Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24680:516TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-5-6-9  0301
2.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
1011-107 3111
3.Silavecký LadislavSrch Radek10-15-4-6 1312
4.Štefan RadkoTůma Radek-311-10-12 1313
5.Křivánek AlešPetráň Zdeněk-13-68683223
6.Eisenreich Jindřich ml.Hála Pavel858  3033
7.Štefan RadkoSrch Radek-8-5-6  0334
8.Křivánek AlešTůma Radek296  3044
9.Eisenreich Jindřich ml.Petráň Zdeněk-108-9783254
10.Silavecký LadislavHála Pavel-8-84443264
11.Křivánek AlešSrch Radek81112  3074
12.Eisenreich Jindřich ml.Tůma Radek576  3084
13.Silavecký LadislavPetráň Zdeněk-667-783294
14.Štefan RadkoHála Pavel-811-88-122395
15.Eisenreich Jindřich ml.Srch RadekWO    30105
16.Silavecký LadislavTůma RadekWO    30115
17.Štefan RadkoPetráň ZdeněkWO    30125
18.Křivánek AlešHála PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Silavecký Ladislav21Srch Radek21
Štefan Radko03Tůma Radek12
Křivánek Aleš30Petráň Zdeněk03
Eisenreich Jindřich ml.30Hála Pavel12
WO40WO04
Teplota začátek 19°C Teplota konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37505:486TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Ondráček Oldřich
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
-8-73-9 1301
2.Čepelák Miroslav
Kosová Magdalena
 
 

 
 
WO    3011
3.Čepelák MiroslavGruber Martin-5-7-4  0312
4.Ondráček OldřichDrož Jan-77-410-92313
5.Volek VáclavLev Daniel99-8-1183223
6.Kosová MagdalenaWO    3033
7.Ondráček OldřichGruber Martin-2-9-4  0334
8.Volek VáclavDrož Jan-4-56-6 1335
9.Kosová MagdalenaLev Daniel-9-6-7  0336
10.Čepelák MiroslavWO    3046
11.Volek VáclavGruber MartinWO    0347
12.Kosová MagdalenaDrož Jan-11-3-8  0348
13.Čepelák MiroslavLev Daniel-5-6-8  0349
14.Ondráček OldřichWO    3059
15.Kosová MagdalenaGruber Martin-8-6-6  03510
16.Čepelák MiroslavDrož Jan-6-6-8  03511
17.Ondráček OldřichLev Daniel95-9-8932611
18.Volek VáclavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čepelák Miroslav03Gruber Martin30
Ondráček Oldřich12Drož Jan40
Volek Václav11Lev Daniel22
Kosová Magdalena03   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:45356:590TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Josef
Konopásek Miroslav
 
 
Procházka Ondřej
Vychodil Luděk
 
 
-5-68-9 1301
2.
 
 
Hlobil Stanislav
Vospálek Miroslav
 
 
WO    0302
3.Vais VladimírVychodil Luděk-6-3-7  0303
4.Konopásek MiroslavProcházka Ondřej-9-511-4 1304
5.Mašek JosefHlobil Stanislav297  3014
6.Vospálek MiroslavWO    0315
7.Konopásek MiroslavVychodil Luděk-2-6-5  0316
8.Mašek JosefProcházka Ondřej-88-121143226
9.Hlobil StanislavWO    0327
10.Vais VladimírVospálek Miroslav-8-4-4  0328
11.Mašek JosefVychodil LuděkWO    3038
12.Procházka OndřejWO    0339
13.Vais VladimírHlobil Stanislav-7-4-5  03310
14.Konopásek MiroslavVospálek Miroslav96-98 31410
15.Vychodil LuděkWO    03411
16.Vais VladimírProcházka Ondřej-9-7-5  03412
17.Konopásek MiroslavHlobil Stanislav-6-8-8  03413
18.Mašek JosefVospálek Miroslav-49-3-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vais Vladimír04Vychodil Luděk20
Konopásek Miroslav13Procházka Ondřej21
Mašek Josef21Hlobil Stanislav21
   Vospálek Miroslav21
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42576:669TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
78-9-8-72301
2.Michal Radek
Soused Milan
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
-65-4-9 1302
3.Michal RadekRůžička Josef-7-9-4  0303
4.Soused MilanJirouch Tomáš9-9-13-9 1304
5.Haník JosefČepelák Vladimír ml.86-94 3114
6.Šimek JakubČepelák Vladimír st.888  3024
7.Soused MilanRůžička Josef-411-10-3 1325
8.Haník JosefJirouch Tomáš-97-6-5 1326
9.Šimek JakubČepelák Vladimír ml.-108910 3136
10.Michal RadekČepelák Vladimír st.312-77 3146
11.Haník JosefRůžička Josef7-9-116-82347
12.Šimek JakubJirouch Tomáš-710-47-32348
13.Michal RadekČepelák Vladimír ml.-4107-6-62349
14.Soused MilanČepelák Vladimír st.-3-9-11  03410
15.Šimek JakubRůžička Josef-6-1110-4 13411
16.Michal RadekJirouch TomášWO    03412
17.Soused MilanČepelák Vladimír ml.WO    30512
18.Haník JosefČepelák Vladimír st.WO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michal Radek12Růžička Josef40
Soused Milan03Jirouch Tomáš30
Haník Josef12Čepelák Vladimír ml.12
Šimek Jakub22Čepelák Vladimír st.12
WO12WO21
TZ - 18°C TK - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B. Dobříská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:16732:569TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
8-982 3110
2.Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
Kunc Jaroslav
Šlosar Roman
 
 
14811  3020
3.Tůma MartinŠlosar Roman6118  3030
4.Pospíšil AntonínKunc Jaroslav8-899 3140
5.Stacho LiborMüller Jiří66-79 3150
6.Drbohlav MarekKunc Petr10-98-913260
7.Pospíšil AntonínŠlosar Roman1076  3070
8.Stacho LiborKunc Jaroslav85-92 3180
9.Drbohlav MarekMüller Jiří9-776 3190
10.Tůma MartinKunc Petr8-7913 31100
11.Stacho LiborŠlosar Roman647  30110
12.Drbohlav MarekKunc Jaroslav988  30120
13.Tůma MartinMüller Jiří1113-77 31130
14.Pospíšil AntonínKunc Petr-8-969932140
15.Drbohlav MarekŠlosar RomanWO    30150
16.Tůma MartinKunc Jaroslav368  30160
17.Pospíšil AntonínMüller Jiří-41011-8-923161
18.Stacho LiborKunc Petr-78-89932171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Martin40Šlosar Roman03
Pospíšil Antonín31Kunc Jaroslav04
Stacho Libor40Müller Jiří13
Drbohlav Marek30Kunc Petr04
WO10WO01
ne TZ 18,5°C TK19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21536:386ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíšek Pavel
Šturc Jiří
 
 
Vrecion Jiří
Rada Jonáš
 
 
52-36 3110
2.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Břížďala Miroslav ml.
 
 
WO    3020
3.Barta IvanBřížďala Miroslav ml.557  3030
4.Betuštiak PetrVrecion Jiří774  3040
5.Šturc JiříWO    3050
6.Plíšek PavelRada Jonáš-8-10-11  0351
7.Betuštiak PetrBřížďala Miroslav ml.368  3061
8.Šturc JiříVrecion JiříWO    0362
9.Plíšek PavelWO    3072
10.Barta IvanRada Jonáš5-994 3182
11.Šturc JiříBřížďala Miroslav ml.WO    0383
12.Plíšek PavelVrecion Jiří8-2-10-10 1384
13.Barta IvanWO    3094
14.Betuštiak PetrRada Jonáš-11266 31104
15.Plíšek PavelBřížďala Miroslav ml.48-3-7732114
16.Barta IvanVrecion Jiří7-1295 31124
17.Betuštiak PetrWO    30134
18.Šturc JiříRada JonášWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barta Ivan30Břížďala Miroslav ml.03
Betuštiak Petr30Vrecion Jiří12
Plíšek Pavel12Rada Jonáš12
WO53WO35

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS