Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34614:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Procházka Ondřej
Vospálek Miroslav
 
 
7-956 3110
2.Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
9-8-10-9 1311
3.Štefan RadkoPrágr Lukáš-7-72-2 1312
4.Eisenreich Jindřich ml.Vychodil Luděk6-953 3122
5.Křivánek AlešProcházka Ondřej954  3032
6.Silavecký LadislavVospálek Miroslav455  3042
7.Eisenreich Jindřich ml.Prágr Lukáš799  3052
8.Křivánek AlešVychodil Luděk-7-9-7  0353
9.Silavecký LadislavProcházka Ondřej6-8-71193263
10.Štefan RadkoVospálek Miroslav-5-5-9  0364
11.Křivánek AlešPrágr Lukáš-11-6-4  0365
12.Silavecký LadislavVychodil Luděk8-12-51333275
13.Štefan RadkoProcházka Ondřej-129-3-9 1376
14.Eisenreich Jindřich ml.Vospálek Miroslav-9-73-3 1377
15.Silavecký LadislavPrágr Lukáš-78-10-8 1378
16.Štefan RadkoVychodil Luděk-3-611-6 1379
17.Eisenreich Jindřich ml.Procházka Ondřej895  3089
18.Křivánek AlešVospálek Miroslav3-444 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Radko04Prágr Lukáš31
Eisenreich Jindřich ml.31Vychodil Luděk22
Křivánek Aleš22Procházka Ondřej13
Silavecký Ladislav31Vospálek Miroslav22
Teplota začátek 22C° Teplota konec 23C°



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22605:408TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Čepelák Vladimír ml.
 
 
WO    3010
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Jirouch Tomáš
Červenka Miroslav
 
 
76-118 3120
3.Ječmen JaroslavJirouch Tomáš-78-6-6 1321
4.Škrabal RadekČepelák Vladimír ml.962  3031
5.Volek VáclavČervenka Miroslav546  3041
6.Ondráček OldřichWO    3051
7.Škrabal RadekJirouch Tomáš-7-4-5  0352
8.Volek VáclavČepelák Vladimír ml.1097  3062
9.Ondráček OldřichČervenka Miroslav9-8-4-9 1363
10.Ječmen JaroslavWO    3073
11.Volek VáclavJirouch Tomáš-4-891063283
12.Ondráček OldřichČepelák Vladimír ml.-6-58753293
13.Ječmen JaroslavČervenka Miroslav-98-102932103
14.Škrabal RadekWO    30113
15.Ondráček OldřichJirouch Tomáš-7-5-9  03114
16.Ječmen JaroslavČepelák Vladimír ml.WO    30124
17.Čepelák MiroslavČervenka Miroslav-5-5-12  03125
18.Volek VáclavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ječmen Jaroslav11Jirouch Tomáš31
Škrabal Radek11Čepelák Vladimír ml.03
Volek Václav30Červenka Miroslav22
Ondráček Oldřich12   
Čepelák Miroslav01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43511:586TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zíma Radek
Šlosar Roman
 
 
Brabenec Václav
Srch Radek
 
 
-3-6-4  0301
2.Kunc Petr
Spousta David
 
 
Petráň Zdeněk
Hála Pavel
 
 
-1098-7113211
3.Spousta DavidSrch Radek-6-7-7  0312
4.Šlosar RomanPetráň Zdeněk-11119-8-72313
5.Kunc PetrHála Pavel-8-9-6  0314
6.Zíma RadekBrabenec Václav-4-5107-92315
7.Šlosar RomanSrch Radek-4-3-9  0316
8.Kunc PetrPetráň Zdeněk-78-51083226
9.Zíma RadekHála Pavel-4-6-1  0327
10.Spousta DavidBrabenec Václav-89-8-11 1328
11.Kunc PetrSrch Radek-5-4-8  0329
12.Zíma RadekPetráň Zdeněk-7-7-8  03210
13.Spousta DavidHála Pavel8-4-7-9 13211
14.Šlosar RomanBrabenec Václav-8-7-4  03212
15.Zíma RadekSrch Radek-3-3-7  03213
16.Spousta DavidPetráň ZdeněkWO    30313
17.Šlosar RomanHála PavelWO    30413
18.Kunc PetrBrabenec VáclavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spousta David03Srch Radek40
Šlosar Roman03Petráň Zdeněk21
Kunc Petr12Hála Pavel30
Zíma Radek04Brabenec Václav30
WO30WO03
Tz - 19°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47508:688TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kračmer Matěj
Vrecion Jiří
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-5-7-10  0301
2.Bohdan Luděk
Křikava Richard
 
 
Drož Jan
Lev Daniel
 
 
-3-99563211
3.Vrecion JiříGruber Martin6-4-6-7 1312
4.Bohdan LuděkStehlík Jan ml.-10-53-8 1313
5.Křikava RichardDrož Jan9-10810 3123
6.Kračmer MatějLev Daniel74-15-8-72324
7.Bohdan LuděkGruber Martin977  3034
8.Křikava RichardStehlík Jan ml.95-9-1093244
9.Kračmer MatějDrož Jan-710-8-5 1345
10.Vrecion JiříLev Daniel-5-13-4  0346
11.Křikava RichardGruber Martin-3-3-4  0347
12.Kračmer MatějStehlík Jan ml.-9-4-5  0348
13.Vrecion JiříDrož Jan-611-3-5 1349
14.Bohdan LuděkLev Daniel-93-9-11 13410
15.Kračmer MatějGruber Martin9-8-76-1223411
16.Vrecion JiříStehlík Jan ml.WO    03412
17.Bohdan LuděkDrož JanWO    03413
18.Křikava RichardLev DanielWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrecion Jiří03Gruber Martin31
Bohdan Luděk12Stehlík Jan ml.21
Křikava Richard21Drož Jan21
Kračmer Matěj04Lev Daniel30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:35691:659TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
Mašek Josef
Bláha Hynek
 
 
-4-10-10  0301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
109-8-883211
3.Pospíšil AntonínBláha Hynek-9-113-8 1312
4.Tůma MartinRosa Martin-10-8-4  0313
5.Drbohlav MarekKonopásek Miroslav-9-77-8 1314
6.Stacho LiborMašek Josef-138-9673224
7.Tůma MartinBláha Hynek-6-9-6  0325
8.Drbohlav MarekRosa Martin-10426 3135
9.Stacho LiborKonopásek Miroslav-19789 3145
10.Pospíšil AntonínMašek Josef10-4-6673255
11.Drbohlav MarekBláha Hynek962  3065
12.Stacho LiborRosa Martin77-13-1273275
13.Pospíšil AntonínKonopásek Miroslav4-889 3185
14.Tůma MartinMašek Josef8-2-6-7 1386
15.Stacho LiborBláha Hynek878  3096
16.Pospíšil AntonínRosa Martin-3-8-11  0397
17.Tůma MartinKonopásek Miroslav-115-135632107
18.Drbohlav MarekMašek Josef-3574 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Antonín22Bláha Hynek22
Tůma Martin13Rosa Martin22
Drbohlav Marek31Konopásek Miroslav13
Stacho Libor40Mašek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32711:647ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
38-3-943210
2.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
994  3020
3.Barta IvanŠimek Jakub-9-391133230
4.Šturc JiříPetrovic Pavel-79-79-92331
5.Dohnal JaroslavMichal Radek9-567 3141
6.Betuštiak PetrHaník Josef-10759 3151
7.Šturc JiříŠimek Jakub7-976 3161
8.Dohnal JaroslavPetrovic Pavel5-10119 3171
9.Betuštiak PetrMichal Radek6-7-101043281
10.Barta IvanHaník Josef-5-1275-92382
11.Dohnal JaroslavŠimek Jakub-6-1110-9 1383
12.Betuštiak PetrPetrovic Pavel-4-89-5 1384
13.Barta IvanMichal Radek87-69 3194
14.Šturc JiříHaník Josef-57-7-9 1395
15.Betuštiak PetrŠimek Jakub-157-8-6 1396
16.Barta IvanPetrovic Pavel-4-77-9 1397
17.Šturc JiříMichal Radek766  30107
18.Dohnal JaroslavHaník JosefWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan22Šimek Jakub22
Šturc Jiří22Petrovic Pavel31
Dohnal Jaroslav21Michal Radek04
Betuštiak Petr22Haník Josef21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS