Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44465:630TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielčik Miroslav
Bielčik Ondřej
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-2-4-7  0301
2.Sobková Martina
Vrecion Jiří
 
 
Hykl Václav
Štefan Radko
 
 
-6869 3111
3.Vrecion JiříKřivánek Aleš-5-6-7  0312
4.Bielčik MiroslavHykl Václav8710  3022
5.Bielčik OndřejŠtefan Radko-3-5-4  0323
6.Sobková MartinaSilavecký Ladislav37-93 3133
7.Bielčik MiroslavKřivánek Aleš-6-5-6  0334
8.Bielčik OndřejHykl Václav-3-8-1  0335
9.Sobková MartinaŠtefan Radko6-962 3145
10.Vrecion JiříSilavecký Ladislav-68-6-6 1346
11.Bielčik OndřejKřivánek Aleš-3-2-1  0347
12.Sobková MartinaHykl Václav-1069-823257
13.Vrecion JiříŠtefan Radko-8-7-9  0358
14.Bielčik MiroslavSilavecký Ladislav-138-6-2 1359
15.Sobková MartinaKřivánek Aleš7-3-513-723510
16.Vrecion JiříHykl Václav94-9-8-723511
17.Bielčik MiroslavŠtefan RadkoWO    03512
18.Bielčik OndřejSilavecký Ladislav-1-2-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrecion Jiří04Křivánek Aleš40
Bielčik Miroslav12Hykl Václav22
Bielčik Ondřej04Štefan Radko21
Sobková Martina31Silavecký Ladislav31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27661:614TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Jaroslav
Roztočil Jiří
 
 
Čepelák Miroslav
Škrabal Jaroslav
 
 
816  3010
2.Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
Volek Václav
Ondráček Oldřich
 
 
8-79-873220
3.Kunc JaroslavŠkrabal Jaroslav-678-693230
4.Müller JiříKosová Magdalena587  3040
5.Kunc PetrOndráček Oldřich-48-5-12 1341
6.Roztočil JiříVolek Václav-5-8-4  0342
7.Müller JiříŠkrabal Jaroslav-10-8-8  0343
8.Kunc PetrKosová Magdalena6111  3053
9.Roztočil JiříOndráček Oldřich8-868 3163
10.Kunc JaroslavVolek Václav6-7-157-62364
11.Kunc PetrŠkrabal Jaroslav-15978 3174
12.Roztočil JiříKosová Magdalena386  3084
13.Kunc JaroslavOndráček Oldřich10-3-8-0 1385
14.Müller JiříVolek Václav10-4-5-8 1386
15.Roztočil JiříŠkrabal Jaroslav-1012-89123296
16.Kunc JaroslavKosová Magdalena845  30106
17.Müller JiříOndráček Oldřich97-1110 31116
18.Kunc PetrVolek Václav764  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunc Jaroslav22Škrabal Jaroslav13
Müller Jiří22Kosová Magdalena04
Kunc Petr31Ondráček Oldřich22
Roztočil Jiří31Volek Václav31
Tz - 20°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28519:436TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Stacho Libor
Horák Ondřej
 
 
7-89-883220
3.Čepelák Vladimír ml.Stacho Libor-7-6-6  0321
4.Čepelák Vladimír st.Tůma Martin-6-5-5  0322
5.Jirouch TomášHorák Ondřej656  3032
6.Růžička JosefWO    3042
7.Čepelák Vladimír st.Stacho Libor-1076-7-62343
8.Jirouch TomášTůma Martin688  3053
9.Růžička JosefHorák Ondřej753  3063
10.Čepelák Vladimír ml.WO    3073
11.Jirouch TomášStacho Libor6-12-38-62374
12.Růžička JosefTůma Martin-642-483284
13.Čepelák Vladimír ml.Horák Ondřej-8-45-7 1385
14.Čepelák Vladimír st.WO    3095
15.Růžička JosefStacho LiborWO    0396
16.Čepelák Vladimír ml.Tůma MartinWO    0397
17.Čepelák Vladimír st.Horák Ondřej-1-6-3  0398
18.Jirouch TomášWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čepelák Vladimír ml.02Stacho Libor30
Čepelák Vladimír st.03Tůma Martin12
Jirouch Tomáš21Horák Ondřej22
Růžička Josef20   
WO52WO25
Teplota Začátek: 17°C Konec: 17,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:48491:646ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Procházka Ondřej
 
 
Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
9-5-5-9 1301
2.Hlaváček Jan
Vospálek Miroslav
 
 
Barta Ivan
Šturc Jiří
 
 
2-3-7-6 1302
3.Vospálek MiroslavPěnkavová Kristýna-7-9-6  0303
4.Hlaváček JanBetuštiak Petr-4-6-5  0304
5.Jelínek KryštofBarta Ivan8-4-76113214
6.Procházka OndřejŠturc Jiří64-96 3124
7.Hlaváček JanPěnkavová Kristýna-8-5-6  0325
8.Jelínek KryštofBetuštiak Petr-7-9-13  0326
9.Procházka OndřejBarta Ivan96-64 3136
10.Vospálek MiroslavŠturc Jiří-6-78-6 1337
11.Jelínek KryštofPěnkavová Kristýna-6-10-8  0338
12.Procházka OndřejBetuštiak Petr-9-9-10  0339
13.Vospálek MiroslavBarta Ivan-8-12-8  03310
14.Hlaváček JanŠturc Jiří-5-6-8  03311
15.Procházka OndřejPěnkavová Kristýna-8-8-8  03312
16.Vospálek MiroslavBetuštiak Petr-7610-41232412
17.Hlaváček JanBarta Ivan-11-6-4  03413
18.Jelínek KryštofŠturc JiříWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vospálek Miroslav13Pěnkavová Kristýna40
Hlaváček Jan04Betuštiak Petr31
Jelínek Kryštof12Barta Ivan22
Procházka Ondřej22Šturc Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:26549:511TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan ml.
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
7-458 3110
2.Drož Jan
Lev Daniel
 
 
Konopásek Miroslav
Vais Vladimír
 
 
-4975 3120
3.Lev DanielUlbrich Petr8-85-1373230
4.Vaculík Stanislav ml.Vais Vladimír5-861 3140
5.Stehlík Jan ml.Konopásek Miroslav7-363 3150
6.Drož JanMašek Josef-6573 3160
7.Vaculík Stanislav ml.Ulbrich Petr-2-67-3 1361
8.Stehlík Jan ml.Vais Vladimír283  3071
9.Drož JanKonopásek Miroslav1069  3081
10.Lev DanielMašek Josef12-388 3191
11.Stehlík Jan ml.Ulbrich Petr7-5710 31101
12.Drož JanVais VladimírWO    03102
13.Lev DanielKonopásek Miroslav-11-9-9  03103
14.Vaculík Stanislav ml.Mašek Josef-848-2632113
15.Drož JanUlbrich PetrWO    03114
16.Lev DanielVais VladimírWO    03115
17.Vaculík Stanislav ml.Konopásek MiroslavWO    30125
18.Stehlík Jan ml.Mašek JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lev Daniel21Ulbrich Petr12
Vaculík Stanislav ml.21Vais Vladimír02
Stehlík Jan ml.30Konopásek Miroslav12
Drož Jan20Mašek Josef03
WO23WO32
Teplota začátek 20 Teplota konec 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27628:529TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Brabenec Václav
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
-6685 3110
2.Petráň Zdeněk
Tůma Radek
 
 
Michal Radek
Soused Milan
 
 
-8-123-11 1311
3.Petráň ZdeněkHaník Josef-7-37-9 1312
4.Tůma RadekŠimek Jakub7-10-6-10 1313
5.Brabenec VáclavMichal Radek-8-5-8  0314
6.Srch RadekSoused Milan924  3024
7.Tůma RadekHaník Josef4-678 3134
8.Brabenec VáclavŠimek Jakub-1012-5-7 1335
9.Srch RadekMichal Radek531  3045
10.Petráň ZdeněkSoused Milan10-1210-8-72346
11.Brabenec VáclavHaník Josef59-66 3156
12.Srch RadekŠimek Jakub-86210 3166
13.Petráň ZdeněkMichal Radek-11710-863276
14.Tůma RadekSoused Milan834  3086
15.Srch RadekHaník Josef1036  3096
16.Petráň ZdeněkŠimek Jakub139  30106
17.Tůma RadekMichal RadekWO    30116
18.Brabenec VáclavSoused MilanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráň Zdeněk22Haník Josef13
Tůma Radek21Šimek Jakub22
Brabenec Václav12Michal Radek12
Srch Radek40Soused Milan12
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS