera Pavel-9-6-8  0362
9.Kaipr PetrBoháč Milan-7-8-7  0363
10.Matějka MartinŠpitálský Ladislav-78-7563273
11.Paroulek MilanBittner Miloslav-65-7-8 1374
12.Kaipr PetrKučera Pavel-9689 3184
13.Matějka MartinBoháč Milan6-77-4-102385
14.Pekárek František st.Špitálský Ladislav988  3095
15.Kaipr PetrBittner Miloslav88-11-8-62396
16.Matějka MartinKučera Pavel-4-107-8 1397
17.Pekárek František st.Boháč Milan75-95 31107
18.Paroulek MilanŠpitálský Ladislav10107  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Martin22Bittner Miloslav22
Pekárek František st.40Kučera Pavel22
Paroulek Milan12Boháč Milan22
Kaipr Petr22Špitálský Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16481:408TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Hendrych Ladislav
 
 
Kastner Patrik
Knobloch Pavel
 
 
-9996 3110
2.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
-67-10-9 1311
3.Hendrych LadislavKastner Patrik9-5-6-9 1312
4.Ivan MilanBeniš Ondřej78-5-1033222
5.Zatřepálek PavelTrávníček Luboš94-614 3132
6.Mühlfeit LubošKnobloch Pavel1171  3042
7.Ivan MilanKastner Patrik-9588 3152
8.Zatřepálek PavelBeniš Ondřej733  3062
9.Mühlfeit LubošTrávníček Luboš-67816 3172
10.Hendrych LadislavKnobloch Pavel-6-49493282
11.Zatřepálek PavelKastner Patrik466  3092
12.Mühlfeit LubošBeniš Ondřej-7-868932102
13.Hendrych LadislavTrávníček Luboš-6-9-7  03  
14.Ivan MilanKnobloch Pavel         
15.Mühlfeit LubošKastner Patrik         
16.Hendrych LadislavBeniš Ondřej         
17.Ivan MilanTrávníček Luboš         
18.Zatřepálek PavelKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav11Kastner Patrik12
Ivan Milan20Beniš Ondřej03
Zatřepálek Pavel30Trávníček Luboš02
Mühlfeit Luboš30Knobloch Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30619:614SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
1384  3010
2.Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
Jindra Josef
Doležal Martin
 
 
985  3020
3.Herout TomášZaplatílek Ctibor86-6-693230
4.Hameta OldřichJindra Josef-44-63-82331
5.Jandejsek PavelLhoták Jakub-8-9-6  0332
6.Slavík RadekDoležal Martin-5989 3142
7.Hameta OldřichZaplatílek Ctibor89-9-963252
8.Jandejsek PavelJindra Josef6-93-463262
9.Slavík RadekLhoták Jakub-51295 3172
10.Herout TomášDoležal Martin-598-7103282
11.Jandejsek PavelZaplatílek Ctibor99-4-6-122383
12.Slavík RadekJindra Josef-85-9-12 1384
13.Herout TomášLhoták Jakub-7-88-9 1385
14.Hameta OldřichDoležal Martin-5-6-4  0386
15.Slavík RadekZaplatílek Ctibor-614812 3196
16.Herout TomášJindra Josef59-55 31106
17.Hameta OldřichLhoták Jakub         
18.Jandejsek PavelDoležal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout Tomáš31Zaplatílek Ctibor13
Hameta Oldřich12Jindra Josef22
Jandejsek Pavel12Lhoták Jakub21
Slavík Radek31Doležal Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:31385:473TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Pavel
Kočiš Ludovít
 
 
Beran Martin
Wagner Jaroslav st.
 
 
8-14-48-42301
2.Šlechta Jaroslav
Sauer Ondřej
 
 
Dvořák Jaroslav
Suchomel Tomáš
 
 
-96-5-9 1302
3.Šlechta JaroslavSuchomel Tomáš-27-8-8 1303
4.Jelínek PavelBeran Martin-108-910-122304
5.Sauer OndřejWagner Jaroslav st.-9-3-9  0305
6.Kočiš LudovítDvořák Jaroslav-6-4-5  0306
7.Jelínek PavelSuchomel Tomáš45-104 3116
8.Sauer OndřejBeran Martin-3-8-1  0317
9.Kočiš LudovítWagner Jaroslav st.-4-788-62318
10.Šlechta JaroslavDvořák Jaroslav10129  3028
11.Sauer OndřejSuchomel Tomáš-6-10-5  0329
12.Kočiš LudovítBeran Martin-38-86-323210
13.Šlechta JaroslavWagner Jaroslav st.-10-13-4  03  
14.Jelínek PavelDvořák Jaroslav         
15.Kočiš LudovítSuchomel Tomáš         
16.Šlechta JaroslavBeran Martin         
17.Jelínek PavelWagner Jaroslav st.         
18.Sauer OndřejDvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlechta Jaroslav11Suchomel Tomáš21
Jelínek Pavel11Beran Martin30
Sauer Ondřej03Wagner Jaroslav st.20
Kočiš Ludovít03Dvořák Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:35603:620TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kapras Karel
 
 
Plíhal Martin
Jícha David
 
 
44-8-693210
2.Malý Petr
Blecha David
 
 
Pavlíček Martin
Stárek Karel ml.
 
 
399  3020
3.Balcar MiroslavJícha David-8-8-1  0321
4.Blecha DavidPavlíček Martin-5-10-6  0322
5.Malý PetrPlíhal Martin56-98 3132
6.Kapras KarelStárek Karel ml.810-7-793242
7.Blecha DavidJícha David-8-6-8  0343
8.Malý PetrPavlíček Martin-3-128-2 1344
9.Kapras KarelPlíhal Martin-9-68333254
10.Balcar MiroslavStárek Karel ml.87-79 3164
11.Malý PetrJícha David-6-9-3  0365
12.Kapras KarelPavlíček Martin-9366 3175
13.Balcar MiroslavPlíhal Martin-9755 3185
14.Blecha DavidStárek Karel ml.10-5-6-8 1386
15.Kapras KarelJícha David-310-9-4 1387
16.Balcar MiroslavPavlíček Martin-7109-633297
17.Blecha DavidPlíhal Martin-7-8109832107
18.Malý PetrStárek Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Miroslav31Jícha David40
Blecha David13Pavlíček Martin22
Malý Petr12Plíhal Martin04
Kapras Karel31Stárek Karel ml.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS