Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39621:677TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Patrik
Ondráček Oldřich
 
 
Tůma Radek
Brabenec Václav
 
 
-4-6-9  0301
2.Čepelák Miroslav
Škrabal Jaroslav
 
 
Petráň Zdeněk
Steinerová Vanessa
 
 
-589-6113211
3.Moravec PatrikBrabenec Václav9-98-693221
4.Ondráček OldřichTůma Radek-98-97-92322
5.Čepelák MiroslavPetráň Zdeněk-6-7-8  0323
6.Škrabal JaroslavSteinerová Vanessa6-89-693233
7.Ondráček OldřichBrabenec Václav667  3043
8.Čepelák MiroslavTůma Radek-68-9-9 1344
9.Škrabal JaroslavPetráň Zdeněk-6-6-8  0345
10.Moravec PatrikSteinerová Vanessa86-69 3155
11.Čepelák MiroslavBrabenec Václav-6-9-8  0356
12.Škrabal JaroslavTůma Radek-8966 3166
13.Moravec PatrikPetráň Zdeněk-8-9-6  0367
14.Ondráček OldřichSteinerová Vanessa98-69 3177
15.Škrabal JaroslavBrabenec Václav9-8-8-6 1378
16.Moravec PatrikTůma Radek-29-11-10 1379
17.Ondráček OldřichPetráň Zdeněk-8-89-9 13710
18.Čepelák MiroslavSteinerová Vanessa8119  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Patrik22Brabenec Václav22
Ondráček Oldřich22Tůma Radek31
Čepelák Miroslav13Petráň Zdeněk40
Škrabal Jaroslav22Steinerová Vanessa04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36566:596TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefan Radko
Silavecká Julie
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
-4-10-8  0301
2.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
686  3011
3.Štefan RadkoGruber Martin-10-6-9  0312
4.Silavecká JulieDrož Jan8-6-1-9 1313
5.Křivánek AlešLev Daniel86-75 3123
6.Silavecký LadislavVaculík Stanislav ml.651  3033
7.Silavecká JulieGruber Martin-8-9-5  0334
8.Křivánek AlešDrož Jan1258  3044
9.Silavecký LadislavLev Daniel39-108 3154
10.Štefan RadkoVaculík Stanislav ml.-4636 3164
11.Křivánek AlešGruber Martin-8-9-9  0365
12.Silavecký LadislavDrož Jan-899-5-52366
13.Štefan RadkoLev Daniel-9-95-6 1367
14.Silavecká JulieVaculík Stanislav ml.-107-5-5 1368
15.Silavecký LadislavGruber Martin-37-7793278
16.Štefan RadkoDrož Jan-6-11-1  0379
17.Silavecká JulieLev Daniel-6-5-5  03710
18.Křivánek AlešVaculík Stanislav ml.8-677 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Radko13Gruber Martin31
Silavecká Julie04Drož Jan31
Křivánek Aleš31Lev Daniel22
Silavecký Ladislav31Vaculík Stanislav ml.13
Teplota začátek 19°C Teplota konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28653:559SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Soused Milan
 
 
Jelínek Kryštof
Procházka Ondřej
 
 
-9-9-8  0301
2.Haník Josef
Michal Radek
 
 
Ebert Tomáš st.
Vychodil Luděk
 
 
-7672 3111
3.Haník JosefVychodil Luděk-4-8-9  0312
4.Šimek JakubJelínek Kryštof47-6-1243222
5.Soused MilanProcházka Ondřej4-610-9-32323
6.Michal RadekEbert Tomáš st.367  3033
7.Šimek JakubVychodil Luděk-10-357-32334
8.Soused MilanJelínek Kryštof76-67 3144
9.Michal RadekProcházka Ondřej1284  3054
10.Haník JosefEbert Tomáš st.637  3064
11.Soused MilanVychodil Luděk-6-87643274
12.Michal RadekJelínek Kryštof-583-8-112375
13.Haník JosefProcházka Ondřej368  3085
14.Šimek JakubEbert Tomáš st.9135  3095
15.Michal RadekVychodil Luděk-8-6-6  0396
16.Haník JosefJelínek Kryštof8-1087 31106
17.Šimek JakubProcházka Ondřej-107-6-9 13107
18.Soused MilanEbert Tomáš st.333  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef31Vychodil Luděk31
Šimek Jakub22Jelínek Kryštof13
Soused Milan31Procházka Ondřej22
Michal Radek22Ebert Tomáš st.04
TZ - 18°C TK - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47335:642TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
WO    0301
2.Mašek Josef
Konopásek Miroslav
 
 
Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
499  3011
3.Ulbrich PetrRůžička Josef-7-6-7  0312
4.Konopásek MiroslavJirouch Tomáš-10-10-11  0313
5.Mašek JosefČepelák Vladimír ml.5-613-7113223
6.Čepelák Vladimír st.WO    0324
7.Konopásek MiroslavRůžička Josef-8-5-10  0325
8.Mašek JosefJirouch Tomáš586  3035
9.Čepelák Vladimír ml.WO    0336
10.Ulbrich PetrČepelák Vladimír st.WO    0337
11.Mašek JosefRůžička Josef11-610-7-42338
12.Jirouch TomášWO    0339
13.Ulbrich PetrČepelák Vladimír ml.WO    03310
14.Konopásek MiroslavČepelák Vladimír st.-97-14-9 13311
15.Růžička JosefWO    03312
16.Ulbrich PetrJirouch TomášWO    03313
17.Konopásek MiroslavČepelák Vladimír ml.-7-4-10  03314
18.Mašek JosefČepelák Vladimír st.8-28-7-623315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulbrich Petr01Růžička Josef30
Konopásek Miroslav04Jirouch Tomáš11
Mašek Josef22Čepelák Vladimír ml.11
   Čepelák Vladimír st.20
WO08WO80



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11691:503ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
4109  3010
2.Šturc Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
55-73 3120
3.Dohnal JaroslavSpousta David289  3030
4.Šturc JiříKunc Jaroslav7105  3040
5.Betuštiak PetrMüller Jiří89-48 3150
6.Pěnkavová KristýnaKunc Petr8-10813 3160
7.Šturc JiříSpousta David867  3070
8.Betuštiak PetrKunc Jaroslav-85510 3180
9.Pěnkavová KristýnaMüller Jiří258  3090
10.Dohnal JaroslavKunc Petr847  30100
11.Betuštiak PetrSpousta David-7748 31110
12.Pěnkavová KristýnaKunc Jaroslav-86-76-1123111
13.Dohnal JaroslavMüller Jiří-66128 31121
14.Šturc JiříKunc Petr-111194 31131
15.Pěnkavová KristýnaSpousta David1085  30141
16.Dohnal JaroslavKunc Jaroslav7111  30151
17.Šturc JiříMüller Jiří6109  30161
18.Betuštiak PetrKunc Petr135-95 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnal Jaroslav40Spousta David04
Šturc Jiří40Kunc Jaroslav13
Betuštiak Petr40Müller Jiří04
Pěnkavová Kristýna31Kunc Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B. Dobříská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12703:375TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Pospíšil Antonín
 
 
Vrecion Jiří
Břížďala Miroslav ml.
 
 
8-4611 3110
2.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Pospíšil AntonínVrecion Jiří-10-778-122321
4.Horák OndřejHucek Filip810-910 3131
5.Stacho LiborBřížďala Miroslav ml.-8924 3141
6.Drbohlav MarekWO    3051
7.Horák OndřejVrecion Jiří810-71 3161
8.Stacho LiborHucek Filip474  3071
9.Drbohlav MarekBřížďala Miroslav ml.1157  3081
10.Pospíšil AntonínWO    3091
11.Stacho LiborVrecion Jiří-9687 31101
12.Drbohlav MarekHucek Filip56-104 31111
13.Pospíšil AntonínBřížďala Miroslav ml.5-1222 31121
14.Horák OndřejWO    30131
15.Drbohlav MarekVrecion Jiří9-914-101032141
16.Pospíšil AntonínHucek Filip592  30151
17.Horák OndřejBřížďala Miroslav ml.WO    30161
18.Stacho LiborWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Antonín21Vrecion Jiří13
Horák Ondřej20Hucek Filip04
Stacho Libor30Břížďala Miroslav ml.03
Drbohlav Marek30   
WO60WO06
ne TZ:20°C TK:20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS