Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29664:615TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hykl Václav
Štefan Radko
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
78-119 3110
2.Křivánek Aleš
Silavecký Ladislav
 
 
Svoboda Jaromír
Müller Jiří
 
 
798  3020
3.Hykl VáclavKunc Jaroslav7-8-5-7 1321
4.Štefan RadkoSvoboda Jaromír6-8-91073231
5.Křivánek AlešMüller Jiří-121087 3141
6.Silavecký LadislavKunc Petr-6-89-9 1342
7.Štefan RadkoKunc Jaroslav-95-9-8 1343
8.Křivánek AlešSvoboda Jaromír9102  3053
9.Silavecký LadislavMüller Jiří982  3063
10.Hykl VáclavKunc Petr-3-13-4  0364
11.Křivánek AlešKunc Jaroslav538  3074
12.Silavecký LadislavSvoboda Jaromír947  3084
13.Hykl VáclavMüller Jiří-85-5-6 1385
14.Štefan RadkoKunc Petr-5-10-8  0386
15.Silavecký LadislavKunc Jaroslav26-89 3196
16.Hykl VáclavSvoboda Jaromír87-99 31106
17.Štefan RadkoMüller Jiří8-97-2-1023107
18.Křivánek AlešKunc Petr-87-1014932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hykl Václav13Kunc Jaroslav22
Štefan Radko13Svoboda Jaromír04
Křivánek Aleš40Müller Jiří22
Silavecký Ladislav31Kunc Petr31
Teplota začátek 19°C Teplota konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27707:611TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmen Jaroslav
Škrabal Jaroslav
 
 
Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-11811-1253210
2.Ondráček Oldřich
Volek Václav
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
-5610-793220
3.Ječmen JaroslavKřikava Richard-4-101011-92321
4.Ondráček OldřichVrecion Jiří-76-73-82322
5.Volek VáclavKračmer Matěj6811  3032
6.Škrabal JaroslavBřížďala Miroslav ml.4612  3042
7.Ondráček OldřichKřikava Richard810-89 3152
8.Volek VáclavVrecion Jiří258  3062
9.Škrabal JaroslavKračmer Matěj-71011-973272
10.Ječmen JaroslavBřížďala Miroslav ml.-10341 3182
11.Volek VáclavKřikava Richard6-966 3192
12.Škrabal JaroslavVrecion Jiří8-12-5-13 1393
13.Ječmen JaroslavKračmer Matěj5119  30103
14.Ondráček OldřichBřížďala Miroslav ml.9910  30113
15.Škrabal JaroslavKřikava Richard-9-6-9  03114
16.Ječmen JaroslavVrecion Jiří7-6-3-8 13115
17.Ondráček OldřichKračmer Matěj-3-88-11 13116
18.Volek VáclavBřížďala Miroslav ml.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ječmen Jaroslav22Křikava Richard22
Ondráček Oldřich22Vrecion Jiří31
Volek Václav30Kračmer Matěj13
Škrabal Jaroslav22Břížďala Miroslav ml.03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36637:658TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Antonín
Macháček Pavel st.
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
-9-6-4  0301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
31210  3011
3.Pospíšil AntonínPrágr Lukáš109-4-7-62312
4.Drbohlav MarekVychodil Luděk10107  3022
5.Macháček Pavel st.Procházka Ondřej-9-8-12  0323
6.Stacho LiborHlobil Stanislav-119-109-52324
7.Drbohlav MarekPrágr Lukáš-91010-10-92325
8.Macháček Pavel st.Vychodil Luděk-7-6-10  0326
9.Stacho LiborProcházka Ondřej129  3036
10.Pospíšil AntonínHlobil Stanislav927  3046
11.Macháček Pavel st.Prágr Lukáš-7-4-9  0347
12.Stacho LiborVychodil Luděk-49-85-72348
13.Pospíšil AntonínProcházka Ondřej6-11710 3158
14.Drbohlav MarekHlobil Stanislav6-87-493268
15.Stacho LiborPrágr Lukáš79-9-5-82369
16.Pospíšil AntonínVychodil Luděk9-7-8463279
17.Drbohlav MarekProcházka Ondřej710-52 3189
18.Macháček Pavel st.Hlobil Stanislav-6WO   03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Antonín31Prágr Lukáš40
Drbohlav Marek31Vychodil Luděk22
Macháček Pavel st.04Procházka Ondřej13
Stacho Libor13Hlobil Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20619:452ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Jirouch Tomáš
Čepelák Vladimír ml.
 
 
8107  3010
2.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Barta IvanJirouch Tomáš-793-473230
4.Dohnal JaroslavČepelák Vladimír ml.-103-5883240
5.Šturc JiříČepelák Vladimír st.768  3050
6.Betuštiak PetrWO    3060
7.Dohnal JaroslavJirouch Tomáš-8-57953270
8.Šturc JiříČepelák Vladimír ml.1086  3080
9.Betuštiak PetrČepelák Vladimír st.-8-75523290
10.Barta IvanWO    30100
11.Šturc JiříJirouch Tomáš9-99-6-1123101
12.Betuštiak PetrČepelák Vladimír ml.9-297 31111
13.Barta IvanČepelák Vladimír st.WO    03112
14.Dohnal JaroslavWO    30122
15.Betuštiak PetrJirouch Tomáš-94910 31132
16.Barta IvanČepelák Vladimír ml.WO    03133
17.Dohnal JaroslavČepelák Vladimír st.11-656 31143
18.Šturc JiříWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barta Ivan10Jirouch Tomáš13
Dohnal Jaroslav30Čepelák Vladimír ml.03
Šturc Jiří21Čepelák Vladimír st.03
Betuštiak Petr30   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34666:621TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Petráň Zdeněk
Tůma Radek
 
 
69-6-4-62301
2.Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
Srch Radek
Brabenec Václav
 
 
8-7-8-6 1302
3.Ulbrich PetrSrch Radek-5-6-6  0303
4.Rosa MartinTůma Radek74-10-8-102304
5.Konopásek MiroslavPetráň Zdeněk-57-11783214
6.Mašek JosefBrabenec Václav87-6-9-92315
7.Rosa MartinSrch Radek-89-715-102316
8.Konopásek MiroslavTůma Radek-67711 3126
9.Mašek JosefPetráň Zdeněk775  3036
10.Ulbrich PetrBrabenec Václav8105  3046
11.Konopásek MiroslavSrch Radek-6-8-4  0347
12.Mašek JosefTůma Radek7-9-9-8 1348
13.Ulbrich PetrPetráň Zdeněk-10-94-11 1349
14.Rosa MartinBrabenec Václav973  3059
15.Mašek JosefSrch Radek-29-410-923510
16.Ulbrich PetrTůma Radek128-48 31610
17.Rosa MartinPetráň ZdeněkWO    30710
18.Konopásek MiroslavBrabenec VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulbrich Petr22Srch Radek40
Rosa Martin12Tůma Radek22
Konopásek Miroslav21Petráň Zdeněk12
Mašek Josef13Brabenec Václav12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31684:620SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-11-9-9  0301
2.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Lev Daniel
Bartůněk David
 
 
876  3011
3.Michal RadekGruber Martin-74-4-4 1312
4.Soused MilanStehlík Jan ml.-76-97-82313
5.Šimek JakubLev Daniel-911-13273223
6.Haník JosefBartůněk David565  3033
7.Soused MilanGruber Martin-89-14-10 1334
8.Šimek JakubStehlík Jan ml.6-6-3-9 1335
9.Haník JosefLev Daniel2108  3045
10.Michal RadekBartůněk David8-828 3155
11.Šimek JakubGruber Martin-10-810-8 1356
12.Haník JosefStehlík Jan ml.10104  3066
13.Michal RadekLev Daniel3125  3076
14.Soused MilanBartůněk David87-58 3186
15.Haník JosefGruber Martin7-5109 3196
16.Michal RadekStehlík Jan ml.-9-8-12  0397
17.Soused MilanLev Daniel-9-9108232107
18.Šimek JakubBartůněk David9-94-6-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek22Gruber Martin31
Soused Milan22Stehlík Jan ml.31
Šimek Jakub13Lev Daniel04
Haník Josef40Bartůněk David13
tz19°C tk 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS