Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:22615:529TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Antonín
Macháček Pavel st.
 
 
Moravec Patrik
Škrabal Radek
 
 
7910  3010
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
9125  3020
3.Macháček Pavel st.Ječmen Jaroslav-3-7-3  0321
4.Stacho LiborMoravec Patrik4153  3031
5.Pospíšil AntonínOndráček Oldřich-9938 3141
6.Drbohlav MarekŠkrabal Radek-7-7-4  0342
7.Stacho LiborJečmen Jaroslav798  3052
8.Pospíšil AntonínMoravec Patrik477  3062
9.Drbohlav MarekOndráček Oldřich6212  3072
10.Macháček Pavel st.Škrabal Radek6-7-4-5 1373
11.Pospíšil AntonínJečmen Jaroslav-6356 3183
12.Drbohlav MarekMoravec Patrik4116  3093
13.Macháček Pavel st.Ondráček Oldřich57-88 31103
14.Stacho LiborŠkrabal Radek-8-9-14  03104
15.Tůma MartinJečmen Jaroslav-8-10-12  03105
16.Macháček Pavel st.Moravec Patrik7-59-8832115
17.Stacho LiborOndráček Oldřich11-8-64632125
18.Pospíšil AntonínČepelák Miroslav565  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Pavel st.22Ječmen Jaroslav22
Stacho Libor31Moravec Patrik04
Pospíšil Antonín40Ondráček Oldřich04
Drbohlav Marek21Škrabal Radek30
Tůma Martin01Čepelák Miroslav01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:27708:631ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
557  3010
2.Barta Ivan
Betuštiak Petr
 
 
Hykl Václav
Štefan Radko
 
 
8-455 3120
3.Barta IvanKřivánek Aleš-1058-663230
4.Betuštiak PetrSilavecký Ladislav1011-711 3140
5.Dohnal JaroslavHykl Václav11310  3050
6.Šturc JiříŠtefan Radko27-127 3160
7.Betuštiak PetrKřivánek Aleš-7-98-4 1361
8.Dohnal JaroslavSilavecký Ladislav56-9-863271
9.Šturc JiříHykl Václav7104  3081
10.Barta IvanŠtefan Radko6-8-8793291
11.Dohnal JaroslavKřivánek Aleš5-101510 31101
12.Šturc JiříSilavecký Ladislav-648-7-923102
13.Barta IvanHykl Václav310-79 31112
14.Betuštiak PetrŠtefan Radko-94-610632122
15.Šturc JiříKřivánek Aleš669  30132
16.Barta IvanSilavecký Ladislav5-6-9-5 13133
17.Betuštiak PetrHykl Václav-78-1061032143
18.Dohnal JaroslavŠtefan RadkoWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan31Křivánek Aleš13
Betuštiak Petr31Silavecký Ladislav22
Dohnal Jaroslav30Hykl Václav04
Šturc Jiří31Štefan Radko03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25575:543TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Josef
Bláha Hynek
 
 
Rada Jonáš
Křikava Richard
 
 
278  3010
2.Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
7-910-943220
3.Bláha HynekKřikava Richard-1093-483230
4.Rosa MartinVrecion Jiří7-510-9-92331
5.Konopásek MiroslavKračmer Matěj945  3041
6.Mašek JosefRada Jonáš088  3051
7.Rosa MartinKřikava Richard-9527 3161
8.Konopásek MiroslavVrecion Jiří-6-3-8  0362
9.Mašek JosefKračmer Matěj766  3072
10.Bláha HynekRada Jonáš1364  3082
11.Konopásek MiroslavKřikava Richard-8-4-4  0383
12.Mašek JosefVrecion Jiří-7-5-5  0384
13.Bláha HynekKračmer Matěj7410  3094
14.Rosa MartinRada Jonáš9910  30104
15.Mašek JosefKřikava Richard-3-6-7  03105
16.Bláha HynekVrecion Jiří-13-599632115
17.Rosa MartinKračmer MatějWO    03116
18.Konopásek MiroslavRada Jonáš8710  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Hynek40Křikava Richard22
Rosa Martin21Vrecion Jiří31
Konopásek Miroslav22Kračmer Matěj03
Mašek Josef22Rada Jonáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29527:586SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Haník Josef
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
31512  3010
2.Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
-48-9-8 1311
3.Michal RadekKunc Jaroslav-3495 3121
4.Petrovic PavelSvoboda Jaromír-46-8993231
5.Haník JosefMüller Jiří649  3041
6.Šimek JakubKunc Petr9-6-10883251
7.Petrovic PavelKunc Jaroslav3-14-4-6 1352
8.Haník JosefSvoboda Jaromír10110  3062
9.Šimek JakubMüller Jiří-89510 3172
10.Michal RadekKunc Petr8-6-8733282
11.Haník JosefKunc Jaroslav798  3092
12.Šimek JakubSvoboda Jaromír458  30102
13.Michal RadekMüller Jiří-4-67-11 13103
14.Petrovic PavelKunc PetrWO    03104
15.Šimek JakubKunc Jaroslav498  30114
16.Michal RadekSvoboda JaromírWO    03115
17.Petrovic PavelMüller JiříWO    03116
18.Haník JosefKunc PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek21Kunc Jaroslav13
Petrovic Pavel11Svoboda Jaromír03
Haník Josef30Müller Jiří12
Šimek Jakub40Kunc Petr02
WO04WO40
tz 18°C tk 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28657:592TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
675  3010
2.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
12-787 3120
3.Srch RadekRůžička Josef-10-98-8 1321
4.Tůma RadekJirouch Tomáš-69-5-5 1322
5.Petráň ZdeněkČepelák Vladimír ml.18-95 3132
6.Hála PavelČervenka Miroslav685  3042
7.Tůma RadekRůžička Josef-4-49-9 1343
8.Petráň ZdeněkJirouch Tomáš-7-11-11  0344
9.Hála PavelČepelák Vladimír ml.-13-86-7 1345
10.Srch RadekČervenka Miroslav-9392 3155
11.Petráň ZdeněkRůžička Josef-8-9-10  0356
12.Hála PavelJirouch Tomáš767  3066
13.Srch RadekČepelák Vladimír ml.-10767 3176
14.Tůma RadekČervenka Miroslav12-8-6883286
15.Hála PavelRůžička Josef83-3-9-82387
16.Srch RadekJirouch Tomáš7-687 3197
17.Tůma RadekČepelák Vladimír ml.9712  30107
18.Petráň ZdeněkČervenka Miroslav497  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srch Radek31Růžička Josef40
Tůma Radek22Jirouch Tomáš22
Petráň Zdeněk22Čepelák Vladimír ml.13
Hála Pavel22Červenka Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29658:592TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Strejc Václav
Vospálek Miroslav
 
 
-7538 3110
2.Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
-56-7-9 1311
3.Vaculík Stanislav ml.Vychodil Luděk-6-78-7 1312
4.Gruber MartinJelínek Kryštof3910  3022
5.Lev DanielStrejc Václav-11857 3132
6.Stehlík Jan ml.Vospálek Miroslav8-10-3-8 1333
7.Gruber MartinVychodil Luděk6-8-45-62334
8.Lev DanielJelínek Kryštof-836-4-92335
9.Stehlík Jan ml.Strejc Václav-5288 3145
10.Vaculík Stanislav ml.Vospálek Miroslav-9-7-13  0346
11.Lev DanielVychodil Luděk-410810 3156
12.Stehlík Jan ml.Jelínek Kryštof-7655 3166
13.Vaculík Stanislav ml.Strejc Václav-511813 3176
14.Gruber MartinVospálek Miroslav694  3086
15.Stehlík Jan ml.Vychodil Luděk-772-933296
16.Vaculík Stanislav ml.Jelínek Kryštof-7-9-6  0397
17.Gruber MartinStrejc Václav5114  30107
18.Lev DanielVospálek Miroslav768  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Stanislav ml.13Vychodil Luděk22
Gruber Martin31Jelínek Kryštof22
Lev Daniel31Strejc Václav04
Stehlík Jan ml.31Vospálek Miroslav22
teplota na začátku 20 na konci 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS