Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16493:396ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Silavecký Ladislav
Hykl Václav
 
 
594  3010
2.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Křivánek Aleš
 
 
117-6-2-82311
3.Šturc JiříEisenreich Jindřich ml.-8818 3121
4.Barta IvanSilavecký Ladislav-965-1173231
5.Dohnal JaroslavKřivánek Aleš8-1169 3141
6.Betuštiak PetrŠtefan Radko3-43-1033251
7.Barta IvanEisenreich Jindřich ml.10710  3061
8.Dohnal JaroslavSilavecký Ladislav48-11-953271
9.Betuštiak PetrKřivánek Aleš3-687 3181
10.Šturc JiříŠtefan Radko9103  3091
11.Dohnal JaroslavEisenreich Jindřich ml.-3-351-62392
12.Betuštiak PetrSilavecký Ladislav59-76 31102
13.Šturc JiříKřivánek Aleš7    10  
14.Barta IvanŠtefan Radko         
15.Betuštiak PetrEisenreich Jindřich ml.         
16.Šturc JiříSilavecký Ladislav         
17.Barta IvanKřivánek Aleš         
18.Dohnal JaroslavŠtefan Radko         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jiří20Eisenreich Jindřich ml.12
Barta Ivan20Silavecký Ladislav03
Dohnal Jaroslav21Křivánek Aleš02
Betuštiak Petr30Štefan Radko02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37621:629TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
847  3010
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
48-79 3120
3.Petráň ZdeněkGruber Martin-9-149-2 1321
4.Hála PavelDrož Jan-69-7-9 1322
5.Tůma RadekStehlík Jan ml.9-9106 3132
6.Srch RadekLev Daniel69-103 3142
7.Hála PavelGruber Martin-6-14-5  0343
8.Tůma RadekDrož Jan-10-3-8  0344
9.Srch RadekStehlík Jan ml.78-91 3154
10.Petráň ZdeněkLev Daniel-88-7-8 1355
11.Tůma RadekGruber Martin-9-8-8  0356
12.Srch RadekDrož Jan89-108 3166
13.Petráň ZdeněkStehlík Jan ml.-76-8-11 1367
14.Hála PavelLev Daniel7-9-117-72368
15.Srch RadekGruber Martin-9107-773278
16.Petráň ZdeněkDrož Jan10-61-9-92379
17.Hála PavelStehlík Jan ml.-7-6-7  03710
18.Tůma RadekLev Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petráň Zdeněk04Gruber Martin31
Hála Pavel04Drož Jan31
Tůma Radek12Stehlík Jan ml.22
Srch Radek40Lev Daniel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS