Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27602:513TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Zdeněk
Jelínek Pavel
 
 
Hrobař Jaroslav
Beran Stanislav
 
 
564  3010
2.Janda Filip
Čuba Milan
 
 
Lövl Jan
Líska Filip
 
 
15-55 3120
3.Jelínek PavelLövl Jan71-9-6-72321
4.Janda FilipHrobař Jaroslav-6-7-7  0322
5.Válek ZdeněkLíska Filip456  3032
6.Čuba MilanBeran Stanislav873  3042
7.Janda FilipLövl Jan-8-69-8 1343
8.Válek ZdeněkHrobař Jaroslav-9-9-8  0344
9.Čuba MilanLíska Filip-56105 3154
10.Jelínek PavelBeran Stanislav447  3064
11.Válek ZdeněkLövl Jan-7-7-9  0365
12.Čuba MilanHrobař Jaroslav-7-10-11  0366
13.Jelínek PavelLíska Filip854  3076
14.Janda FilipBeran Stanislav678  3086
15.Čuba MilanLövl Jan-869-7-112387
16.Jelínek PavelHrobař Jaroslav-7-78-7 1388
17.Janda FilipLíska Filip676  3098
18.Válek ZdeněkBeran Stanislav8-729 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Pavel22Lövl Jan40
Janda Filip22Hrobař Jaroslav40
Válek Zdeněk22Líska Filip04
Čuba Milan22Beran Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39696:675SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Plaček Jiří
Vaníček Martin
 
 
7-933 3110
2.Hrdý Radek
Papež Miloslav
 
 
Procházka Roman
Regimon Tomáš
 
 
9-911-5-102311
3.Papež MiloslavProcházka Roman-1310-4-5 1312
4.Hrdý RadekRegimon Tomáš-9-6-7  0313
5.Hrdý MiroslavVaníček Martin-9487 3123
6.Danaj TomášPlaček Jiří748  3033
7.Hrdý RadekProcházka Roman85-13-973243
8.Hrdý MiroslavRegimon Tomáš-126-6-8 1344
9.Danaj TomášVaníček Martin58-86 3154
10.Papež MiloslavPlaček Jiří95-4-4-102355
11.Hrdý MiroslavProcházka Roman-8-11-9  0356
12.Danaj TomášRegimon Tomáš57-103 3166
13.Papež MiloslavVaníček Martin-9-10-8  0367
14.Hrdý RadekPlaček Jiří5-7-7-9 1368
15.Danaj TomášProcházka Roman3-79-9-102369
16.Papež MiloslavRegimon Tomáš-4-10-11  03610
17.Hrdý RadekVaníček Martin-104-911832710
18.Hrdý MiroslavPlaček Jiří10-7811 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Miloslav04Procházka Roman31
Hrdý Radek22Regimon Tomáš31
Hrdý Miroslav22Vaníček Martin13
Danaj Tomáš31Plaček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25689:571TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Pavel
Koloc Jaroslav
 
 
Ptáčník Martin
Škoda Jiří
 
 
-4510-4-62301
2.Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
99-97 3111
3.Knobloch PavelPtáčník Martin-11-736-62312
4.Koloc JaroslavSkřivánek Jiří8-96-373222
5.Kroupa MilanNovák Marek10-89-763232
6.Pleticha VladimírŠkoda Jiří1287  3042
7.Koloc JaroslavPtáčník Martin588  3052
8.Kroupa MilanSkřivánek Jiří6-6-8-5 1353
9.Pleticha VladimírNovák Marek6108  3063
10.Knobloch PavelŠkoda Jiří-7-89553273
11.Kroupa MilanPtáčník Martin-8-8-5  0374
12.Pleticha VladimírSkřivánek Jiří-10-71010-82375
13.Knobloch PavelNovák Marek-5-810793285
14.Koloc JaroslavŠkoda Jiří855  3095
15.Pleticha VladimírPtáčník Martin1158  30105
16.Knobloch PavelSkřivánek Jiří-5238 31115
17.Koloc JaroslavNovák MarekWO    30125
18.Kroupa MilanŠkoda JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knobloch Pavel31Ptáčník Martin22
Koloc Jaroslav30Skřivánek Jiří22
Kroupa Milan12Novák Marek03
Pleticha Vladimír31Škoda Jiří03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11665:409TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Šlapáček Martin
 
 
Kulhánek Vladimír
Miškovský Josef
 
 
557  3010
2.Blecha David
Slobodzian Jakub
 
 
Paclt Milan
Janda Martin
 
 
-7-789-102311
3.Blecha DavidPaclt Milan-1310-8-10 1312
4.Grill JosefJanda Martin94-98 3122
5.Šlapáček MartinMiškovský Josef8115  3032
6.Slobodzian JakubKulhánek Vladimír685  3042
7.Grill JosefPaclt Milan338  3052
8.Šlapáček MartinJanda Martin864  3062
9.Slobodzian JakubMiškovský Josef9-1075 3172
10.Blecha DavidKulhánek Vladimír-9678 3182
11.Šlapáček MartinPaclt Milan6107  3092
12.Slobodzian JakubJanda Martin1345  30102
13.Blecha DavidMiškovský Josef956  30112
14.Grill JosefKulhánek VladimírWO    30122
15.Slobodzian JakubPaclt MilanWO    30132
16.Blecha DavidJanda Martin783  30142
17.Grill JosefMiškovský Josef6-2-112632152
18.Šlapáček MartinKulhánek VladimírWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blecha David31Paclt Milan12
Grill Josef30Janda Martin04
Šlapáček Martin30Miškovský Josef04
Slobodzian Jakub30Kulhánek Vladimír02
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
22,45 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41678:691TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
-5-8-10  0301
2.Vošahlík Radek
Hendrych Ladislav
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-92-8943211
3.Vošahlík RadekKouřil Lubomír-910-5-9 1312
4.Hendrych LadislavNiems Dušan-9-11-4  0313
5.Zatřepálek PetrHavlík Vít466  3023
6.Ivan MilanBotka Jan9-103-6-102324
7.Hendrych LadislavKouřil Lubomír-7-411-8 1325
8.Zatřepálek PetrNiems Dušan34-1312 3135
9.Ivan MilanHavlík Vít-9810-9-132336
10.Vošahlík RadekBotka Jan9-9-5-7 1337
11.Zatřepálek PetrKouřil Lubomír-747-983247
12.Ivan MilanNiems Dušan5-998 3157
13.Vošahlík RadekHavlík Vít-5-995103267
14.Hendrych LadislavBotka Jan-5-108-1 1368
15.Ivan MilanKouřil Lubomír6-89-7-62369
16.Vošahlík RadekNiems Dušan-6-8-9  03610
17.Hendrych LadislavHavlík Vít-82-9-4 13611
18.Zatřepálek PetrBotka Jan7910  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vošahlík Radek13Kouřil Lubomír31
Hendrych Ladislav04Niems Dušan22
Zatřepálek Petr40Havlík Vít22
Ivan Milan13Botka Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T. G. Masaryka 342Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39664:674TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
-6-139-5 1301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Kepka Jaroslav ml.
Kolman Leon
 
 
548  3011
3.Moulis PavelLiberský Karel-4119-10-72312
4.Rubín PavelBureš Bohumil-746-883222
5.Růžička ZdeněkKepka Jaroslav ml.10-105-853232
6.Kulíšek MilanUher Petr11-5-2-7 1333
7.Rubín PavelLiberský Karel5-668 3143
8.Růžička ZdeněkBureš Bohumil-9312-7-32344
9.Kulíšek MilanKepka Jaroslav ml.75-75 3154
10.Moulis PavelUher Petr-8-86-8 1355
11.Růžička ZdeněkLiberský Karel-109-5-6 1356
12.Kulíšek MilanBureš Bohumil-7-54873266
13.Moulis PavelKolman Leon454  3076
14.Rubín PavelUher Petr-6-3-7  0377
15.Kulíšek MilanLiberský Karel9-73-1-102378
16.Moulis PavelBureš Bohumil7-4-69-82379
17.Rubín PavelKolman Leon76-83 3189
18.Růžička ZdeněkUher Petr-7-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moulis Pavel13Liberský Karel31
Rubín Pavel31Bureš Bohumil22
Růžička Zdeněk13Kepka Jaroslav ml.02
Kulíšek Milan22Uher Petr40
   Kolman Leon02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS