Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33665:607TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
-10-9-9  0301
2.Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-10966 3111
3.Čepelák Vladimír ml.Silavecký Ladislav6-3-6-6 1312
4.Čepelák Vladimír st.Křivánek Aleš-3-7-4  0313
5.Jirouch TomášEisenreich Jindřich ml.-87-6-8 1314
6.Růžička JosefŠtefan Radko568  3024
7.Čepelák Vladimír st.Silavecký Ladislav-9-114-7 1325
8.Jirouch TomášKřivánek Aleš11-5-9-3 1326
9.Růžička JosefEisenreich Jindřich ml.64-82 3136
10.Čepelák Vladimír ml.Štefan Radko8-8-9923246
11.Jirouch TomášSilavecký Ladislav-963-1373256
12.Růžička JosefKřivánek Aleš635  3066
13.Čepelák Vladimír ml.Eisenreich Jindřich ml.-7956 3176
14.Čepelák Vladimír st.Štefan Radko-94-101073286
15.Růžička JosefSilavecký Ladislav697  3096
16.Čepelák Vladimír ml.Křivánek Aleš11-10-76-82397
17.Čepelák Vladimír st.Eisenreich Jindřich ml.-98-6-7 1398
18.Jirouch Tomᚊtefan Radko566  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.22Silavecký Ladislav22
Čepelák Vladimír st.13Křivánek Aleš31
Jirouch Tomáš22Eisenreich Jindřich ml.22
Růžička Josef40Štefan Radko04
Teplota začátek: 16°C konec: 16,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18634:470TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
Čepelák Miroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
779  3010
2.Procházka Ondřej
Vospálek Miroslav
 
 
Volek Václav
Moravec Patrik
 
 
-7-11-10  0311
3.Vospálek MiroslavMoravec Patrik-10-5-9  0312
4.Jelínek KryštofJečmen Jaroslav888  3022
5.Procházka OndřejČepelák Miroslav547  3032
6.Vychodil LuděkVolek Václav10-8-74-92333
7.Jelínek KryštofMoravec Patrik-12453 3143
8.Procházka OndřejJečmen Jaroslav1158  3053
9.Vychodil LuděkČepelák Miroslav647  3063
10.Vospálek MiroslavVolek Václav-58-4-12 1364
11.Procházka OndřejMoravec Patrik5108  3074
12.Vychodil LuděkJečmen Jaroslav6117  3084
13.Vospálek MiroslavČepelák Miroslav484  3094
14.Jelínek KryštofVolek Václav2-469 31104
15.Vychodil LuděkMoravec Patrik-3632 31114
16.Vospálek MiroslavJečmen Jaroslav11-93-8-923115
17.Jelínek KryštofČepelák Miroslav658  30125
18.Procházka OndřejVolek VáclavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vospálek Miroslav13Moravec Patrik13
Jelínek Kryštof40Ječmen Jaroslav13
Procházka Ondřej30Čepelák Miroslav04
Vychodil Luděk31Volek Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31593:611TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Svoboda Jaromír
Kunc Petr
 
 
-869-6-62301
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
75-8-473211
3.Gruber MartinSpousta David59-152 3121
4.Stehlík Jan ml.Svoboda Jaromír78-211 3131
5.Lev DanielKunc Jaroslav-49-68103241
6.Drož JanKunc Petr738  3051
7.Stehlík Jan ml.Spousta David66-105 3161
8.Lev DanielSvoboda Jaromír-107-6893271
9.Drož JanKunc Jaroslav663  3081
10.Gruber MartinKunc Petr-6-46-8 1382
11.Lev DanielSpousta David-4-128533292
12.Drož JanSvoboda Jaromír413  30102
13.Vaculík Stanislav ml.Kunc Jaroslav-79119 31112
14.Stehlík Jan ml.Kunc PetrWO    03113
15.Drož JanSpousta DavidWO    03114
16.Vaculík Stanislav ml.Svoboda Jaromír76-109 31124
17.Stehlík Jan ml.Kunc JaroslavWO    03125
18.Lev DanielKunc Petr-7-8-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin11Spousta David03
Stehlík Jan ml.20Svoboda Jaromír04
Lev Daniel31Kunc Jaroslav03
Drož Jan30Kunc Petr21
Vaculík Stanislav ml.20   
WO03WO30
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29567:552TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Bohdan Luděk
Křikava Richard
 
 
85-105 3110
2.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Kračmer Matěj
Sobková Martina
 
 
2-1074 3120
3.Hála PavelBohdan Luděk10-9-89-92321
4.Tůma RadekSobková Martina18-912 3131
5.Petráň ZdeněkKračmer Matěj514  3041
6.Srch RadekKřikava Richard665  3051
7.Tůma RadekBohdan Luděk46-55 3161
8.Petráň ZdeněkSobková Martina98-10-883271
9.Srch RadekKračmer Matěj531  3081
10.Hála PavelKřikava Richard7913  3091
11.Petráň ZdeněkBohdan Luděk76-4-91032101
12.Srch RadekSobková Martina447  30111
13.Steinerová VanessaKračmer Matěj-11-5-5  03112
14.Tůma RadekKřikava RichardWO    03113
15.Srch RadekBohdan LuděkWO    03114
16.Steinerová VanessaSobková Martina-3-4-9  03115
17.Tůma RadekKračmer MatějWO    03116
18.Petráň ZdeněkKřikava Richard-97-97-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel11Bohdan Luděk12
Tůma Radek20Sobková Martina13
Petráň Zdeněk31Kračmer Matěj12
Srch Radek30Křikava Richard12
Steinerová Vanessa02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35646:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Pospíšil Antonín
Horák Ondřej
 
 
9-899 3110
2.Michal Radek
Soused Milan
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-6-6-10  0311
3.Haník JosefDrbohlav Marek899  3021
4.Šimek JakubPospíšil Antonín711-65 3131
5.Soused MilanStacho Libor-778-9-92332
6.Michal RadekHorák Ondřej-910134 3142
7.Šimek JakubDrbohlav Marek-2-7-6  0343
8.Soused MilanPospíšil Antonín7-57-12-22344
9.Michal RadekStacho Libor-8-136-8 1345
10.Haník JosefHorák Ondřej10810  3055
11.Soused MilanDrbohlav Marek-5-7-7  0356
12.Michal RadekPospíšil Antonín7-5-10-11 1357
13.Haník JosefStacho Libor6-657 3167
14.Šimek JakubHorák Ondřej7-9-10-9 1368
15.Michal RadekDrbohlav Marek-6-3-10  0369
16.Haník JosefPospíšil Antonín4-8119 3179
17.Šimek JakubStacho Libor6-8-5763289
18.Soused MilanHorák Ondřej-9398 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef40Drbohlav Marek31
Šimek Jakub22Pospíšil Antonín22
Soused Milan13Stacho Libor22
Michal Radek13Horák Ondřej13
tz 18,5°C tk 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44517:683ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Josef
Bláha Hynek
 
 
Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
-4-47-4 1301
2.Konopásek Miroslav
Mašková Marie
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-8-49-8 1302
3.Bláha HynekBarta Ivan-6-35793212
4.Konopásek MiroslavBetuštiak Petr9812  3022
5.Mašek JosefŠturc Jiří7-1111-7103232
6.Mašková MarieDohnal Jaroslav-810-7-8 1333
7.Konopásek MiroslavBarta Ivan-57-54-92334
8.Mašek JosefBetuštiak Petr79-7-7-82335
9.Mašková MarieŠturc Jiří-1-7-9  0336
10.Bláha HynekDohnal Jaroslav-8-6-9  0337
11.Mašek JosefBarta Ivan774  3047
12.Mašková MarieBetuštiak Petr-6-58-5 1348
13.Bláha HynekŠturc Jiří106-511 3158
14.Konopásek MiroslavDohnal Jaroslav-7-6-6  0359
15.Mašková MarieBarta Ivan-6-4-6  03510
16.Bláha HynekBetuštiak Petr-5-813-7 13511
17.Konopásek MiroslavŠturc JiříWO    03512
18.Mašek JosefDohnal JaroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Hynek22Barta Ivan22
Konopásek Miroslav12Betuštiak Petr31
Mašek Josef21Šturc Jiří12
Mašková Marie04Dohnal Jaroslav30
WO02WO20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS