Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:36642:592TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlechta Jaroslav
Jelínek Pavel
 
 
Kulíšek Milan
Bíba Jaroslav
 
 
8-7-58-82301
2.Němeček Jakub
Kočiš Ludovít
 
 
Rubín Pavel
Růžička Zdeněk
 
 
6-8-5-11 1302
3.Šlechta JaroslavRubín Pavel-9-106-4 1303
4.Jelínek PavelRůžička Zdeněk106-99 3113
5.Němeček JakubBíba Jaroslav55-55 3123
6.Kočiš LudovítKulíšek Milan-6-6-8  0324
7.Jelínek PavelRubín Pavel119-76 3134
8.Němeček JakubRůžička Zdeněk649  3044
9.Kočiš LudovítBíba Jaroslav611-5-10-92345
10.Šlechta JaroslavKulíšek Milan-7-8-6  0346
11.Němeček JakubRubín Pavel8-7-4-8 1347
12.Kočiš LudovítRůžička Zdeněk610-7-9-72348
13.Šlechta JaroslavBíba Jaroslav-310-6-9 1349
14.Jelínek PavelKulíšek Milan-7-97-6 13410
15.Kočiš LudovítRubín Pavel1011-6-8-923411
16.Šlechta JaroslavRůžička ZdeněkWO    30511
17.Jelínek PavelBíba JaroslavWO    30611
18.Němeček JakubKulíšek MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlechta Jaroslav03Rubín Pavel31
Jelínek Pavel21Růžička Zdeněk12
Němeček Jakub21Bíba Jaroslav21
Kočiš Ludovít04Kulíšek Milan30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34629:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
9-5-8-8 1301
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
66-8-8-82302
3.Koždoň RomanRůžička Dušan-87-8-9 1303
4.Sosnovec MartinBureš Bohumil-91299 3113
5.Hrobař JaroslavLiberský Karel-4-6-6  0314
6.Lövl JanUher Petr-6-16-8  0315
7.Sosnovec MartinRůžička Dušan-9-128753225
8.Hrobař JaroslavBureš Bohumil-9-12-10  0326
9.Lövl JanLiberský Karel279  3036
10.Koždoň RomanUher Petr-7-107-9 1337
11.Hrobař JaroslavRůžička Dušan-9-710443247
12.Lövl JanBureš Bohumil698  3057
13.Koždoň RomanLiberský Karel178  3067
14.Sosnovec MartinUher Petr8-7-4593277
15.Lövl JanRůžička Dušan368  3087
16.Koždoň RomanBureš Bohumil839  3097
17.Sosnovec MartinLiberský Karel-9-10-7  0398
18.Hrobař JaroslavUher Petr-4-5-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koždoň Roman22Růžička Dušan13
Sosnovec Martin31Bureš Bohumil13
Hrobař Jaroslav13Liberský Karel22
Lövl Jan31Uher Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31576:563Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Strnad Richard
Ivan Milan
 
 
9-976 3110
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Pelant Jiří
Hendrych Ladislav
 
 
1102  3020
3.Halama JiříPelant Jiří747  3030
4.Hrdý RadekHendrych Ladislav3-978 3140
5.Hrdý MiroslavIvan Milan-8-10-6  0341
6.Danaj TomášStrnad Richard1078  3051
7.Hrdý RadekPelant Jiří7108  3061
8.Hrdý MiroslavHendrych Ladislav-6-7-10  0362
9.Danaj TomášIvan Milan-2-11-9  0363
10.Halama JiříStrnad Richard-3-7-6  0364
11.Hrdý MiroslavPelant Jiří1011-9-1043274
12.Danaj TomášHendrych Ladislav78-108 3184
13.Halama JiříIvan Milan-4-9-4  0385
14.Danaj MilanStrnad Richard-7-6-6  0386
15.Danaj TomášPelant Jiří313  3096
16.Halama JiříHendrych Ladislav12-99-7632106
17.Danaj MilanIvan Milan-1-9-3  03107
18.Hrdý MiroslavStrnad Richard76-4-6-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halama Jiří22Pelant Jiří04
Hrdý Radek20Hendrych Ladislav13
Hrdý Miroslav13Ivan Milan40
Danaj Tomáš31Strnad Richard31
Danaj Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31694:626SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloz Daniel
Regimon Tomáš
 
 
Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
8-985 3110
2.Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
88-6-5-62311
3.Šmidrkal DobroslavPácha Robin-8-4-8  0312
4.Procházka RomanKouřil Lubomír87-10-783222
5.Regimon TomášNiems Dušan-9-7-4  0323
6.Kloz DanielBotka Jan899  3033
7.Procházka RomanPácha Robin4-10811 3143
8.Regimon TomášKouřil Lubomír9612  3053
9.Kloz DanielNiems Dušan3410  3063
10.Šmidrkal DobroslavBotka Jan-7895 3173
11.Regimon TomášPácha Robin2-9-6-9 1374
12.Kloz DanielKouřil Lubomír5-94-693284
13.Kubánek JosefNiems Dušan10-1639 3194
14.Procházka RomanBotka Jan-9-67-2 1395
15.Kloz DanielPácha Robin-1110-96432105
16.Kubánek JosefKouřil Lubomír-787-7-1023106
17.Procházka RomanNiems DušanWO    30116
18.Regimon TomášBotka Jan8-86-6-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmidrkal Dobroslav11Pácha Robin22
Procházka Roman21Kouřil Lubomír13
Regimon Tomáš13Niems Dušan12
Kloz Daniel40Botka Jan22
Kubánek Josef11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32691:648TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Šlapáček Martin
Postelt Vladimír
 
 
53-85 3110
2.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Grill Josef
Blecha David
 
 
994  3020
3.Dusil PetrPostelt Vladimír9-104-11-72321
4.Koloc JaroslavŠlapáček Martin-4-12-9  0322
5.Pleticha VladimírGrill Josef-598-653232
6.Beniš OndřejBlecha David786  3042
7.Koloc JaroslavPostelt Vladimír-9-9-8  0343
8.Pleticha VladimírŠlapáček Martin-69-104133253
9.Beniš OndřejGrill Josef466  3063
10.Dusil PetrBlecha David6114  3073
11.Pleticha VladimírPostelt Vladimír8-9-710-52374
12.Kastner PatrikŠlapáček Martin-56-5-8 1375
13.Dusil PetrGrill Josef-11-85-8 1376
14.Koloc JaroslavBlecha David-99-9993286
15.Kastner PatrikPostelt Vladimír1697  3096
16.Dusil PetrŠlapáček Martin9-7-66-82397
17.Koloc JaroslavGrill Josef-5-87-7 1398
18.Pleticha VladimírBlecha David7-979 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusil Petr13Postelt Vladimír31
Koloc Jaroslav13Šlapáček Martin31
Pleticha Vladimír31Grill Josef22
Beniš Ondřej20Blecha David04
Kastner Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KrchlebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47426:631TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Marek
Krolop David
 
 
Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
-7-7-10  0301
2.Krasničan Jaroslav
Skřivánek Jiří
 
 
Špitálský Ladislav
Havel Martin
 
 
-7-35-10 1302
3.Krolop DavidJaroň Daniel-11-7-7  0303
4.Skřivánek JiříBřetenář Petr-21187 3113
5.Krasničan JaroslavHavel Martin-47-6-6 1314
6.Novák MarekŠpitálský Ladislav973  3024
7.Skřivánek JiříJaroň Daniel-8-43-9 1325
8.Krasničan JaroslavBřetenář Petr-9-97-9 1326
9.Novák MarekHavel Martin-7-8-8  0327
10.Krolop DavidŠpitálský Ladislav-37-7-8 1328
11.Krasničan JaroslavJaroň Daniel6-9710 3138
12.Novák MarekBřetenář Petr-7-8-10  0339
13.Krolop DavidHavel Martin-5-6-2  03310
14.Skřivánek JiříŠpitálský Ladislav10-6-92-823311
15.Novák MarekJaroň DanielWO    03312
16.Krolop DavidBřetenář PetrWO    03313
17.Skřivánek JiříHavel MartinWO    03314
18.Krasničan JaroslavŠpitálský LadislavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krolop David03Jaroň Daniel21
Skřivánek Jiří12Břetenář Petr21
Krasničan Jaroslav12Havel Martin30
Novák Marek12Špitálský Ladislav21
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS