Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13660:438TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
656  3010
2.Hykl Václav
Štefan Radko
 
 
Hucek Filip
Kračmer Matěj
 
 
785  3020
3.Hykl VáclavKřikava Richard-10410-10-42321
4.Štefan RadkoKračmer Matěj98-0-353231
5.Křivánek AlešBřížďala Miroslav ml.-6641 3141
6.Silavecký LadislavHucek Filip986  3051
7.Štefan RadkoKřikava Richard6137  3061
8.Křivánek AlešKračmer Matěj579  3071
9.Silavecký LadislavBřížďala Miroslav ml.635  3081
10.Hykl VáclavHucek Filip-10757 3191
11.Křivánek AlešKřikava Richard297  30101
12.Silavecký LadislavKračmer Matěj555  30111
13.Hykl VáclavBřížďala Miroslav ml.-71-10-7 13112
14.Štefan RadkoHucek Filip-7662 31122
15.Silavecký LadislavKřikava RichardWO    30132
16.Hykl VáclavKračmer Matěj76-73 31142
17.Štefan RadkoBřížďala Miroslav ml.798  30152
18.Křivánek AlešHucek Filip1-1374 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hykl Václav22Křikava Richard12
Štefan Radko40Kračmer Matěj04
Křivánek Aleš40Břížďala Miroslav ml.13
Silavecký Ladislav30Hucek Filip04
WO10WO01
Teplota začátek 19°C Teplota konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:35604:654TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinš Karel
Škrabal Jaroslav
 
 
Svoboda Jaromír
Müller Jiří
 
 
-4-9-5  0301
2.Volek Václav
Moravec Patrik
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
-88117 3111
3.Moravec PatrikKunc Jaroslav-789-583221
4.Vinš KarelSvoboda Jaromír-8108-733231
5.Volek VáclavMüller Jiří7310  3041
6.Škrabal JaroslavKunc Petr910-89 3151
7.Vinš KarelKunc Jaroslav-9-11-2  0352
8.Volek VáclavSvoboda Jaromír710-86 3162
9.Škrabal JaroslavMüller Jiří-668-3113272
10.Moravec PatrikKunc Petr-2-6-7  0373
11.Volek VáclavKunc Jaroslav979  3083
12.Škrabal JaroslavSvoboda Jaromír9-599 3193
13.Moravec PatrikMüller Jiří-118-1110-42394
14.Vinš KarelKunc Petr-8-6-10  0395
15.Škrabal JaroslavKunc Jaroslav-9484 31105
16.Moravec PatrikSvoboda Jaromír-6-9-8  03106
17.Vinš KarelMüller Jiří-68-2-9 13107
18.Čepelák MiroslavKunc Petr-5-3-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Patrik13Kunc Jaroslav13
Vinš Karel13Svoboda Jaromír13
Volek Václav30Müller Jiří22
Škrabal Jaroslav40Kunc Petr31
Čepelák Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38614:667TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
-77148 3110
2.Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
-128-3-6 1311
3.Pospíšil AntonínRůžička Josef-6-5-2  0312
4.Drbohlav MarekJirouch Tomáš-119-71153222
5.Tůma MartinČepelák Vladimír ml.-88-9963232
6.Stacho LiborČepelák Vladimír st.-8-8-6  0333
7.Drbohlav MarekRůžička Josef-7-9-5  0334
8.Tůma MartinJirouch Tomáš-6-7-6  0335
9.Stacho LiborČepelák Vladimír ml.1085  3045
10.Pospíšil AntonínČepelák Vladimír st.810-109 3155
11.Horák OndřejRůžička Josef-5-5-4  0356
12.Stacho LiborJirouch Tomáš-7-9610-82357
13.Pospíšil AntonínČepelák Vladimír ml.-9-10125-102358
14.Drbohlav MarekČepelák Vladimír st.2107  3068
15.Stacho LiborRůžička Josef-410-7-4 1369
16.Pospíšil AntonínJirouch Tomáš-8-5-8  03610
17.Drbohlav MarekČepelák Vladimír ml.1079  30710
18.Horák OndřejČepelák Vladimír st.5-96-8732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Antonín13Růžička Josef40
Drbohlav Marek31Jirouch Tomáš31
Tůma Martin11Čepelák Vladimír ml.13
Stacho Libor13Čepelák Vladimír st.13
Horák Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26638:619ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
68-8-10-112301
2.Dohnal Jaroslav
Barta Ivan
 
 
Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
798  3011
3.Pěnkavová KristýnaVychodil Luděk1129  3021
4.Barta IvanHlobil Stanislav-8710-7-72322
5.Dohnal JaroslavJelínek Kryštof-9-65-4 1323
6.Betuštiak PetrProcházka Ondřej8-6-8-9 1324
7.Barta IvanVychodil Luděk10102  3034
8.Dohnal JaroslavHlobil Stanislav1537  3044
9.Betuštiak PetrJelínek Kryštof7310  3054
10.Pěnkavová KristýnaProcházka Ondřej997  3064
11.Dohnal JaroslavVychodil Luděk7119  3074
12.Betuštiak PetrHlobil Stanislav9-912-9-82375
13.Pěnkavová KristýnaJelínek Kryštof3911  3085
14.Barta IvanProcházka Ondřej-811-91373295
15.Betuštiak PetrVychodil Luděk-7-11510932105
16.Pěnkavová KristýnaHlobil Stanislav7-676 31115
17.Barta IvanJelínek KryštofWO    03116
18.Dohnal JaroslavProcházka OndřejWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkavová Kristýna40Vychodil Luděk04
Barta Ivan21Hlobil Stanislav22
Dohnal Jaroslav21Jelínek Kryštof12
Betuštiak Petr22Procházka Ondřej12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36576:624TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Konopásek Miroslav
 
 
Gruber Martin
Drož Jan
 
 
-9-8-7  0301
2.Ulbrich Petr
Mašková Marie
 
 
Lev Daniel
Bartůněk David
 
 
-7885 3111
3.Ulbrich PetrGruber Martin-374-8-72312
4.Rosa MartinDrož Jan5810  3022
5.Konopásek MiroslavLev Daniel-5-6-2  0323
6.Mašková MarieBartůněk David11-967 3133
7.Rosa MartinGruber Martin-11-6-9  0334
8.Konopásek MiroslavDrož Jan-4-4-7  0335
9.Mašková MarieLev Daniel79-8-9-82336
10.Ulbrich PetrBartůněk David8611  3046
11.Konopásek MiroslavGruber Martin-4-8-3  0347
12.Mašková MarieDrož Jan-59-6-8 1348
13.Ulbrich PetrLev Daniel8-6-1010-82349
14.Rosa MartinBartůněk David118  3059
15.Mašková MarieGruber Martin10-8-4-5 13510
16.Ulbrich PetrDrož Jan9-5-5-4 13511
17.Rosa MartinLev Daniel138-77 31611
18.Konopásek MiroslavBartůněk David1146  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulbrich Petr13Gruber Martin40
Rosa Martin31Drož Jan31
Konopásek Miroslav13Lev Daniel31
Mašková Marie13Bartůněk David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23637:488SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Hála Pavel
Brabenec Václav
 
 
566  3010
2.Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
7-7-7473220
3.Michal RadekPetráň Zdeněk-9-97-7 1321
4.Šimek JakubSrch Radek-98-10-9 1322
5.Soused MilanTůma Radek7912  3032
6.Haník JosefBrabenec Václav458  3042
7.Šimek JakubPetráň Zdeněk896  3052
8.Soused MilanSrch Radek-7-9-7  0353
9.Haník JosefTůma Radek-8-132-10 1354
10.Michal RadekBrabenec Václav365  3064
11.Soused MilanPetráň Zdeněk-8577 3174
12.Haník JosefSrch Radek-7895 3184
13.Michal RadekTůma Radek-6-786-92385
14.Šimek JakubBrabenec Václav-6784 3195
15.Haník JosefPetráň Zdeněk7410  30105
16.Michal RadekSrch Radek-6-7-5  03106
17.Šimek JakubTůma RadekWO    30116
18.Soused MilanBrabenec VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Radek13Petráň Zdeněk13
Šimek Jakub21Srch Radek31
Soused Milan21Tůma Radek21
Haník Josef31Brabenec Václav03
WO20WO02
tz 20°C tk 22°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS