Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35651:653TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
Herout Tomáš
Kamarýt Jiří
 
 
-5377 3110
2.Strnadová Karolína
Lambert Zbyněk
 
 
Hameta Oldřich
Polívková Barbora
 
 
1010-8-8-92311
3.Lambert ZbyněkPolívková Barbora108-6-343221
4.Klimek TomášKamarýt Jiří647  3031
5.Strnadová KarolínaHameta Oldřich-8-375-72332
6.Stupavský MilanHerout Tomáš-1-8-7  0333
7.Klimek TomášPolívková Barbora-984-1053243
8.Strnadová KarolínaKamarýt Jiří379  3053
9.Stupavský MilanHameta Oldřich-7-4-7  0354
10.Lambert ZbyněkHerout Tomáš-107713 3164
11.Strnadová KarolínaPolívková Barbora-1-5-9  0365
12.Stupavský MilanKamarýt Jiří845  3075
13.Lambert ZbyněkHameta Oldřich-78-7-11 1376
14.Klimek TomášHerout Tomáš6-6-1783286
15.Stupavský MilanPolívková Barbora-6-5-8  0387
16.Lambert ZbyněkKamarýt Jiří611-10-6-82388
17.Klimek TomášHameta Oldřich79-9-793298
18.Strnadová KarolínaHerout Tomáš-51365 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lambert Zbyněk22Polívková Barbora22
Klimek Tomáš40Kamarýt Jiří13
Strnadová Karolína22Hameta Oldřich31
Stupavský Milan13Herout Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27631:589TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
7-8-9-9 1301
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Petr
 
 
-510-9-11 1302
3.Matějka MartinZatřepálek Pavel73-8-8113212
4.Pekárek František st.Mifka Alexius-10-7-7  0313
5.Paroulek MilanMühlfeit Luboš-6469 3123
6.Kaipr PetrZatřepálek Petr9-1778 3133
7.Pekárek František st.Zatřepálek Pavel10119  3043
8.Paroulek MilanMifka Alexius-98-98-122344
9.Kaipr PetrMühlfeit Luboš798  3054
10.Matějka MartinZatřepálek Petr-79710 3164
11.Paroulek MilanZatřepálek Pavel4-7-6-8 1365
12.Kaipr PetrMifka Alexius43-115 3175
13.Matějka MartinMühlfeit Luboš10-698 3185
14.Pekárek František st.Zatřepálek Petr9-10-9-3 1386
15.Kaipr PetrZatřepálek Pavel-8-78873296
16.Matějka MartinMifka Alexius7106  30106
17.Pekárek František st.Mühlfeit Luboš         
18.Paroulek MilanZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějka Martin40Zatřepálek Pavel13
Pekárek František st.12Mifka Alexius22
Paroulek Milan12Mühlfeit Luboš03
Kaipr Petr40Zatřepálek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33511:537TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
692  3010
2.Dvořák Jan ml.
Šlechta Jaroslav
 
 
Boháč Milan
Sádlo Josef
 
 
-8-994-42311
3.Sauer OndřejKučera Pavel-5-2-7  0312
4.Šlechta JaroslavBittner Miloslav-1311-12-9 1313
5.Dvořák ZdeněkBoháč Milan-77-12-11 1314
6.Dvořák Jan ml.Sádlo Josef772  3024
7.Šlechta JaroslavKučera Pavel-8-2-9  0325
8.Dvořák ZdeněkBittner Miloslav-8749 3135
9.Dvořák Jan ml.Boháč Milan11-9-8873245
10.Sauer OndřejSádlo Josef-6-3-6  0346
11.Dvořák ZdeněkKučera Pavel-87-8-9 1347
12.Dvořák Jan ml.Bittner Miloslav-9-588-82348
13.Sauer OndřejBoháč Milan845  3058
14.Šlechta JaroslavSádlo Josef-79-6-9 1359
15.Dvořák Jan ml.Kučera Pavel-12-8-7  03510
16.Sauer OndřejBittner Miloslav         
17.Šlechta JaroslavBoháč Milan         
18.Dvořák ZdeněkSádlo Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej12Kučera Pavel40
Šlechta Jaroslav03Bittner Miloslav21
Dvořák Zdeněk12Boháč Milan12
Dvořák Jan ml.22Sádlo Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24567:545TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Slobodzian Jakub
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
117-9-883210
2.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
9-1196 3120
3.Slobodzian JakubVeselý Pavel77-8-743230
4.Balcar MiroslavČech Jiří-1-97-11 1331
5.Malý PetrDurdis Petr ml.988  3041
6.Kapras KarelBříška Jan749  3051
7.Balcar MiroslavVeselý Pavel8-59-453261
8.Malý PetrČech Jiří-88-511-52362
9.Kapras KarelDurdis Petr ml.-684-773272
10.Slobodzian JakubBříška Jan-4779 3182
11.Malý PetrVeselý Pavel-7-7-6  0383
12.Kapras KarelČech Jiří-1175-6-72384
13.Slobodzian JakubDurdis Petr ml.-127-67103294
14.Balcar MiroslavBříška Jan11148  30104
15.Kapras KarelVeselý Pavel         
16.Slobodzian JakubČech Jiří         
17.Balcar MiroslavDurdis Petr ml.         
18.Malý PetrBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slobodzian Jakub30Veselý Pavel12
Balcar Miroslav21Čech Jiří30
Malý Petr12Durdis Petr ml.03
Kapras Karel21Bříška Jan03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30372:421ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Wagner Jaroslav st.
 
 
Doležal Martin
Jindra Josef
 
 
578  3010
2.Suchomel Tomáš
Dvořák Jaroslav
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
-5-6-9  0311
3.Beran MartinLhoták Jakub-9-85-4 1312
4.Wagner Jaroslav st.Zaplatílek Ctibor-68-87-112313
5.Dvořák JaroslavDoležal Martin5-6-99-92314
6.Suchomel TomášJindra Josef-9-9-10  0315
7.Wagner Jaroslav st.Lhoták Jakub-3-9-8  0316
8.Dvořák JaroslavZaplatílek Ctibor-6-88-10 1317
9.Suchomel TomášDoležal Martin-9-8-7  0318
10.Beran MartinŠembera Karel375  3028
11.Dvořák JaroslavLhoták Jakub-6-9-3  0329
12.Suchomel TomášZaplatílek Ctibor9-8-10-7 13210
13.Beran MartinDoležal Martin848  30  
14.Wagner Jaroslav st.Šembera Karel         
15.Suchomel TomášLhoták Jakub         
16.Beran MartinZaplatílek Ctibor         
17.Wagner Jaroslav st.Doležal Martin         
18.Dvořák JaroslavŠembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin11Lhoták Jakub30
Wagner Jaroslav st.02Zaplatílek Ctibor30
Dvořák Jaroslav03Doležal Martin20
Suchomel Tomáš03Jindra Josef10
   Šembera Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13452:362TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 
Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
5110  3010
2.Pokorný Roman
Uksa Tomáš
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
57-49 3120
3.Pokorný RomanKastner Patrik1097  3030
4.Pavlíček MartinTrávníček Luboš-14-8-7  0331
5.Uksa TomášBeniš Ondřej964  3041
6.Jícha DavidPleticha Vladimír6-3-8763251
7.Pavlíček MartinKastner Patrik7-973 3161
8.Uksa TomášTrávníček Luboš89-8-983271
9.Jícha DavidBeniš Ondřej528  3081
10.Pokorný RomanPleticha Vladimír2-999 3191
11.Plíhal MartinKastner Patrik6-10-8-10 1392
12.Jícha DavidTrávníček Luboš81010  30102
13.Pokorný RomanBeniš Ondřej8    10  
14.Pavlíček MartinPleticha Vladimír         
15.Jícha DavidKastner Patrik         
16.Pokorný RomanTrávníček Luboš         
17.Pavlíček MartinBeniš Ondřej         
18.Plíhal MartinPleticha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Roman20Kastner Patrik12
Pavlíček Martin11Trávníček Luboš12
Uksa Tomáš20Beniš Ondřej02
Jícha David30Pleticha Vladimír02
Plíhal Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS