Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28650:597TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
6-24-593210
2.Rosa Martin
Bláha Hynek
 
 
Vinš Karel
Ječmen Jaroslav
 
 
87-97 3120
3.Ulbrich PetrVinš Karel-6-87983230
4.Rosa MartinJečmen Jaroslav65-52 3140
5.Mašek JosefŠkrabal Radek-9-7-8  0341
6.Bláha HynekVolek Václav-4610-3-122342
7.Rosa MartinVinš Karel1157  3052
8.Mašek JosefJečmen Jaroslav12-8-7-7 1353
9.Bláha HynekŠkrabal Radek87-7-993263
10.Ulbrich PetrVolek Václav-37-7-2 1364
11.Mašek JosefVinš Karel6-3-9-8 1365
12.Bláha HynekJečmen Jaroslav459  3075
13.Ulbrich PetrŠkrabal Radek7610  3085
14.Rosa MartinVolek Václav-58-4-10 1386
15.Bláha HynekVinš Karel86-97 3196
16.Ulbrich PetrJečmen Jaroslav84-59 31106
17.Rosa MartinŠkrabal Radek334  30116
18.Mašek JosefČepelák Miroslav738  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulbrich Petr31Vinš Karel13
Rosa Martin31Ječmen Jaroslav13
Mašek Josef13Škrabal Radek13
Bláha Hynek31Volek Václav30
   Čepelák Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RožmitálRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35675:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Štefan Radko
Hykl Václav
 
 
7-687 3110
2.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-78-9-8 1311
3.Michal RadekSilavecký Ladislav-8-6-2  0312
4.Soused MilanKřivánek Aleš-9-3-5  0313
5.Haník JosefŠtefan Radko743  3023
6.Šimek JakubHykl Václav83-127 3133
7.Soused MilanSilavecký Ladislav-111386 3143
8.Haník JosefKřivánek Aleš-10-913-7 1344
9.Šimek JakubŠtefan Radko-94-10373254
10.Michal RadekHykl Václav-676-10-32355
11.Haník JosefSilavecký Ladislav5-9911 3165
12.Šimek JakubKřivánek Aleš98-4-5-42366
13.Michal RadekŠtefan Radko9-6-114-112367
14.Soused MilanHykl Václav355  3077
15.Šimek JakubSilavecký Ladislav-711-4-3 1378
16.Michal RadekKřivánek Aleš-10-10-7  0379
17.Soused MilanŠtefan Radko693  3089
18.Haník JosefHykl Václav8-164-9103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek04Silavecký Ladislav22
Soused Milan31Křivánek Aleš40
Haník Josef31Štefan Radko13
Šimek Jakub22Hykl Václav13
tz 19°C tk 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:47634:716ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
-6-1175-102301
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Šturc Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
-11-7-6  0302
3.Tůma RadekŠturc Jiří5-6-3-9 1303
4.Hála PavelBetuštiak Petr-3-10-8  0304
5.Petráň ZdeněkPěnkavová Kristýna-1-38-5 1305
6.Srch RadekDohnal Jaroslav7-8-9763215
7.Hála PavelŠturc Jiří-810-41083225
8.Petráň ZdeněkBetuštiak Petr-991-9-92326
9.Srch RadekPěnkavová Kristýna-99115 3136
10.Tůma RadekDohnal Jaroslav-7-8-8  0337
11.Petráň ZdeněkŠturc Jiří-99-78-92338
12.Srch RadekBetuštiak Petr-9-9613103248
13.Tůma RadekPěnkavová Kristýna-6-3-10  0349
14.Hála PavelDohnal Jaroslav-5-11-7  03410
15.Srch RadekŠturc Jiří-84913 31510
16.Tůma RadekBetuštiak Petr-8-7-7  03511
17.Hála PavelPěnkavová Kristýna-828-9-323512
18.Petráň ZdeněkDohnal Jaroslav-8-7-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Radek04Šturc Jiří22
Hála Pavel13Betuštiak Petr31
Petráň Zdeněk04Pěnkavová Kristýna31
Srch Radek40Dohnal Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28675:580TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Macháček Pavel st.
Horák Ondřej
 
 
2-845 3110
2.Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
-3-7107-52311
3.Gruber MartinDrbohlav Marek-109-65-92312
4.Stehlík Jan ml.Stacho Libor-95-6-9 1313
5.Lev DanielMacháček Pavel st.86-8-9-72314
6.Drož JanHorák Ondřej977  3024
7.Stehlík Jan ml.Drbohlav Marek697  3034
8.Lev DanielStacho Libor-88-8-4 1335
9.Drož JanMacháček Pavel st.934  3045
10.Gruber MartinHorák Ondřej-6155 3155
11.Lev DanielDrbohlav Marek-6-6-6  0356
12.Drož JanStacho Libor785  3066
13.Gruber MartinMacháček Pavel st.844  3076
14.Stehlík Jan ml.Horák Ondřej9-947 3186
15.Drož JanDrbohlav Marek7-812-7-102387
16.Gruber MartinStacho Libor83-89 3197
17.Stehlík Jan ml.Macháček Pavel st.3310  30107
18.Lev DanielHorák Ondřej-10-789-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin31Drbohlav Marek31
Stehlík Jan ml.31Stacho Libor22
Lev Daniel04Macháček Pavel st.13
Drož Jan31Horák Ondřej13
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10661:334TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Prágr Lukáš
 
 
Břížďala Miroslav ml.
Křikava Richard
 
 
387  3010
2.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Kračmer Matěj
Vrecion Jiří
 
 
10-155-9-82311
3.Procházka OndřejKřikava Richard-5-96793221
4.Jelínek KryštofVrecion Jiří-82-6-9 1322
5.Mikulejský FilipKračmer Matěj1474  3032
6.Prágr LukášBřížďala Miroslav ml.554  3042
7.Jelínek KryštofKřikava Richard884  3052
8.Mikulejský FilipVrecion Jiří8-117-1283262
9.Prágr LukášKračmer Matěj626  3072
10.Procházka OndřejBřížďala Miroslav ml.237  3082
11.Mikulejský FilipKřikava Richard1189  3092
12.Prágr LukášVrecion Jiří488  30102
13.Procházka OndřejKračmer MatějWO    30112
14.Jelínek KryštofBřížďala Miroslav ml.WO    30122
15.Prágr LukášKřikava RichardWO    30132
16.Procházka OndřejVrecion JiříWO    30142
17.Jelínek KryštofKračmer MatějWO    30152
18.Mikulejský FilipBřížďala Miroslav ml.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ondřej20Křikava Richard03
Jelínek Kryštof11Vrecion Jiří12
Mikulejský Filip30Kračmer Matěj02
Prágr Lukáš30Břížďala Miroslav ml.02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31610:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
-98-8-6 1301
2.Jirouch Tomáš
Červenka Miroslav
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
-810-9953211
3.Čepelák Vladimír ml.Kunc Jaroslav451  3021
4.Čepelák Vladimír st.Svoboda Jaromír-6-8-9  0322
5.Červenka MiroslavMüller Jiří-8-3-6  0323
6.Jirouch TomášKunc Petr768  3033
7.Čepelák Vladimír st.Kunc Jaroslav-1043-8-12334
8.Červenka MiroslavSvoboda Jaromír2-8-5-6 1335
9.Jirouch TomášMüller Jiří1246  3045
10.Čepelák Vladimír ml.Kunc Petr896  3055
11.Červenka MiroslavKunc Jaroslav-12-11-10  0356
12.Jirouch TomášSvoboda Jaromír373  3066
13.Čepelák Vladimír ml.Müller Jiří11810  3076
14.Čepelák Vladimír st.Kunc Petr-8-6-10  0377
15.Jirouch TomášKunc Jaroslav3-8510 3187
16.Čepelák Vladimír ml.Svoboda Jaromír-9-866-62388
17.Čepelák Vladimír st.Müller Jiří-91198 3198
18.Červenka MiroslavKunc Petr-6-11-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.31Kunc Jaroslav22
Čepelák Vladimír st.13Svoboda Jaromír31
Červenka Miroslav04Müller Jiří13
Jirouch Tomáš40Kunc Petr22
Teplota začátek: 20°C konec: 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS