Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21529:458TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Stupavský Milan
Randák Adam
 
 
102-10-883210
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Lambert Zbyněk
Strnadová Karolína
 
 
-9797 3120
3.Beran MartinRandák Adam-98-7-5 1321
4.Suchomel TomášStupavský Milan115-812 3131
5.Vojáček JiříLambert Zbyněk-78-89-72332
6.Wagner Jaroslav st.Strnadová Karolína-9-68-8 1333
7.Suchomel TomášRandák Adam-5-38163243
8.Vojáček JiříStupavský Milan8-9-78113253
9.Wagner Jaroslav st.Lambert Zbyněk458  3063
10.Beran MartinStrnadová Karolína823  3073
11.Vojáček JiříRandák Adam-6-7-4  0374
12.Wagner Jaroslav st.Stupavský Milan86-56 3184
13.Beran MartinLambert Zbyněk732  3094
14.Suchomel TomášStrnadová Karolína846  30104
15.Wagner Jaroslav st.Randák Adam68   20  
16.Beran MartinStupavský Milan         
17.Suchomel TomášLambert Zbyněk         
18.Vojáček JiříStrnadová Karolína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin21Randák Adam21
Suchomel Tomáš30Stupavský Milan03
Vojáček Jiří12Lambert Zbyněk12
Wagner Jaroslav st.21Strnadová Karolína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11439:349TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 
Pekárek František
Matějka Martin
 
 
7-977 3110
2.Pokorný Roman
Uksa Tomáš
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
799  3020
3.Pokorný RomanMatějka Martin79-96 3130
4.Pavlíček MartinPekárek František st.-8-6-8  0331
5.Uksa TomášParoulek Milan61011  3041
6.Jícha DavidPekárek František486  3051
7.Pavlíček MartinMatějka Martin-510-8-13 1352
8.Uksa TomášPekárek František st.87-87 3162
9.Jícha DavidParoulek Milan9-894 3172
10.Pokorný RomanPekárek František473  3082
11.Uksa TomášMatějka Martin89-129 3192
12.Jícha DavidPekárek František st.545  30102
13.Pokorný RomanParoulek Milan         
14.Pavlíček MartinPekárek František         
15.Jícha DavidMatějka Martin         
16.Pokorný RomanPekárek František st.         
17.Pavlíček MartinParoulek Milan         
18.Uksa TomášPekárek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Roman20Matějka Martin12
Pavlíček Martin02Pekárek František st.12
Uksa Tomáš30Paroulek Milan02
Jícha David30Pekárek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:týmů
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33652:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
-4-975-52301
2.Antoš Petr
Kastner Patrik
 
 
Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
-89-6-7 1302
3.Beniš OndřejMichal Jiří796  3012
4.Antoš PetrŠlechta Jaroslav9-9-87-62313
5.Kastner PatrikSauer Ondřej6-9-7-9 1314
6.Trávníček LubošDvořák Zdeněk7-87-9-62315
7.Antoš PetrMichal Jiří-8-6-15  0316
8.Kastner PatrikŠlechta Jaroslav94-1-743226
9.Trávníček LubošSauer Ondřej-31155 3136
10.Beniš OndřejDvořák Zdeněk964  3046
11.Kastner PatrikMichal Jiří511-73 3156
12.Trávníček LubošŠlechta Jaroslav279  3066
13.Beniš OndřejSauer Ondřej884  3076
14.Antoš PetrDvořák Zdeněk-7-5-4  0377
15.Trávníček LubošMichal Jiří-94-5-5 1378
16.Beniš OndřejŠlechta Jaroslav-821-11-62379
17.Antoš PetrSauer Ondřej1156  3089
18.Kastner PatrikDvořák Zdeněk-74-4953299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beniš Ondřej31Michal Jiří22
Antoš Petr13Šlechta Jaroslav22
Kastner Patrik31Sauer Ondřej13
Trávníček Luboš22Dvořák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16467:417ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Jindra Josef
 
 
Kapras Karel
Postelt Vladimír
 
 
666  3010
2.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Malý Petr
Blecha David
 
 
8-6-95113220
3.Lhoták JakubKapras Karel11-109-7-72321
4.Pilner JaroslavMalý Petr-13-510683231
5.Jindra JosefPostelt Vladimír6112  3041
6.Zaplatílek CtiborBlecha David86-108 3151
7.Pilner JaroslavKapras Karel8-87-783261
8.Jindra JosefMalý Petr289  3071
9.Zaplatílek CtiborPostelt Vladimír-6357 3181
10.Lhoták JakubBlecha David7812  3091
11.Jindra JosefKapras KarelWO    0392
12.Zaplatílek CtiborMalý Petr-798-10632102
13.Lhoták JakubPostelt Vladimír9-101111 31  
14.Pilner JaroslavBlecha David         
15.Zaplatílek CtiborKapras Karel         
16.Lhoták JakubMalý Petr         
17.Pilner JaroslavPostelt Vladimír         
18.Jindra JosefBlecha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub11Kapras Karel11
Pilner Jaroslav20Malý Petr03
Jindra Josef20Postelt Vladimír02
Zaplatílek Ctibor30Blecha David02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:41667:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
7-8-10-9 1301
2.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Zatřepálek Petr
Sysel Vojtěch
 
 
-6-5-10  0302
3.Veselý PavelZatřepálek Pavel9-6-9793212
4.Čech JiříSysel Vojtěch6-9-610103222
5.Bříška JanMühlfeit Luboš-910-8853232
6.Durdis Petr ml.Zatřepálek Petr-4589 3142
7.Čech JiříZatřepálek Pavel-78-9-16 1343
8.Bříška JanSysel Vojtěch-10-884103253
9.Durdis Petr ml.Mühlfeit Luboš-68109 3163
10.Veselý PavelZatřepálek Petr-39-34-82364
11.Bříška JanZatřepálek Pavel-7-6-6  0365
12.Durdis Petr ml.Sysel Vojtěch-9-6910-42366
13.Veselý PavelMühlfeit Luboš-9328 3176
14.Čech JiříZatřepálek Petr-4-9-4  0377
15.Durdis Petr ml.Zatřepálek Pavel811-6-483287
16.Veselý PavelSysel Vojtěch5-793 3197
17.Čech JiříMühlfeit Luboš-4-109-7 1398
18.Bříška JanZatřepálek Petr-7-4-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Pavel31Zatřepálek Pavel22
Čech Jiří13Sysel Vojtěch13
Bříška Jan22Mühlfeit Luboš13
Durdis Petr ml.31Zatřepálek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:485TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav ml.
Jaroň Daniel
 
 
Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
-10-41-5 1301
2.Bittner Miloslav
Boháč Milan
 
 
Jandejsek Pavel
Herout Tomáš
 
 
-10-79-5 1302
3.Procházka Miroslav ml.Slavík Radek-24-61393212
4.Boháč MilanHerout Tomáš854  3022
5.Jaroň DanielHameta Oldřich4-7-910103232
6.Bittner MiloslavJandejsek Pavel1056  3042
7.Boháč MilanSlavík Radek-4-106-9 1343
8.Jaroň DanielHerout Tomáš-9210-493253
9.Bittner MiloslavHameta Oldřich-6894 3163
10.Procházka Miroslav ml.Jandejsek Pavel657  3073
11.Jaroň DanielSlavík Radek10-99-3-112374
12.Bittner MiloslavHerout Tomáš7-1064 3184
13.Procházka Miroslav ml.Hameta Oldřich-27510 3194
14.Boháč MilanJandejsek Pavel57-73 31104
15.Bittner MiloslavSlavík Radek         
16.Procházka Miroslav ml.Herout Tomáš         
17.Boháč MilanHameta Oldřich         
18.Jaroň DanielJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Miroslav ml.30Slavík Radek21
Boháč Milan21Herout Tomáš03
Jaroň Daniel21Hameta Oldřich03
Bittner Miloslav30Jandejsek Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS