Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:40 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22617:532ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
587  3010
2.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Tůma Martin
Horák Ondřej
 
 
4611  3020
3.Barta IvanStacho Libor-8-1010793230
4.Betuštiak PetrTůma Martin779  3040
5.Dohnal JaroslavHorák Ondřej-6986 3150
6.Šturc JiříDrbohlav Marek-51168 3160
7.Betuštiak PetrStacho Libor-6912-873270
8.Dohnal JaroslavTůma Martin544  3080
9.Plíšek PavelHorák Ondřej-6-7-11  0381
10.Barta IvanDrbohlav Marek-9-8-6  0382
11.Dohnal JaroslavStacho Libor-8914 3192
12.Plíšek PavelTůma Martin6-49-9932102
13.Barta IvanHorák Ondřej367  30112
14.Betuštiak PetrDrbohlav Marek777  30122
15.Plíšek PavelStacho Libor-1-106-7 13123
16.Barta IvanTůma MartinWO    03124
17.Betuštiak PetrHorák Ondřej6-733 31134
18.Dohnal JaroslavDrbohlav Marek554  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan21Stacho Libor13
Betuštiak Petr40Tůma Martin03
Dohnal Jaroslav40Horák Ondřej13
Šturc Jiří10Drbohlav Marek13
Plíšek Pavel12   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31674:656SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
-76-4883210
2.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
-76-7-8 1311
3.Michal RadekUlbrich Petr-9-8-8  0312
4.Soused MilanRosa Martin10-7-110-62313
5.Haník JosefKonopásek Miroslav977  3023
6.Šimek JakubMašek Josef-5-85-6 1324
7.Soused MilanUlbrich Petr145-87 3134
8.Haník JosefRosa Martin-129-7-9 1335
9.Šimek JakubKonopásek Miroslav9137  3045
10.Michal RadekMašek Josef107-96 3155
11.Haník JosefUlbrich Petr11-736 3165
12.Šimek JakubRosa Martin-7-59-3 1366
13.Michal RadekKonopásek Miroslav68-611 3176
14.Soused MilanMašek Josef11711  3086
15.Šimek JakubUlbrich Petr-799-783296
16.Michal RadekRosa Martin7-7-5-7 1397
17.Soused MilanKonopásek Miroslav10-8-86432107
18.Haník JosefMašek Josef715  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek22Ulbrich Petr13
Soused Milan31Rosa Martin40
Haník Josef31Konopásek Miroslav04
Šimek Jakub22Mašek Josef13
tz. 18°C tk. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27653:574TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Drož Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-69119 3110
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-89-7-7 1311
3.Gruber MartinSrch Radek1158  3021
4.Stehlík Jan ml.Tůma Radek5-6-7-10 1322
5.Lev DanielHála Pavel8-3-9583232
6.Drož JanPetráň Zdeněk5128  3042
7.Stehlík Jan ml.Srch Radek-2-7-7  0343
8.Lev DanielTůma Radek-9-7-9  0344
9.Drož JanHála Pavel139-143 3154
10.Gruber MartinPetráň Zdeněk9310  3064
11.Lev DanielSrch Radek-9-6-7  0365
12.Drož JanTůma Radek845  3075
13.Gruber MartinHála Pavel5-845 3185
14.Stehlík Jan ml.Petráň Zdeněk3-978 3195
15.Drož JanSrch Radek-11-998-82396
16.Gruber MartinTůma Radek889  30106
17.Stehlík Jan ml.Hála PavelWO    30116
18.Lev DanielPetráň Zdeněk-9-9108-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin40Srch Radek31
Stehlík Jan ml.12Tůma Radek22
Lev Daniel13Hála Pavel03
Drož Jan31Petráň Zdeněk13
WO10WO01
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26673:535TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
Procházka Ondřej
Vychodil Luděk
 
 
9-4-5643210
2.Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Hlaváček Jan
Vospálek Miroslav
 
 
-687-993220
3.Čepelák Vladimír ml.Vychodil Luděk-8-8-8  0321
4.Čepelák Vladimír st.Procházka Ondřej-149-84-82322
5.Jirouch TomášVospálek Miroslav73-97 3132
6.Růžička JosefHlaváček Jan464  3042
7.Čepelák Vladimír st.Vychodil Luděk-86-7-12 1343
8.Jirouch TomášProcházka Ondřej9-8-9-8 1344
9.Růžička JosefVospálek Miroslav354  3054
10.Čepelák Vladimír ml.Hlaváček Jan852  3064
11.Jirouch TomášVychodil Luděk-982-343274
12.Růžička JosefProcházka Ondřej564  3084
13.Čepelák Vladimír ml.Vospálek Miroslav879  3094
14.Čepelák Vladimír st.Hlaváček Jan-07810 31104
15.Růžička JosefVychodil Luděk-4-8611-723105
16.Čepelák Vladimír ml.Procházka Ondřej-6-489-623106
17.Čepelák Vladimír st.Vospálek MiroslavWO    30116
18.Jirouch TomášHlaváček JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelák Vladimír ml.22Vychodil Luděk31
Čepelák Vladimír st.12Procházka Ondřej31
Jirouch Tomáš21Vospálek Miroslav03
Růžička Josef31Hlaváček Jan03
WO20WO02
Teplota začátek 16,5°C konec 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42591:682TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobková Martina
Křikava Richard
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
-10-1074-62301
2.Kračmer Matěj
Richterová Eva
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
87-11-8-72302
3.Kračmer MatějKunc Jaroslav-5-11-8  0303
4.Křikava RichardSvoboda Jaromír886  3013
5.Sobková MartinaMüller Jiří8-5-7-7 1314
6.Richterová EvaKunc Petr-6-112-6 1315
7.Křikava RichardKunc Jaroslav9-867 3125
8.Sobková MartinaSvoboda Jaromír9-6-4943235
9.Richterová EvaMüller Jiří-67-98-112336
10.Kračmer MatějKunc Petr-4-6-5  0337
11.Sobková MartinaKunc Jaroslav5210  3047
12.Richterová EvaSvoboda Jaromír-107-6-6 1348
13.Kračmer MatějMüller Jiří-8-6-7  0349
14.Křikava RichardKunc Petr-8-61111-323410
15.Richterová EvaKunc Jaroslav-117-9-8 13411
16.Kračmer MatějSvoboda Jaromír-8-64-6 13412
17.Křikava RichardMüller Jiří889  30512
18.Sobková MartinaKunc PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kračmer Matěj04Kunc Jaroslav22
Křikava Richard31Svoboda Jaromír22
Sobková Martina21Müller Jiří31
Richterová Eva04Kunc Petr30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54420:659TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosová Magdalena
Čepelák Miroslav
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-12-4-10  0301
2.Škrabal Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
Štefan Radko
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-9-10-5  0302
3.Moravec PatrikEisenreich Jindřich ml.-8-11-5  0303
4.Kosová MagdalenaSilavecký Ladislav-2-3-3  0304
5.Čepelák MiroslavKřivánek Aleš-6-8-9  0305
6.Škrabal JaroslavŠtefan Radko-9-69-7 1306
7.Kosová MagdalenaEisenreich Jindřich ml.-8-6-5  0307
8.Čepelák MiroslavSilavecký Ladislav-6-9-9  0308
9.Škrabal JaroslavKřivánek Aleš-2-4108-32309
10.Moravec PatrikŠtefan Radko7-76-3-923010
11.Čepelák MiroslavEisenreich Jindřich ml.-6-6-4  03011
12.Škrabal JaroslavSilavecký Ladislav-7-2-5  03012
13.Moravec PatrikKřivánek Aleš-5-36-4 13013
14.Kosová MagdalenaŠtefan Radko-1-710-4 13014
15.Škrabal JaroslavEisenreich Jindřich ml.-6-8-7  03015
16.Moravec PatrikSilavecký Ladislav-7-5-9  03016
17.Kosová MagdalenaKřivánek Aleš-9-5-5  03017
18.Čepelák MiroslavŠtefan Radko-9-11-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Patrik04Eisenreich Jindřich ml.40
Kosová Magdalena04Silavecký Ladislav40
Čepelák Miroslav04Křivánek Aleš40
Škrabal Jaroslav04Štefan Radko40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS