Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32690:654TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lambert Zbyněk
Randák Adam
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-56-118-32301
2.Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
Boháč Milan
Jaroň Daniel
 
 
-8-39643211
3.Randák AdamKučera Pavel3-8-9-4 1312
4.Klimek TomášBittner Miloslav7106  3022
5.Lambert ZbyněkBoháč Milan8-97-11-92323
6.Stupavský MilanJaroň Daniel868  3033
7.Klimek TomášKučera Pavel14-9-89-82334
8.Lambert ZbyněkBittner Miloslav12-7-5-6 1335
9.Stupavský MilanBoháč Milan-7676 3145
10.Randák AdamJaroň Daniel792  3055
11.Lambert ZbyněkKučera Pavel-9-9-5  0356
12.Stupavský MilanBittner Miloslav-97-810103266
13.Randák AdamBoháč Milan3-7-49-112367
14.Klimek TomášJaroň Daniel83-88 3177
15.Stupavský MilanKučera Pavel96-8-683287
16.Randák AdamBittner Miloslav11-743 3197
17.Klimek TomášBoháč Milan9-5-9101032107
18.Lambert ZbyněkJaroň Daniel-98-57 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam22Kučera Pavel31
Klimek Tomáš31Bittner Miloslav13
Lambert Zbyněk03Boháč Milan22
Stupavský Milan40Jaroň Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12450:353TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Paroulek Milan
 
 
Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
78-96 3110
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Horsák Oldřich
Bříška Jan
 
 
647  3020
3.Matějka MartinDurdis Petr ml.487  3030
4.Pekárek František st.Veselý Pavel-1076-8-42331
5.Paroulek MilanBříška Jan866  3041
6.Kaipr PetrHorsák Oldřich4512  3051
7.Pekárek František st.Durdis Petr ml.8-666 3161
8.Paroulek MilanVeselý Pavel-8-18-8 1362
9.Kaipr PetrBříška Jan9-776 3172
10.Matějka MartinHorsák Oldřich-9836 3182
11.Paroulek MilanDurdis Petr ml.-6765 3192
12.Kaipr PetrVeselý Pavel9-887 31102
13.Matějka MartinBříška Jan-977  21  
14.Pekárek František st.Horsák Oldřich         
15.Kaipr PetrDurdis Petr ml.         
16.Matějka MartinVeselý Pavel         
17.Pekárek František st.Bříška Jan         
18.Paroulek MilanHorsák Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin20Durdis Petr ml.03
Pekárek František st.11Veselý Pavel21
Paroulek Milan21Bříška Jan02
Kaipr Petr30Horsák Oldřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36557:594ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
66-812 3110
2.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Jindra Josef
Pilner Jaroslav
 
 
-96-8-11 1311
3.Ivan MilanPilner Jaroslav10-7-7-5 1312
4.Zatřepálek PavelLhoták Jakub515  3022
5.Zatřepálek PetrJindra Josef-7-881173232
6.Mühlfeit LubošZaplatílek Ctibor99-69 3142
7.Zatřepálek PavelPilner Jaroslav-13-9-9  0343
8.Zatřepálek PetrLhoták Jakub-1310-59-82344
9.Mühlfeit LubošJindra Josef10-5-77103254
10.Ivan MilanZaplatílek Ctibor-7-85-10 1355
11.Zatřepálek PetrPilner Jaroslav-9-4-9  0356
12.Mühlfeit LubošLhoták Jakub-810-7-9 1357
13.Ivan MilanDoležal Martin-7-5-6  0358
14.Zatřepálek PavelZaplatílek Ctibor278  3068
15.Mühlfeit LubošPilner Jaroslav-8-6-14  0369
16.Ivan MilanLhoták Jakub-9-4-8  03610
17.Zatřepálek PavelDoležal Martin         
18.Zatřepálek PetrZaplatílek Ctibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ivan Milan04Pilner Jaroslav40
Zatřepálek Pavel21Lhoták Jakub31
Zatřepálek Petr12Jindra Josef02
Mühlfeit Luboš22Zaplatílek Ctibor12
   Doležal Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:13452:320SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-10-1086-42311
3.Herout TomášKastner Patrik966  3021
4.Hameta OldřichPleticha Vladimír7913  3031
5.Jandejsek PavelMareš Jan385  3041
6.Slavík RadekWO    3051
7.Hameta OldřichKastner Patrik-8959 3161
8.Jandejsek PavelPleticha Vladimír-6-4-5  0362
9.Slavík RadekMareš Jan7411  3072
10.Herout TomášWO    3082
11.Jandejsek PavelKastner Patrik-10135-5-12383
12.Slavík RadekPleticha Vladimír9814  3093
13.Herout TomášMareš JanWO    0394
14.Hameta OldřichWO    30104
15.Slavík RadekKastner Patrik         
16.Herout TomášPleticha Vladimír         
17.Hameta OldřichMareš Jan         
18.Jandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Herout Tomáš10Kastner Patrik12
Hameta Oldřich20Pleticha Vladimír12
Jandejsek Pavel12Mareš Jan02
Slavík Radek20   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:30502:449TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Jícha David
Uksa Tomáš
 
 
4-610-8-52301
2.Sauer Ondřej
Šlechta Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Šlechta JaroslavJícha David-7-6-5  0312
4.Sauer OndřejPavlíček Martin9-107-9-72313
5.Michal JiříUksa Tomáš-7-5-5  0314
6.Dvořák Jan ml.WO    3024
7.Sauer OndřejJícha David-78-5-1 1325
8.Michal JiříPavlíček Martin-9-119-6 1326
9.Dvořák Jan ml.Uksa Tomáš845  3036
10.Šlechta JaroslavWO    3046
11.Michal JiříJícha David-3-5-4  0347
12.Dvořák Jan ml.Pavlíček Martin898  3057
13.Šlechta JaroslavUksa Tomáš-10-9-7  0358
14.Sauer OndřejWO    3068
15.Dvořák Jan ml.Jícha David94-4-6-72369
16.Šlechta JaroslavPavlíček Martin-129-8-10 13610
17.Sauer OndřejUksa Tomáš         
18.Michal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šlechta Jaroslav03Jícha David40
Sauer Ondřej02Pavlíček Martin31
Michal Jiří03Uksa Tomáš21
Dvořák Jan ml.21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34519:557TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kapras Karel
 
 
Dvořák Jaroslav
Suchomel Tomáš
 
 
958  3010
2.Malý Petr
Blecha David
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-39-8-102311
3.Balcar MiroslavŠpinar Rostislav-1-13-5  0312
4.Blecha DavidSuchomel Tomáš-8-3-6  0313
5.Malý PetrBeran Martin-5-68-5 1314
6.Kapras KarelDvořák Jaroslav545  3024
7.Blecha DavidŠpinar Rostislav-6-1-6  0325
8.Malý PetrSuchomel Tomáš949  3035
9.Kapras KarelBeran Martin74-66 3145
10.Balcar MiroslavDvořák Jaroslav1157  3055
11.Malý PetrŠpinar Rostislav10-10-10-6 1356
12.Kapras KarelSuchomel Tomáš-847-753266
13.Balcar MiroslavBeran Martin-96-2-1 1367
14.Blecha DavidDvořák Jaroslav-6-8-3  0368
15.Kapras KarelŠpinar Rostislav7-12-10-5 1369
16.Balcar MiroslavSuchomel Tomáš1-853 3179
17.Blecha DavidBeran Martin-9-7-6  03710
18.Malý PetrDvořák Jaroslav-811-86732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav22Špinar Rostislav40
Blecha David04Suchomel Tomáš13
Malý Petr12Beran Martin31
Kapras Karel31Dvořák Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS