Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31632:618TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Čubová Jana
Válek Zdeněk
 
 
-8-106-8 1301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Jelínek Pavel
Němeček Jakub
 
 
79-7-9-102302
3.Moulis PavelNěmeček Jakub6-7-96-92303
4.Rubín PavelJelínek Pavel578  3013
5.Růžička ZdeněkČubová Jana-59-5573223
6.Kulíšek MilanVálek Zdeněk576  3033
7.Rubín PavelNěmeček Jakub-10899 3143
8.Růžička ZdeněkJelínek Pavel1077  3053
9.Kulíšek MilanČubová Jana-66-6523263
10.Moulis PavelVálek Zdeněk9105  3073
11.Růžička ZdeněkNěmeček Jakub6-76-5-52374
12.Kulíšek MilanJelínek Pavel3-54-8-52375
13.Moulis PavelČubová Jana10-97-923285
14.Rubín PavelVálek Zdeněk779  3095
15.Kulíšek MilanNěmeček Jakub-6-129-9 1396
16.Moulis PavelJelínek Pavel885  30106
17.Rubín PavelČubová JanaWO    03107
18.Růžička ZdeněkVálek ZdeněkWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moulis Pavel31Němeček Jakub31
Rubín Pavel30Jelínek Pavel13
Růžička Zdeněk21Čubová Jana03
Kulíšek Milan22Válek Zdeněk03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35648:666TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liberský Karel
Uher Petr
 
 
Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
8-897 3110
2.Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-49-914-92311
3.Bureš BohumilLövl Jan82-810 3121
4.Kepka Jaroslav ml.Koždoň Roman-5-6-6  0322
5.Růžička DušanSosnovec Martin-759-6-82323
6.Uher PetrHrobař Jaroslav119-89 3133
7.Kepka Jaroslav ml.Lövl Jan-9-7-7  0334
8.Růžička DušanKoždoň Roman-446-9123244
9.Uher PetrSosnovec Martin10119  3054
10.Bureš BohumilHrobař Jaroslav-97-68-72355
11.Růžička DušanLövl Jan-8-9-8  0356
12.Uher PetrKoždoň Roman197  3066
13.Bureš BohumilSosnovec Martin-9-6610-52367
14.Liberský KarelHrobař Jaroslav-9-49-7 1368
15.Uher PetrLövl Jan1076  3078
16.Bureš BohumilKoždoň Roman5109  3088
17.Liberský KarelSosnovec Martin-7-99-6 1389
18.Růžička DušanHrobař Jaroslav6-8-7-2 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil22Lövl Jan22
Kepka Jaroslav ml.02Koždoň Roman13
Růžička Dušan13Sosnovec Martin31
Uher Petr40Hrobař Jaroslav31
Liberský Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37658:648Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Ladislav
Strnad Richard
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
8-7910 3110
2.Ivan Milan
Vošahlík Radek
 
 
Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
-7591 3120
3.Hendrych LadislavDanaj Tomáš7-1-9-4 1321
4.Strnad RichardHrdý Radek-12558 3131
5.Ivan MilanHrdý Miroslav667  3041
6.Vošahlík RadekHalama Jiří-4-129-7 1342
7.Strnad RichardDanaj Tomáš-8-9-8  0343
8.Ivan MilanHrdý Radek845  3053
9.Vošahlík RadekHrdý Miroslav-1059-1173263
10.Hendrych LadislavHalama Jiří10-8-8-8 1364
11.Ivan MilanDanaj Tomáš4-10-2-7 1365
12.Vošahlík RadekHrdý Radek62-10-9-92366
13.Hendrych LadislavHrdý Miroslav9-428 3176
14.Strnad RichardHalama Jiří6-6-7-8 1377
15.Vošahlík RadekDanaj Tomáš9-18-8-112378
16.Hendrych LadislavHrdý Radek-6-7-8  0379
17.Strnad RichardHrdý Miroslav-56-26-923710
18.Ivan MilanHalama Jiří-9991 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Ladislav13Danaj Tomáš40
Strnad Richard13Hrdý Radek22
Ivan Milan31Hrdý Miroslav13
Vošahlík Radek13Halama Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24686:554TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
Kubánek Josef
Vaníček Martin
 
 
8-1078 3110
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
-14-5-5  0311
3.Botka JanŠmidrkal Dobroslav10-4-6483221
4.Havlík VítProcházka Roman12-5-86-82322
5.Niems DušanKubánek Josef109-102 3132
6.Kouřil LubomírVaníček Martin5411  3042
7.Havlík VítŠmidrkal Dobroslav7-45-7-82343
8.Niems DušanProcházka Roman232  3053
9.Kouřil LubomírKubánek Josef-8938 3163
10.Botka JanVaníček Martin948  3073
11.Niems DušanŠmidrkal Dobroslav-7935 3183
12.Kouřil LubomírProcházka Roman-7-6-3  0384
13.Botka JanKubánek Josef8-6-51393294
14.Havlík VítVaníček Martin574  30104
15.Kouřil LubomírŠmidrkal Dobroslav-7839 31114
16.Botka JanProcházka Roman-10411-11-1423115
17.Havlík VítKubánek JosefWO    30125
18.Niems DušanVaníček Martin427  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan31Šmidrkal Dobroslav13
Havlík Vít12Procházka Roman31
Niems Dušan40Kubánek Josef03
Kouřil Lubomír31Vaníček Martin04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19665:443TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Kaňka Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-5-6610-102301
2.Grill Josef
Slobodzian Jakub
 
 
Koloc Jaroslav
Mareš Jan
 
 
-10-85-7 1302
3.Kaňka JakubPleticha Vladimír-66-81193212
4.Grill JosefKoloc Jaroslav37-106 3122
5.Slobodzian JakubKroupa Milan-71179 3132
6.Šlapáček MartinMareš Jan10-1-10513242
7.Grill JosefPleticha Vladimír432  3052
8.Slobodzian JakubKoloc Jaroslav-77-0-4 1353
9.Šlapáček MartinKroupa Milan-7418 3163
10.Kaňka JakubMareš Jan967  3073
11.Slobodzian JakubPleticha Vladimír867  3083
12.Šlapáček MartinKoloc Jaroslav7411  3093
13.Kaňka JakubKroupa Milan-878-11-42394
14.Grill JosefMareš Jan931  30104
15.Šlapáček MartinPleticha VladimírWO    30114
16.Kaňka JakubKoloc JaroslavWO    30124
17.Grill JosefKroupa MilanWO    30134
18.Slobodzian JakubMareš JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Jakub21Pleticha Vladimír03
Grill Josef30Koloc Jaroslav12
Slobodzian Jakub21Kroupa Milan12
Šlapáček Martin30Mareš Jan03
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19618:348TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špitálský Ladislav
Paclt Milan
 
 
Krasničan Jaroslav
Novák Marek
 
 
78-1016 3110
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Břetenář PetrKrasničan Jaroslav5-716 3130
4.Špitálský LadislavNovák Marek-9610-873240
5.Paclt MilanVávra Aleš-9-8-9  0341
6.Sádlo JosefWO    3051
7.Špitálský LadislavKrasničan Jaroslav-96-5-9 1352
8.Paclt MilanNovák Marek73WO  3062
9.Sádlo JosefVávra Aleš-91185 3172
10.Břetenář PetrWO    3082
11.Paclt MilanKrasničan Jaroslav-9-10-5  0383
12.Sádlo JosefNovák MarekWO    3093
13.Břetenář PetrVávra Aleš-1164-8432103
14.Špitálský LadislavWO    30113
15.Sádlo JosefKrasničan Jaroslav276  30123
16.Břetenář PetrNovák MarekWO    30133
17.Špitálský LadislavVávra AlešWO    03134
18.Paclt MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Břetenář Petr20Krasničan Jaroslav22
Špitálský Ladislav11Novák Marek02
Paclt Milan12Vávra Aleš12
Sádlo Josef20   
WO71WO17

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS