Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31653:637TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Křivánek Aleš
Silavecký Ladislav
 
 
-8-978-62301
2.Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
-7786 3111
3.Jelínek KryštofKřivánek Aleš-8-1058-82312
4.Vychodil LuděkEisenreich Jindřich ml.-10-11-8  0313
5.Mikulejský FilipSilavecký Ladislav6123  3023
6.Prágr Lukᚊtefan Radko-10257 3133
7.Vychodil LuděkKřivánek Aleš98-4-12-62334
8.Mikulejský FilipEisenreich Jindřich ml.-959-4103244
9.Prágr LukášSilavecký Ladislav1043  3054
10.Jelínek KryštofŠtefan Radko2413  3064
11.Mikulejský FilipKřivánek Aleš8-586 3174
12.Prágr LukášEisenreich Jindřich ml.8-6-6-8 1375
13.Jelínek KryštofSilavecký Ladislav10-811-573285
14.Vychodil LuděkŠtefan Radko955  3095
15.Procházka OndřejKřivánek Aleš-69-813-22396
16.Jelínek KryštofEisenreich Jindřich ml.-8-10-5  0397
17.Vychodil LuděkSilavecký Ladislav9810  30107
18.Štefan RadkoWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Kryštof22Křivánek Aleš31
Vychodil Luděk22Eisenreich Jindřich ml.31
Mikulejský Filip30Silavecký Ladislav04
Prágr Lukáš21Štefan Radko03
Procházka Ondřej01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20650:525TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Jirouch Tomáš
 
 
Volek Václav
Moravec Patrik
 
 
-9-99943210
2.Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Ondráček Oldřich
Ječmen Jaroslav
 
 
938  3020
3.Čepelák Vladimír ml.Volek Václav-1168-7103230
4.Čepelák Vladimír st.Ondráček Oldřich33-123 3140
5.Jirouch TomášJečmen Jaroslav819  3050
6.Růžička JosefMoravec Patrik684  3060
7.Čepelák Vladimír st.Volek Václav-612-8-4 1361
8.Jirouch TomášOndráček Oldřich449  3071
9.Růžička JosefJečmen Jaroslav-9548 3181
10.Čepelák Vladimír ml.Moravec Patrik-6-8-9  0382
11.Jirouch TomášVolek Václav1053  3092
12.Růžička JosefOndráček Oldřich267  30102
13.Čepelák Vladimír ml.Ječmen Jaroslav97-88 31112
14.Čepelák Vladimír st.Moravec Patrik967  30122
15.Růžička JosefVolek VáclavWO    03123
16.Čepelák Vladimír ml.Ondráček Oldřich7-927 31133
17.Čepelák Vladimír st.Ječmen Jaroslav-9-778432143
18.Jirouch TomášMoravec Patrik-58912 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelák Vladimír ml.31Volek Václav12
Čepelák Vladimír st.31Ondráček Oldřich04
Jirouch Tomáš40Ječmen Jaroslav04
Růžička Josef30Moravec Patrik13
WO01WO10
Teplota začátek: 16°C konec: 16,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15580:404TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
874  3010
2.Hála Pavel
Tůma Radek
 
 
Kunc Jaroslav
Zíma Radek
 
 
196  3020
3.Hála PavelMüller Jiří714  3030
4.Tůma RadekZíma Radek157  3040
5.Srch RadekKunc Jaroslav1-771 3150
6.Petráň ZdeněkKunc Petr-7-711-11 1351
7.Steinerová VanessaMüller Jiří-1-1-2  0352
8.Srch RadekZíma Radek454  3062
9.Petráň ZdeněkKunc Jaroslav14102  3072
10.Hála PavelKunc Petr5-7911 3182
11.Srch RadekMüller JiříWO    3092
12.Petráň ZdeněkZíma Radek1296  30102
13.Hála PavelKunc Jaroslav785  30112
14.Steinerová VanessaKunc Petr-4-7-6  03113
15.Petráň ZdeněkMüller JiříWO    30123
16.Hála PavelZíma Radek78-134 31133
17.Steinerová VanessaKunc Jaroslav-7-4-8  03134
18.Srch RadekKunc Petr1157  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel40Müller Jiří11
Tůma Radek10Zíma Radek04
Srch Radek30Kunc Jaroslav13
Petráň Zdeněk21Kunc Petr22
Steinerová Vanessa03   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14624:371TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Drož Jan
 
 
Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
129-75 3110
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Gruber MartinKřikava Richard665  3030
4.Stehlík Jan ml.Břížďala Miroslav ml.549  3040
5.Lev DanielRada Jonáš711-88 3150
6.Drož JanWO    3060
7.Stehlík Jan ml.Křikava Richard-11-1356103270
8.Lev DanielBřížďala Miroslav ml.-94-710-92371
9.Drož JanRada Jonáš-71071 3181
10.Gruber MartinWO    3091
11.Lev DanielKřikava Richard-7-611-2 1392
12.Drož JanBřížďala Miroslav ml.444  30102
13.Gruber MartinRada Jonáš637  30112
14.Stehlík Jan ml.WO    30122
15.Drož JanKřikava RichardWO    03123
16.Gruber MartinBřížďala Miroslav ml.655  30133
17.Stehlík Jan ml.Rada Jonáš862  30143
18.Lev DanielWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gruber Martin30Křikava Richard12
Stehlík Jan ml.30Břížďala Miroslav ml.13
Lev Daniel12Rada Jonáš04
Drož Jan20   
WO51WO15
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:37600:658TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Ulbrich Petr
 
 
Pospíšil Antonín
Horák Ondřej
 
 
8-8-108-92301
2.Mašek Josef
Bláha Hynek
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
-8-7-10  0302
3.Ulbrich PetrDrbohlav Marek-6-7-6  0303
4.Rosa MartinStacho Libor7-9-6863213
5.Mašek JosefHorák Ondřej88-10-393223
6.Bláha HynekPospíšil Antonín109-710 3133
7.Rosa MartinDrbohlav Marek-4-11-9  0334
8.Mašek JosefStacho Libor6-610-6123244
9.Bláha HynekHorák Ondřej836  3054
10.Ulbrich PetrPospíšil Antonín6-10-4733264
11.Mašek JosefDrbohlav Marek-11-6-8  0365
12.Bláha HynekStacho Libor10-85-1083275
13.Ulbrich PetrHorák Ondřej44-107 3185
14.Rosa MartinPospíšil Antonín8102  3095
15.Bláha HynekDrbohlav Marek-310513 31105
16.Ulbrich PetrStacho Libor-5-12-6  03106
17.Rosa MartinHorák OndřejWO    03107
18.Mašek JosefPospíšil AntonínWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulbrich Petr22Drbohlav Marek31
Rosa Martin21Stacho Libor13
Mašek Josef21Horák Ondřej03
Bláha Hynek40Pospíšil Antonín03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:42448:545ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Šturc Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
8-5-6-6 1301
2.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
9-7-9823211
3.Michal RadekDohnal Jaroslav-9-9-7  0312
4.Soused MilanBetuštiak Petr-8-88-9 1313
5.Haník JosefBarta Ivan-4-9-6  0314
6.Šimek JakubŠturc Jiří-6-68-8 1315
7.Soused MilanDohnal Jaroslav-8-4-9  0316
8.Haník JosefBetuštiak Petr-7-138-11 1317
9.Šimek JakubBarta Ivan-6857 3127
10.Michal RadekŠturc Jiří-3-4-4  0328
11.Haník JosefDohnal Jaroslav-6-95-2 1329
12.Šimek JakubBetuštiak Petr-8-10-2  03210
13.Michal RadekBarta IvanWO    30310
14.Soused MilanŠturc JiříWO    03311
15.Šimek JakubDohnal JaroslavWO    03312
16.Michal RadekBetuštiak PetrWO    03313
17.Soused MilanBarta IvanWO    30413
18.Haník JosefŠturc JiříWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek02Dohnal Jaroslav30
Soused Milan02Betuštiak Petr30
Haník Josef03Barta Ivan11
Šimek Jakub12Šturc Jiří20
WO33WO33
tz 18°C tk 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS