Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8678:356TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Kořínek Zdeněk
 
 
Válek Zdeněk
Janda Filip
 
 
6118  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kořínek ZdeněkSalmon Ivan735  3030
4.Sosnovec MartinVálek Zdeněk11-9-8743240
5.Hrobař JaroslavJanda Filip78-97 3150
6.Lövl JanWO    3060
7.Sosnovec MartinSalmon Ivan1-973 3170
8.Hrobař JaroslavVálek Zdeněk384  3080
9.Lövl JanJanda Filip9911  3090
10.Kořínek ZdeněkWO    30100
11.Hrobař JaroslavSalmon Ivan2-8109 31110
12.Lövl JanVálek Zdeněk579  30120
13.Kořínek ZdeněkJanda Filip9-886 31130
14.Sosnovec MartinWO    30140
15.Lövl JanSalmon Ivan5516  30150
16.Kořínek ZdeněkVálek Zdeněk-9116-8932160
17.Sosnovec MartinJanda Filip255  30170
18.Hrobař JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kořínek Zdeněk30Salmon Ivan04
Sosnovec Martin30Válek Zdeněk04
Hrobař Jaroslav30Janda Filip04
Lövl Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29735:611SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Josef
Plaček Jiří
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
6128  3010
2.Regimon Tomáš
Procházka Roman
 
 
Halama Jiří
Danaj Milan
 
 
446  3020
3.Plaček JiříDanaj Tomáš-11-10-6  0321
4.Procházka RomanHrdý Miroslav-11-866-122322
5.Regimon TomášHalama Jiří3-36-1053232
6.Šmidrkal DobroslavDanaj Milan584  3042
7.Procházka RomanDanaj Tomáš-9911-883252
8.Regimon TomášHrdý Miroslav7-565 3162
9.Šmidrkal DobroslavHalama Jiří11-11-8823272
10.Plaček JiříDanaj Milan-7156-953282
11.Regimon TomášDanaj Tomáš-8-7-6  0383
12.Šmidrkal DobroslavHrdý Miroslav6-122-773293
13.Kubánek JosefHalama Jiří5-899 31103
14.Procházka RomanDanaj Milan785  30113
15.Šmidrkal DobroslavDanaj Tomáš-794-9-923114
16.Kubánek JosefHrdý Miroslav-4-93-6 13115
17.Procházka RomanHalama JiříWO    30125
18.Regimon TomášDanaj Milan13-77-7832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plaček Jiří11Danaj Tomáš31
Procházka Roman21Hrdý Miroslav22
Regimon Tomáš31Halama Jiří03
Šmidrkal Dobroslav31Danaj Milan04
Kubánek Josef11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:38607:628TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Vávra Aleš
 
 
Dusil Petr
Koloc Jaroslav
 
 
-4-6-8  0301
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
789  3011
3.Vávra AlešDusil Petr12-5-7-7 1312
4.Skřivánek JiříKnobloch Pavel-7-98-9 1313
5.Krasničan JaroslavKoloc Jaroslav-96-7-7 1314
6.Ptáčník MartinKroupa Milan1058  3024
7.Skřivánek JiříDusil Petr-3-612-6 1325
8.Krasničan JaroslavKnobloch Pavel-66118 3135
9.Ptáčník MartinKoloc Jaroslav-8969 3145
10.Vávra AlešKroupa Milan-1087-9-62346
11.Krasničan JaroslavDusil Petr10-10-8-4 1347
12.Ptáčník MartinKnobloch Pavel-9-613-6 1348
13.Vávra AlešKoloc Jaroslav-10-9118-62349
14.Skřivánek JiříKroupa Milan-93-11-4 13410
15.Ptáčník MartinDusil Petr7-84-7-423411
16.Vávra AlešKnobloch PavelWO    30511
17.Skřivánek JiříKoloc JaroslavWO    30611
18.Krasničan JaroslavKroupa MilanWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vávra Aleš03Dusil Petr40
Skřivánek Jiří03Knobloch Pavel21
Krasničan Jaroslav12Koloc Jaroslav21
Ptáčník Martin22Kroupa Milan21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37602:666TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
93-39 3110
2.Paclt Milan
Havel Martin
 
 
Slobodzian Jakub
Kaňka Jakub
 
 
12-989 3120
3.Paclt MilanSlobodzian Jakub-8-8-9  0321
4.Havel MartinŠlapáček Martin-3-9-6  0322
5.Břetenář PetrGrill Josef96-9-683232
6.Jaroň DanielKaňka Jakub8-958 3142
7.Havel MartinSlobodzian Jakub-8-8-4  0343
8.Břetenář PetrŠlapáček Martin20-1099 3153
9.Jaroň DanielGrill Josef-39-3-5 1354
10.Paclt MilanKaňka Jakub9910  3064
11.Břetenář PetrSlobodzian Jakub-1298-10-52365
12.Jaroň DanielŠlapáček Martin10-888 3175
13.Paclt MilanGrill Josef-610-7-10 1376
14.Havel MartinKaňka Jakub-9-47-8 1377
15.Jaroň DanielSlobodzian Jakub-5-3-1  0378
16.Paclt MilanŠlapáček Martin-511-413-82379
17.Havel MartinGrill Josef-5-2-6  03710
18.Břetenář PetrKaňka JakubWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paclt Milan13Slobodzian Jakub40
Havel Martin04Šlapáček Martin22
Břetenář Petr21Grill Josef31
Jaroň Daniel22Kaňka Jakub12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:32724:672TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
Zatřepálková Lenka
Strnad Richard
 
 
8-677 3110
2.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Hendrych Ladislav
Ivan Milan
 
 
-13-9-21  0311
3.Havlík VítStrnad Richard-9-79-5 1312
4.Botka JanZatřepálková Lenka37-68 3122
5.Niems DušanIvan Milan-10498 3132
6.Kouřil LubomírHendrych Ladislav-9329 3142
7.Botka JanStrnad Richard95-7-1073252
8.Niems DušanZatřepálková Lenka3-3-9753262
9.Kouřil LubomírIvan Milan1148  3072
10.Havlík VítHendrych Ladislav8-7-77-22373
11.Niems DušanStrnad Richard-8-7-2  0374
12.Kouřil LubomírVošahlík Radek88-8-9113284
13.Havlík VítIvan Milan-8107-8-72385
14.Botka JanHendrych Ladislav-6-97-8 1386
15.Kouřil LubomírStrnad Richard-8118-893296
16.Havlík VítVošahlík Radek4-975 31106
17.Botka JanIvan Milan8-7910 31116
18.Niems DušanHendrych Ladislav6115  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Vít13Strnad Richard22
Botka Jan31Zatřepálková Lenka02
Niems Dušan31Ivan Milan13
Kouřil Lubomír40Hendrych Ladislav22
   Vošahlík Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31465:570TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liberský Karel
Uher Petr
 
 
Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
6-1067 3110
2.Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
7-565 3120
3.Růžička DušanKulíšek Milan10-746 3130
4.Liberský KarelRůžička Zdeněk896  3040
5.Kořínek MilanRubín Pavel-4108-1053250
6.Bureš BohumilMoulis Pavel478  3060
7.Liberský KarelKulíšek Milan10-979 3170
8.Kořínek MilanRůžička Zdeněk-9-71110-82371
9.Bureš BohumilRubín Pavel8-1091 3181
10.Růžička DušanMoulis Pavel269  3091
11.Kořínek MilanKulíšek Milan-123-1-4 1392
12.Bureš BohumilRůžička Zdeněk376  30102
13.Růžička DušanRubín PavelWO    03103
14.Liberský KarelMoulis PavelWO    03104
15.Bureš BohumilKulíšek MilanWO    03105
16.Růžička DušanRůžička ZdeněkWO    03106
17.Liberský KarelRubín PavelWO    03107
18.Kořínek MilanMoulis PavelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Dušan20Kulíšek Milan12
Liberský Karel20Růžička Zdeněk12
Kořínek Milan12Rubín Pavel02
Bureš Bohumil30Moulis Pavel02
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS