Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:28744:642TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Aleš
Silavecký Ladislav
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
-9-8101083210
2.Štefan Radko
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
4810  3020
3.Štefan RadkoDrbohlav Marek7-9-4-6 1321
4.Eisenreich Jindřich ml.Stacho Libor-117-89113231
5.Křivánek AlešPospíšil Antonín8-8-10493241
6.Silavecký LadislavTůma Martin7-967 3151
7.Eisenreich Jindřich ml.Drbohlav Marek616-77 3161
8.Křivánek AlešStacho Libor458  3071
9.Silavecký LadislavPospíšil Antonín-610-81093281
10.Štefan RadkoTůma Martin-9610-983291
11.Křivánek AlešDrbohlav Marek10-511-8832101
12.Silavecký LadislavStacho Libor88-75 31111
13.Štefan RadkoPospíšil Antonín6-107-10-1023112
14.Eisenreich Jindřich ml.Tůma Martin488  30122
15.Silavecký LadislavDrbohlav Marek-105-9-1 13123
16.Štefan RadkoStacho Libor-9-9-4  03124
17.Eisenreich Jindřich ml.Pospíšil AntonínWO    30134
18.Křivánek AlešTůma Martin6-754 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štefan Radko13Drbohlav Marek22
Eisenreich Jindřich ml.30Stacho Libor13
Křivánek Aleš40Pospíšil Antonín12
Silavecký Ladislav31Tůma Martin04
WO10WO01
Teplota začátek 20 °C Teplota konec 22 °C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43518:610ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Moravec Patrik
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-9-5-5  0301
2.Škrabal Jaroslav
Čepelák Miroslav
 
 
Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
-11-610-4 1302
3.Moravec PatrikBetuštiak Petr5-12-85-62303
4.Čepelák MiroslavBarta Ivan-7-4-7  0304
5.Kubát PavelŠturc Jiří-7-8-2  0305
6.Škrabal JaroslavDohnal Jaroslav-8-5-8  0306
7.Čepelák MiroslavBetuštiak Petr-14-2-1  0307
8.Kubát PavelBarta Ivan99-7-693217
9.Škrabal JaroslavŠturc Jiří6-11-59-12318
10.Moravec PatrikDohnal Jaroslav-5-6-5  0319
11.Kubát PavelBetuštiak Petr8911  3029
12.Škrabal JaroslavBarta Ivan-699-853239
13.Moravec PatrikŠturc JiříWO    3049
14.Čepelák MiroslavDohnal Jaroslav-7-5-4  03410
15.Škrabal JaroslavBetuštiak Petr-2-116-6 13411
16.Moravec PatrikBarta Ivan-4-10-12  03412
17.Čepelák MiroslavŠturc JiříWO    30512
18.Kubát PavelDohnal Jaroslav-8-7-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Patrik03Betuštiak Petr31
Čepelák Miroslav03Barta Ivan22
Kubát Pavel22Šturc Jiří20
Škrabal Jaroslav13Dohnal Jaroslav40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:29735:622TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Konopásek Miroslav
Mašková Marie
 
 
6-8-7-9 1301
2.Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
-9-8101263211
3.Křemen JosefUlbrich Petr-8-575-92312
4.Müller JiříKonopásek Miroslav7-746 3122
5.Kunc PetrMašková Marie48-811 3132
6.Svoboda JaromírMašek Josef-4873 3142
7.Müller JiříUlbrich Petr-763-663252
8.Kunc PetrKonopásek Miroslav11-910-473262
9.Svoboda JaromírMašková Marie5-7-11793272
10.Křemen JosefMašek Josef10-4-116-82373
11.Kunc PetrUlbrich Petr-76-6-5 1374
12.Svoboda JaromírKonopásek Miroslav1437  3084
13.Křemen JosefMašková Marie6513  3094
14.Müller JiříMašek Josef-4-912-5 1395
15.Svoboda JaromírUlbrich Petr810-9-8832105
16.Křemen JosefKonopásek Miroslav8-496 31115
17.Müller JiříMašková MarieWO    30125
18.Kunc PetrMašek JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křemen Josef22Ulbrich Petr22
Müller Jiří21Konopásek Miroslav04
Kunc Petr21Mašková Marie03
Svoboda Jaromír40Mašek Josef21
WO20WO02
Tz - 20°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŚ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54356:679SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křikava Richard
Rada Jonáš
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
-5-8-8  0301
2.
 
 
Soused Milan
Michal Radek
 
 
WO    0302
3.Hucek FilipHaník Josef-9-8-6  0303
4.Rada Jonᚊimek Jakub8-4-8-8 1304
5.Křikava RichardSoused Milan12-56-5-32305
6.Michal RadekWO    0306
7.Rada JonášHaník Josef-6-12-5  0307
8.Křikava RichardŠimek Jakub99-6-9-62308
9.Soused MilanWO    0309
10.Hucek FilipMichal Radek-9-10-4  03010
11.Křikava RichardHaník Josef-7-38-10 13011
12.Šimek JakubWO    03012
13.Hucek FilipSoused Milan-5-8-3  03013
14.Rada JonášMichal Radek-4-3-10  03014
15.Haník JosefWO    03015
16.Hucek FilipŠimek Jakub-2-7-5  03016
17.Rada JonášSoused Milan-8-25-12 13017
18.Křikava RichardMichal Radek-799-10-423018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hucek Filip04Haník Josef30
Rada Jonáš04Šimek Jakub30
Křikava Richard04Soused Milan30
   Michal Radek30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:40619:713TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-46-5-4 1301
2.Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
Hála Pavel
Tůma Radek
 
 
55-98 3111
3.Vospálek MiroslavTůma Radek-79-68-62312
4.Hlobil StanislavSrch Radek-9-6-7  0313
5.Procházka OndřejHála Pavel5168  3023
6.Vychodil LuděkPetráň Zdeněk9148  3033
7.Hlobil StanislavTůma Radek8-6-5-7 1334
8.Procházka OndřejSrch Radek9-6-510-72335
9.Vychodil LuděkHála Pavel693  3045
10.Vospálek MiroslavPetráň Zdeněk67-8-8-42346
11.Procházka OndřejTůma Radek9-479 3156
12.Vychodil LuděkSrch Radek-8-97-12 1357
13.Vospálek MiroslavHála Pavel10-9-79-32358
14.Hlobil StanislavPetráň Zdeněk-6-2-5  0359
15.Vychodil LuděkTůma Radek-6-6-4  03510
16.Vospálek MiroslavSrch Radek-410-1-6 13511
17.Hlobil StanislavHála Pavel-6148-9-523512
18.Procházka OndřejPetráň Zdeněk-118-481032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vospálek Miroslav04Tůma Radek31
Hlobil Stanislav04Srch Radek40
Procházka Ondřej31Hála Pavel22
Vychodil Luděk22Petráň Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26650:548TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
99-9-9103210
2.Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
Stehlík Jan ml.
Vaculík Stanislav ml.
 
 
78-9-993220
3.Čepelák Vladimír ml.Stehlík Jan ml.-4-7-8  0321
4.Čepelák Vladimír st.Lev Daniel6-75-7-92322
5.Jirouch TomášVaculík Stanislav ml.674  3032
6.Růžička JosefLev Leoš666  3042
7.Čepelák Vladimír st.Stehlík Jan ml.-13-5-12  0343
8.Jirouch TomášLev Daniel8210  3053
9.Růžička JosefVaculík Stanislav ml.8104  3063
10.Čepelák Vladimír ml.Lev Leoš8-98-1-92364
11.Jirouch TomášStehlík Jan ml.8107  3074
12.Růžička JosefLev Daniel268  3084
13.Čepelák Vladimír ml.Vaculík Stanislav ml.3-9-710-72385
14.Čepelák Vladimír st.Lev Leoš-97-7-8 1386
15.Růžička JosefStehlík Jan ml.75-88 3196
16.Čepelák Vladimír ml.Lev Daniel-11-6-6  0397
17.Čepelák Vladimír st.Vaculík Stanislav ml.664  30107
18.Jirouch TomášLev LeošWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelák Vladimír ml.04Stehlík Jan ml.22
Čepelák Vladimír st.13Lev Daniel22
Jirouch Tomáš30Vaculík Stanislav ml.13
Růžička Josef40Lev Leoš21
WO10WO01
Teplota Začátek: 16,5°C Konec: 16,5°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS