Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45541:657TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Moravec Patrik
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
-5-985-32301
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Konopásek Miroslav
Bláha Hynek
 
 
-6-3-5  0302
3.Moravec PatrikUlbrich Petr-3-85-6 1303
4.Ondráček OldřichBláha Hynek-9-11-7  0304
5.Volek VáclavKonopásek Miroslav384  3014
6.Ječmen JaroslavMašek Josef985  3024
7.Ondráček OldřichUlbrich Petr8-9-54103234
8.Volek VáclavBláha Hynek-6-88-7 1335
9.Ječmen JaroslavKonopásek Miroslav-389-7-82336
10.Moravec PatrikMašek Josef-1-7-4  0337
11.Volek VáclavUlbrich Petr68-58 3147
12.Ječmen JaroslavBláha Hynek-8-8-12  0348
13.Moravec PatrikKonopásek Miroslav8-12-8-9 1349
14.Ondráček OldřichMašek Josef-96-3-5 13410
15.Ječmen JaroslavUlbrich Petr-7-5-6  03411
16.Moravec PatrikBláha Hynek-2-5-6  03412
17.Ondráček OldřichKonopásek Miroslav-858-9-423413
18.Čepelák MiroslavMašek Josef-9-12-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Patrik04Ulbrich Petr22
Ondráček Oldřich13Bláha Hynek40
Volek Václav21Konopásek Miroslav31
Ječmen Jaroslav13Mašek Josef31
Čepelák Miroslav01   
teplota začátek utkání 19°C Teplota konec utkání 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24717:578TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Soused Milan
Michal Radek
 
 
878  3010
2.Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
Haník Josef
Suchopár Miroslav
 
 
-118710 3120
3.Silavecký LadislavMichal Radek-6-897-102321
4.Štefan RadkoSoused Milan9-711-12-72322
5.Křivánek AlešHaník Josef-6476 3132
6.Eisenreich Jindřich ml.Suchopár Miroslav-7993 3142
7.Štefan RadkoMichal Radek-15-86-10 1343
8.Křivánek AlešSoused Milan87-76 3153
9.Eisenreich Jindřich ml.Haník Josef5-1098 3163
10.Silavecký LadislavSuchopár Miroslav66-66 3173
11.Křivánek AlešMichal Radek19-94 3183
12.Eisenreich Jindřich ml.Soused Milan349  3093
13.Silavecký LadislavHaník Josef5-758 31103
14.Štefan RadkoSuchopár Miroslav-9-647932113
15.Eisenreich Jindřich ml.Michal Radek-11866 31123
16.Silavecký LadislavSoused Milan-8875 31133
17.Štefan RadkoHaník Josef-10-6-1  03134
18.Křivánek AlešSuchopár MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Silavecký Ladislav31Michal Radek22
Štefan Radko13Soused Milan13
Křivánek Aleš30Haník Josef13
Eisenreich Jindřich ml.40Suchopár Miroslav03
WO10WO01
Teplota začátek : 17°C Teplota konec : 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11688:393ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Hála Pavel
Tůma Radek
 
 
559  3010
2.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
10-5-39113220
3.Barta IvanTůma Radek8-4212 3130
4.Šturc JiříSrch Radek-9579 3140
5.Betuštiak PetrPetráň Zdeněk8-1146 3150
6.Dohnal JaroslavHála Pavel5-10-10863260
7.Šturc JiříTůma Radek-71346 3170
8.Betuštiak PetrSrch Radek1197  3080
9.Dohnal JaroslavPetráň Zdeněk76-89 3190
10.Barta IvanHála Pavel-4885 31100
11.Betuštiak PetrTůma RadekWO    30110
12.Dohnal JaroslavSrch RadekWO    30120
13.Barta IvanPetráň Zdeněk85-108 31130
14.Šturc JiříHála PavelWO    30140
15.Dohnal JaroslavTůma RadekWO    30150
16.Barta IvanSrch RadekWO    30160
17.Šturc JiříPetráň Zdeněk1068  30170
18.Betuštiak PetrHála PavelWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan30Tůma Radek02
Šturc Jiří30Srch Radek02
Betuštiak Petr20Petráň Zdeněk04
Dohnal Jaroslav20Hála Pavel02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B. Dobříská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38522:570TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
-6-6-11  0301
2.Pospíšil Antonín
Horák Ondřej
 
 
Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
-7-10-7  0302
3.Pospíšil AntonínGruber Martin-6-8-7  0303
4.Horák OndřejDrož Jan-6-387-82304
5.Drbohlav MarekStehlík Jan ml.12-6115 3114
6.Stacho LiborLev Daniel774  3024
7.Horák OndřejGruber Martin-5-4-6  0325
8.Drbohlav MarekDrož Jan-7-8-9  0326
9.Stacho LiborStehlík Jan ml.-710117 3136
10.Pospíšil AntonínLev Daniel-7-911-6 1337
11.Drbohlav MarekGruber Martin12-7-7-6 1338
12.Stacho LiborDrož Jan-9-7-4  0339
13.Pospíšil AntonínStehlík Jan ml.-3-2-4  03310
14.Horák OndřejLev Daniel6-8-91932410
15.Stacho LiborGruber MartinWO    03411
16.Pospíšil AntonínDrož JanWO    30511
17.Horák OndřejStehlík Jan ml.WO    30611
18.Drbohlav MarekLev Daniel-9597 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Antonín03Gruber Martin30
Horák Ondřej12Drož Jan30
Drbohlav Marek22Stehlík Jan ml.12
Stacho Libor21Lev Daniel13
WO21WO12
ne TZ 20°C TK 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:52307:639TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
-2-3-5  0301
2.
 
 
Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
WO    0302
3.Bohdan LuděkVychodil Luděk62-812 3112
4.Břížďala Miroslav ml.Jelínek Kryštof-7-10-4  0313
5.Rada JonášProcházka Ondřej-5-6-5  0314
6.Hlobil StanislavWO    0315
7.Břížďala Miroslav ml.Vychodil Luděk-3-4-7  0316
8.Rada JonášJelínek Kryštof9-11-3-4 1317
9.Procházka OndřejWO    0318
10.Bohdan LuděkHlobil Stanislav-7-8-6  0319
11.Rada JonášVychodil Luděk-3-5-9  03110
12.Jelínek KryštofWO    03111
13.Bohdan LuděkProcházka Ondřej-11-6-9  03112
14.Břížďala Miroslav ml.Hlobil Stanislav5-10-8-3 13113
15.Vychodil LuděkWO    03114
16.Bohdan LuděkJelínek KryštofWO    03115
17.Břížďala Miroslav ml.Procházka Ondřej-710-119-423116
18.Rada JonášHlobil Stanislav6-9-7-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bohdan Luděk12Vychodil Luděk21
Břížďala Miroslav ml.04Jelínek Kryštof20
Rada Jonáš04Procházka Ondřej30
   Hlobil Stanislav30
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37583:642TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
-8-6-7  0301
2.Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
3-65-983211
3.Kunc JaroslavRůžička Josef-6-4-9  0312
4.Müller JiříJirouch Tomáš411-910 3122
5.Kunc PetrČepelák Vladimír st.7119  3032
6.Spousta DavidČepelák Vladimír ml.8-6-78-102333
7.Müller JiříRůžička Josef9-7-3-6 1334
8.Kunc PetrJirouch Tomáš-3-11-4  0335
9.Spousta DavidČepelák Vladimír st.10119  3045
10.Kunc JaroslavČepelák Vladimír ml.-6-7-6  0346
11.Kunc PetrRůžička Josef8-10-4-4 1347
12.Spousta DavidJirouch Tomáš-7-7-9  0348
13.Kunc JaroslavČepelák Vladimír st.9-10-9-6 1349
14.Müller JiříČepelák Vladimír ml.-678-583259
15.Spousta DavidRůžička Josef-3-8-5  03510
16.Kunc JaroslavJirouch Tomáš8-1079 31610
17.Müller JiříČepelák Vladimír st.474  30710
18.Kunc PetrČepelák Vladimír ml.8-12610 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunc Jaroslav13Růžička Josef40
Müller Jiří31Jirouch Tomáš22
Kunc Petr22Čepelák Vladimír st.13
Spousta David13Čepelák Vladimír ml.22
Tz - 19°C Tk - 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS