Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37656:666TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Mašková Marie
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
99-910 3110
2.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Štefan Radko
Hykl Václav
 
 
-9-5-7  0311
3.Ulbrich PetrSilavecký Ladislav-9-8-8  0312
4.Rosa MartinKřivánek Aleš4-5-79-92313
5.Mašek JosefHykl Václav-8-8-11  0314
6.Mašková MarieŠtefan Radko79-10-6-42315
7.Rosa MartinSilavecký Ladislav82-86 3125
8.Mašek JosefKřivánek Aleš-8-99-10 1326
9.Mašková MarieHykl Václav755  3036
10.Ulbrich PetrŠtefan Radko8-13811 3146
11.Mašek JosefSilavecký Ladislav1310-8-7-22347
12.Mašková MarieKřivánek Aleš-11-28-9 1348
13.Ulbrich PetrHykl Václav3710  3058
14.Rosa MartinŠtefan Radko-898-7-82359
15.Mašková MarieSilavecký Ladislav12-8-7-9 13510
16.Ulbrich PetrKřivánek Aleš-8-10-6  03511
17.Rosa MartinHykl Václav6710  30611
18.Mašek JosefŠtefan Radko-94105 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulbrich Petr22Silavecký Ladislav31
Rosa Martin22Křivánek Aleš40
Mašek Josef13Hykl Václav13
Mašková Marie13Štefan Radko22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Spartak ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28689:595SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
-9-99-9 1301
2.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
-57-6883211
3.Michal RadekOndráček Oldřich6711  3021
4.Šimek JakubJečmen Jaroslav-67-119-22322
5.Haník JosefŠkrabal Radek-7-8-6  0323
6.Soused MilanVolek Václav-811-7-7 1324
7.Šimek JakubOndráček Oldřich-88411 3134
8.Haník JosefJečmen Jaroslav943  3044
9.Soused MilanŠkrabal Radek8-9124 3154
10.Michal RadekVolek Václav-8-35-7 1355
11.Haník JosefOndráček Oldřich6-9109 3165
12.Soused MilanJečmen Jaroslav7-8-1010103275
13.Michal RadekŠkrabal Radek105-910 3185
14.Šimek JakubVolek Václav810-8-4-42386
15.Soused MilanOndráček Oldřich10-10-3743296
16.Michal RadekJečmen Jaroslav763  30106
17.Šimek JakubŠkrabal RadekWO    30116
18.Haník JosefVolek VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek31Ondráček Oldřich04
Šimek Jakub12Ječmen Jaroslav13
Haník Josef21Škrabal Radek12
Soused Milan31Volek Václav30
WO20WO02
tz 23°C tk 24°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:28688:626TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
499  3010
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Pospíšil Antonín
Macháček Pavel st.
 
 
1196  3020
3.Hála PavelMacháček Pavel st.5-1157 3130
4.Tůma RadekStacho Libor-9-2-9  0331
5.Petráň ZdeněkPospíšil Antonín-68-108-132332
6.Srch RadekDrbohlav Marek10-9-9773242
7.Tůma RadekMacháček Pavel st.-10672 3152
8.Petráň ZdeněkStacho Libor13-10-63-112353
9.Srch RadekPospíšil Antonín1281  3063
10.Hála PavelDrbohlav Marek-559-9-62364
11.Petráň ZdeněkMacháček Pavel st.474  3074
12.Srch RadekStacho Libor-9-868-92375
13.Hála PavelPospíšil Antonín9-5117 3185
14.Tůma RadekDrbohlav Marek-849-6-42386
15.Srch RadekMacháček Pavel st.468  3096
16.Hála PavelStacho Libor9-9-98932106
17.Tůma RadekPospíšil Antonín1076  30116
18.Petráň ZdeněkDrbohlav MarekWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel31Macháček Pavel st.04
Tůma Radek22Stacho Libor31
Petráň Zdeněk12Pospíšil Antonín13
Srch Radek31Drbohlav Marek21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43611:669ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Šturc Jiří
Barta Ivan
 
 
-10-6-7  0301
2.Drož Jan
Lev Daniel
 
 
Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
-967-7-42302
3.Drož JanPěnkavová Kristýna-784-693212
4.Stehlík Jan ml.Betuštiak Petr-9997 3122
5.Lev DanielBarta Ivan-2-6-5  0323
6.Gruber MartinŠturc Jiří7-8-4493233
7.Stehlík Jan ml.Pěnkavová Kristýna-58-44-92334
8.Lev DanielBetuštiak Petr9-7-7-9 1335
9.Gruber MartinBarta Ivan3-1612-1-72336
10.Drož JanŠturc Jiří4-7-9-8 1337
11.Lev DanielPěnkavová Kristýna-8-4-6  0338
12.Gruber MartinBetuštiak Petr6-125-933248
13.Drož JanBarta Ivan124-812 3158
14.Stehlík Jan ml.Šturc Jiří-8-8-8  0359
15.Gruber MartinPěnkavová Kristýna-11-15973269
16.Drož JanBetuštiak Petr-9-10-2  03610
17.Stehlík Jan ml.Barta IvanWO    30710
18.Lev DanielŠturc JiříWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drož Jan22Pěnkavová Kristýna22
Stehlík Jan ml.12Betuštiak Petr22
Lev Daniel03Barta Ivan21
Gruber Martin31Šturc Jiří21
WO11WO11
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22591:531TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
Kunc Jaroslav
Kunc Petr
 
 
9-937 3110
2.Jelínek Kryštof
Procházka Ondřej
 
 
Müller Jiří
Spousta David
 
 
-8-896-62311
3.Procházka OndřejSpousta David7103  3021
4.Jelínek KryštofKunc Jaroslav1185  3031
5.Prágr LukášMüller Jiří436  3041
6.Vychodil LuděkKunc Petr810-11-663251
7.Jelínek KryštofSpousta David824  3061
8.Prágr LukášKunc Jaroslav4810  3071
9.Vychodil LuděkMüller Jiří-86126 3181
10.Procházka OndřejKunc Petr-7-6-4  0382
11.Prágr LukášSpousta David975  3092
12.Vychodil LuděkKunc Jaroslav95-106 31102
13.Procházka OndřejMüller Jiří777  30112
14.Jelínek KryštofKunc Petr-7989 31122
15.Vychodil LuděkSpousta DavidWO    03123
16.Procházka OndřejKunc Jaroslav6-5-7-9 13124
17.Jelínek KryštofMüller Jiří55-106 31134
18.Prágr LukášKunc PetrWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ondřej22Spousta David03
Jelínek Kryštof40Kunc Jaroslav13
Prágr Lukáš30Müller Jiří04
Vychodil Luděk30Kunc Petr12
WO02WO20
Pozdní začátek - hosty na dálnici zdržela nehoda.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30604:572TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
543  3010
2.Červenka Miroslav
Růžička Josef
 
 
Bohdan Luděk
Křikava Richard
 
 
10-5-5-8 1311
3.Čepelák Vladimír st.Křikava Richard8-83-1063221
4.Čepelák Vladimír ml.Bohdan Luděk-6-9-7  0322
5.Červenka MiroslavVrecion Jiří-1-11-8  0323
6.Růžička JosefKračmer Matěj763  3033
7.Čepelák Vladimír ml.Křikava Richard-76-7-6 1334
8.Červenka MiroslavBohdan Luděk-7-8-7  0335
9.Růžička JosefVrecion Jiří81010  3045
10.Čepelák Vladimír st.Kračmer Matěj-668-823255
11.Červenka MiroslavKřikava Richard11-8-910-92356
12.Růžička JosefBohdan Luděk985  3066
13.Čepelák Vladimír st.Vrecion Jiří-8957 3176
14.Čepelák Vladimír ml.Kračmer Matěj8-6105 3186
15.Růžička JosefKřikava Richard7117  3096
16.Čepelák Vladimír st.Bohdan Luděk-9-7-8  0397
17.Čepelák Vladimír ml.Vrecion Jiří598  30107
18.Červenka MiroslavKračmer Matěj-7-8-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír st.31Křikava Richard22
Čepelák Vladimír ml.22Bohdan Luděk31
Červenka Miroslav04Vrecion Jiří13
Růžička Josef40Kračmer Matěj13
Teplota začátek: 18°C konec: 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS