Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál pod TřemšínemRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41570:650TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Štefan Radko
Hykl Václav
 
 
1491  3010
2.Pospíšil Antonín
Macháček Pavel st.
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-10-9-4  0311
3.Macháček Pavel st.Silavecký Ladislav-3-5-4  0312
4.Drbohlav MarekKřivánek Aleš-4-889-132313
5.Pospíšil AntonínHykl Václav-121-9-10 1314
6.Stacho LiborŠtefan Radko109-108 3124
7.Drbohlav MarekSilavecký Ladislav10-11-10-7 1325
8.Pospíšil AntonínKřivánek Aleš-2-9-13  0326
9.Stacho LiborHykl Václav1221  3036
10.Macháček Pavel st.Štefan Radko-88-8-11 1337
11.Pospíšil AntonínSilavecký Ladislav-3-8-6  0338
12.Stacho LiborKřivánek Aleš-8-8-9  0339
13.Macháček Pavel st.Hykl Václav-5-89-8 13310
14.Drbohlav MarekŠtefan Radko-9-968832410
15.Stacho LiborSilavecký LadislavWO    03411
16.Macháček Pavel st.Křivánek Aleš-4-5-9  03412
17.Drbohlav MarekHykl Václav-61094 31512
18.Pospíšil AntonínŠtefan Radko-96108 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel st.04Silavecký Ladislav30
Drbohlav Marek22Křivánek Aleš40
Pospíšil Antonín13Hykl Václav22
Stacho Libor21Štefan Radko13
WO01WO10
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:18637:523ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Škrabal Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
441  3010
2.Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
Škrabal Radek
Moravec Patrik
 
 
-69611 3120
3.Dohnal JaroslavJečmen Jaroslav-11-58-12 1321
4.Šturc JiříOndráček Oldřich1035  3031
5.Pěnkavová KristýnaMoravec Patrik268  3041
6.Betuštiak PetrŠkrabal Radek1099  3051
7.Šturc JiříJečmen Jaroslav466  3061
8.Pěnkavová KristýnaOndráček Oldřich1353  3071
9.Betuštiak PetrMoravec Patrik1098  3081
10.Plíšek PavelŠkrabal Radek-3-11-3  0382
11.Pěnkavová KristýnaJečmen Jaroslav1077  3092
12.Betuštiak PetrOndráček Oldřich-5411-8832102
13.Plíšek PavelMoravec Patrik9-2-4-10 13103
14.Šturc JiříŠkrabal Radek6136  30113
15.Betuštiak PetrJečmen Jaroslav1095  30123
16.Plíšek PavelOndráček Oldřich-7812-5-723124
17.Šturc JiříMoravec Patrik8-94-7-723125
18.Pěnkavová KristýnaČepelák Miroslav272  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnal Jaroslav01Ječmen Jaroslav13
Šturc Jiří31Ondráček Oldřich13
Pěnkavová Kristýna40Moravec Patrik22
Betuštiak Petr40Škrabal Radek12
Plíšek Pavel03Čepelák Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27678:621TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
11-367 3110
2.Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
7-849 3120
3.Ulbrich PetrKunc Jaroslav10-9-8-5 1321
4.Rosa MartinSvoboda Jaromír5105  3031
5.Mašek JosefMüller Jiří-910-9-8 1332
6.Bláha HynekKunc Petr810-47 3142
7.Rosa MartinKunc Jaroslav35-57 3152
8.Mašek JosefSvoboda Jaromír5-8-911-22353
9.Bláha HynekMüller Jiří27-5-493263
10.Ulbrich PetrKunc Petr-12-8412-72364
11.Mašek JosefKunc Jaroslav9-7910 3174
12.Bláha HynekSvoboda Jaromír5-789 3184
13.Ulbrich PetrMüller Jiří566  3094
14.Rosa MartinKunc Petr1176  30104
15.Bláha HynekKunc Jaroslav5-878 31114
16.Konopásek MiroslavSvoboda Jaromír-10-79-1 13115
17.Rosa MartinMüller Jiří639  30125
18.Mašek JosefKunc Petr-7-38-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulbrich Petr12Kunc Jaroslav13
Rosa Martin40Svoboda Jaromír22
Mašek Josef13Müller Jiří13
Bláha Hynek40Kunc Petr22
Konopásek Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14702:416SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Haník Josef
 
 
Bohdan Luděk
Křikava Richard
 
 
-61068 3110
2.Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
9-697 3120
3.Michal RadekKřikava Richard8-9-9-9 1321
4.Petrovic PavelVrecion Jiří1096  3031
5.Šimek JakubBohdan Luděk85-97 3141
6.Haník JosefKračmer Matěj699  3051
7.Petrovic PavelKřikava Richard8-7-56103261
8.Šimek JakubVrecion Jiří6910  3071
9.Haník JosefBohdan Luděk-9128-10123281
10.Michal RadekKračmer Matěj1266  3091
11.Šimek JakubKřikava Richard-9-9114432101
12.Haník JosefVrecion Jiří23-9-9632111
13.Michal RadekBohdan LuděkWO    30121
14.Petrovic PavelKračmer MatějWO    30131
15.Haník JosefKřikava RichardWO    30141
16.Michal RadekVrecion JiříWO    30151
17.Petrovic PavelBohdan LuděkWO    30161
18.Šimek JakubKračmer MatějWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Radek11Křikava Richard12
Petrovic Pavel20Vrecion Jiří03
Šimek Jakub30Bohdan Luděk02
Haník Josef30Kračmer Matěj02
WO60WO06
tzu 18°C tku 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20671:504TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Rybička Jan
Strejc Václav
 
 
1083  3010
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
-101099 3120
3.Hála PavelMikulejský Filip496  3030
4.Tůma RadekVychodil Luděk-9-610-10 1331
5.Petráň ZdeněkRybička Jan834  3041
6.Srch RadekStrejc Václav7105  3051
7.Tůma RadekMikulejský Filip5-9107 3161
8.Petráň ZdeněkVychodil Luděk9-8-83-112362
9.Srch RadekRybička Jan697  3072
10.Hála PavelStrejc Václav2-755 3182
11.Petráň ZdeněkMikulejský Filip-5-6-8  0383
12.Srch RadekVychodil Luděk-106-9553293
13.Hála PavelRybička Jan928  30103
14.Tůma RadekStrejc Václav-36910 31113
15.Srch RadekMikulejský FilipWO    30123
16.Hála PavelVychodil LuděkWO    30133
17.Tůma RadekRybička Jan-12-13109632143
18.Petráň ZdeněkStrejc Václav-4-13-8  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel30Mikulejský Filip12
Tůma Radek31Vychodil Luděk21
Petráň Zdeněk13Rybička Jan04
Srch Radek30Strejc Václav13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23681:495TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Čepelák Vladimír ml.
Jirouch Tomáš
 
 
87-107 3110
2.Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Gruber MartinČervenka Miroslav787  3030
4.Stehlík Jan ml.Jirouch Tomáš-996-973240
5.Vaculík Stanislav ml.Čepelák Vladimír ml.687  3050
6.Lev DanielRůžička Josef-9-8-7  0351
7.Stehlík Jan ml.Červenka Miroslav323  3061
8.Vaculík Stanislav ml.Jirouch Tomáš-912-10-8 1362
9.Lev DanielČepelák Vladimír ml.99-97 3172
10.Gruber MartinRůžička Josef-11-883-102373
11.Vaculík Stanislav ml.Červenka Miroslav446  3083
12.Lev DanielJirouch Tomáš-6-2-10  0384
13.Gruber MartinČepelák Vladimír ml.4-964 3194
14.Stehlík Jan ml.Růžička Josef-78105 31104
15.Lev DanielČervenka Miroslav7-118-9-923105
16.Gruber MartinJirouch Tomáš9-9-48832115
17.Stehlík Jan ml.Čepelák Vladimír ml.WO    30125
18.Vaculík Stanislav ml.Růžička JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gruber Martin31Červenka Miroslav13
Stehlík Jan ml.30Jirouch Tomáš22
Vaculík Stanislav ml.21Čepelák Vladimír ml.03
Lev Daniel13Růžička Josef21
WO30WO03
teplota na začátku 20 na konci 21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS