Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24692:566TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Aleš
Silavecký Ladislav
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
-84-81063210
2.Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
Bláha Hynek
Konopásek Miroslav
 
 
10-4-6683220
3.Eisenreich Jindřich ml.Ulbrich Petr569  3030
4.Štefan RadkoBláha Hynek-98-4-7 1331
5.Křivánek AlešKonopásek Miroslav5-102-933241
6.Silavecký LadislavMašek Josef11109  3051
7.Štefan RadkoUlbrich Petr7-6-7-5 1352
8.Křivánek AlešBláha Hynek-7-67493262
9.Silavecký LadislavKonopásek Miroslav671  3072
10.Eisenreich Jindřich ml.Mašek Josef612  3082
11.Křivánek AlešUlbrich Petr5-1135 3192
12.Silavecký LadislavBláha Hynek-978-5-62393
13.Eisenreich Jindřich ml.Konopásek Miroslav587  30103
14.Štefan RadkoMašek Josef9-6-710932113
15.Silavecký LadislavUlbrich Petr77-107 31123
16.Eisenreich Jindřich ml.Bláha HynekWO    30133
17.Štefan RadkoKonopásek Miroslav-59-3-6 13134
18.Křivánek AlešMašek Josef1479  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.30Ulbrich Petr13
Štefan Radko13Bláha Hynek21
Křivánek Aleš40Konopásek Miroslav13
Silavecký Ladislav31Mašek Josef04
WO10WO01
Teplota začátek 19°C Teplota konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47503:659SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Moravec Patrik
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
5-8513 3110
2.Ječmen Jaroslav
Čepelák Miroslav
 
 
Soused Milan
Michal Radek
 
 
-5-4-5  0311
3.Moravec PatrikHaník Josef-8-86-8 1312
4.Kosová MagdalenaŠimek Jakub-2-7-5  0313
5.Volek VáclavSoused Milan-8768 3123
6.Ječmen JaroslavMichal Radek-7-86-4 1324
7.Kosová MagdalenaHaník Josef-3-6-6  0325
8.Volek VáclavŠimek Jakub10-9-9393235
9.Ječmen JaroslavSoused Milan-7-368-82336
10.Moravec PatrikMichal Radek-8-5-8  0337
11.Volek VáclavHaník Josef8-986 3147
12.Ječmen JaroslavŠimek Jakub-9-9-9  0348
13.Moravec PatrikSoused Milan-7-76-2 1349
14.Kosová MagdalenaMichal Radek-5-3-4  03410
15.Ječmen JaroslavHaník JosefWO    03411
16.Moravec PatrikŠimek Jakub9-94-8-523412
17.Kosová MagdalenaSoused Milan-79-6-6 13413
18.Čepelák MiroslavMichal Radek-4-7-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Patrik04Haník Josef21
Kosová Magdalena04Šimek Jakub31
Volek Václav30Soused Milan31
Ječmen Jaroslav03Michal Radek40
Čepelák Miroslav01   
WO01WO10
Teplota začátek zápasu 19°C Teplota konec zápasu 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B. Dobříská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37573:599TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-95-8623210
2.Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-10-9-6  0311
3.Tůma MartinSrch Radek-6-5-5  0312
4.Pospíšil AntonínTůma Radek-11856 3122
5.Stacho LiborHála Pavel-910-3-10 1323
6.Drbohlav MarekPetráň Zdeněk955  3033
7.Pospíšil AntonínSrch Radek-8-7-3  0334
8.Stacho LiborTůma Radek646  3044
9.Drbohlav MarekHála Pavel-95-8-9 1345
10.Tůma MartinPetráň Zdeněk7-6-8-5 1346
11.Stacho LiborSrch Radek-8-12-2  0347
12.Drbohlav MarekTůma Radek867  3057
13.Tůma MartinHála Pavel-8118-6-12358
14.Pospíšil AntonínPetráň Zdeněk109-88 3168
15.Drbohlav MarekSrch Radek-5-10118-72369
16.Tůma MartinTůma Radek-9-8-1  03610
17.Pospíšil AntonínHála Pavel-7-5-8  03611
18.Stacho LiborKrátká Tereza117  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Martin04Srch Radek40
Pospíšil Antonín22Tůma Radek13
Stacho Libor22Hála Pavel40
Drbohlav Marek22Petráň Zdeněk12
   Krátká Tereza01
ne TZ 18,5°C TK 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna gymnazia BenesovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30635:616ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
-8-99-6 1301
2.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Lev Daniel
Stehlík Jan ml.
 
 
1183  3011
3.Šturc JiříGruber Martin9-2-9-2 1312
4.Barta IvanDrož Jan-1-3-6  0313
5.Dohnal JaroslavStehlík Jan ml.22-54 3123
6.Betuštiak PetrLev Daniel9811  3033
7.Barta IvanGruber Martin-9-8-10  0334
8.Dohnal JaroslavDrož Jan-8-481093244
9.Betuštiak PetrStehlík Jan ml.9-11-8-9 1345
10.Šturc JiříLev Daniel94-79 3155
11.Dohnal JaroslavGruber Martin-9-8-6  0356
12.Betuštiak PetrDrož Jan7106  3066
13.Šturc JiříStehlík Jan ml.86-1010 3176
14.Barta IvanLev Daniel969  3086
15.Betuštiak PetrGruber Martin9-7-5263296
16.Šturc JiříDrož Jan66-9-6-52397
17.Barta IvanStehlík Jan ml.11-943 31107
18.Dohnal JaroslavLev Daniel-41497 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jiří22Gruber Martin31
Barta Ivan22Drož Jan22
Dohnal Jaroslav31Stehlík Jan ml.13
Betuštiak Petr31Lev Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:35573:528TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Kunc Petr
 
 
Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
-6-579-62301
2.Müller Jiří
Kunc Jaroslav
 
 
Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
9-87-10-82302
3.Kunc JaroslavJelínek Kryštof-99-5-9 1303
4.Müller JiříVychodil Luděk-10-6-5  0304
5.Kunc PetrProcházka Ondřej-11-9-7  0305
6.Roztočil JiříHlobil Stanislav118-98 3115
7.Müller JiříJelínek Kryštof9-7-57-82316
8.Kunc PetrVychodil Luděk997  3026
9.Roztočil JiříProcházka Ondřej75-98 3136
10.Kunc JaroslavHlobil Stanislav-8-2-9  0337
11.Kunc PetrJelínek Kryštof-7-10-8  0338
12.Roztočil JiříVychodil Luděk-9-3-8  0339
13.Kunc JaroslavProcházka Ondřej-7-5-3  03310
14.Müller JiříHlobil Stanislav-89-8-5 13311
15.Roztočil JiříJelínek KryštofWO    30411
16.Kunc JaroslavVychodil LuděkWO    30511
17.Müller JiříProcházka OndřejWO    30611
18.Kunc PetrHlobil StanislavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kunc Jaroslav03Jelínek Kryštof30
Müller Jiří03Vychodil Luděk21
Kunc Petr12Procházka Ondřej21
Roztočil Jiří21Hlobil Stanislav21
WO40WO04
Tz - 20°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54187:616TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Rada Jonáš
 
 
Růžička Josef
Jirouch Tomáš
 
 
8-6-2-3 1301
2.
 
 
Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
WO    0302
3.Vrecion JiříRůžička Josef-5-4-7  0303
4.Rada JonášJirouch Tomáš-5-4-7  0304
5.Hlávka ZdeněkČepelák Vladimír st.-3-4-2  0305
6.Čepelák Vladimír ml.WO    0306
7.Rada JonášRůžička Josef-7-8-1  0307
8.Hlávka ZdeněkJirouch Tomáš-3-4-6  0308
9.Čepelák Vladimír st.WO    0309
10.Vrecion JiříČepelák Vladimír ml.-6-611-5 13010
11.Hlávka ZdeněkRůžička Josef-5-2-2  03011
12.Jirouch TomášWO    03012
13.Vrecion JiříČepelák Vladimír st.-8-4-6  03013
14.Rada JonášČepelák Vladimír ml.-1-12-6  03014
15.Růžička JosefWO    03015
16.Vrecion JiříJirouch Tomáš-6-4-9  03016
17.Rada JonášČepelák Vladimír st.WO    03017
18.Hlávka ZdeněkČepelák Vladimír ml.WO    03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrecion Jiří04Růžička Josef30
Rada Jonáš03Jirouch Tomáš30
Hlávka Zdeněk03Čepelák Vladimír st.20
   Čepelák Vladimír ml.20
WO07WO70

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS