Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29588:596TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
-9-11-8  0301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Halama Jiří
Šimon Vladimír
 
 
746  3011
3.Bíba JaroslavDanaj Tomáš-6-3-7  0312
4.Rubín PavelHalama Jiří8-67-8-92313
5.Růžička ZdeněkHrdý Miroslav-681211 3123
6.Kulíšek MilanŠimon Vladimír765  3033
7.Rubín PavelDanaj Tomáš-1011-7883243
8.Růžička ZdeněkHalama Jiří-88-610-52344
9.Kulíšek MilanHrdý Miroslav7-7-7963254
10.Moulis PavelŠimon Vladimír787  3064
11.Růžička ZdeněkDanaj Tomáš-8-77-9 1365
12.Kulíšek MilanHalama Jiří4116  3075
13.Moulis PavelHrdý Miroslav511-11-4-72376
14.Rubín PavelŠimon Vladimír384  3086
15.Kulíšek MilanDanaj Tomáš979  3096
16.Moulis PavelHalama Jiří972  30106
17.Rubín PavelHrdý MiroslavWO    03107
18.Růžička ZdeněkŠimon VladimírWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bíba Jaroslav01Danaj Tomáš22
Rubín Pavel21Halama Jiří22
Růžička Zdeněk12Hrdý Miroslav12
Kulíšek Milan40Šimon Vladimír03
Moulis Pavel21   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31610:582TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Milan
Uher Petr
 
 
Plaček Jiří
Regimon Tomáš
 
 
939  3010
2.Bureš Bohumil
Kepka Jaroslav ml.
 
 
Vaníček Martin
Procházka Roman
 
 
-6-10-5  0311
3.Kořínek MilanPlaček Jiří-9-10-6  0312
4.Uher PetrProcházka Roman679  3022
5.Kepka Jaroslav ml.Regimon Tomáš-79-6-10 1323
6.Bureš BohumilVaníček Martin697  3033
7.Uher PetrPlaček Jiří787  3043
8.Kepka Jaroslav ml.Procházka Roman-4-7-2  0344
9.Bureš BohumilRegimon Tomáš9-107-713254
10.Kořínek MilanVaníček Martin87-10-773264
11.Kolman LeonPlaček Jiří-39-10-4 1365
12.Bureš BohumilProcházka Roman-9698 3175
13.Kořínek MilanRegimon Tomáš-7674 3185
14.Uher PetrVaníček Martin-11245 3195
15.Bureš BohumilPlaček Jiří-9-9-4  0396
16.Kořínek MilanProcházka Roman-911-104-92397
17.Uher PetrRegimon Tomáš457  30107
18.Kolman LeonVaníček Martin-7-36-3 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Milan22Plaček Jiří31
Uher Petr40Procházka Roman22
Kepka Jaroslav ml.02Regimon Tomáš13
Bureš Bohumil31Vaníček Martin13
Kolman Leon02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22674:467TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Janda Filip
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
9-69-7-82301
2.Jelínek Pavel
Němeček Jakub
 
 
Koloc Jaroslav
Knobloch Pavel
 
 
8-957 3111
3.Jelínek PavelPleticha Vladimír677  3021
4.Němeček JakubKoloc Jaroslav12-89 3131
5.Weisser PetrKnobloch Pavel6-9510 3141
6.Janda FilipKroupa Milan-8-81-3 1342
7.Němeček JakubPleticha Vladimír5107  3052
8.Weisser PetrKoloc Jaroslav3-6-57113262
9.Janda FilipKnobloch Pavel-7-6-9  0363
10.Jelínek PavelKroupa Milan-8397 3173
11.Weisser PetrPleticha Vladimír5-8-6753283
12.Janda FilipKoloc Jaroslav6-853 3193
13.Jelínek PavelKnobloch Pavel-8738 31103
14.Němeček JakubKroupa Milan-11-105-6 13104
15.Janda FilipPleticha Vladimír932  30114
16.Jelínek PavelKoloc JaroslavWO    30124
17.Němeček JakubKnobloch PavelWO    30134
18.Weisser PetrKroupa MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Pavel30Pleticha Vladimír04
Němeček Jakub21Koloc Jaroslav03
Weisser Petr30Knobloch Pavel12
Janda Filip22Kroupa Milan21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40626:650TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Ladislav
Strnad Richard
 
 
Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
-118-78-92301
2.Ivan Milan
Vošahlík Radek
 
 
Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
45-46 3111
3.Hendrych LadislavSlobodzian Jakub-7-13-3  0312
4.Vošahlík RadekŠlapáček Martin-5-9-12  0313
5.Ivan MilanGrill Josef-878-623223
6.Strnad RichardKaňka Jakub8-489 3133
7.Vošahlík RadekSlobodzian Jakub-889-9-92334
8.Ivan MilanŠlapáček Martin-3-108-6 1335
9.Strnad RichardGrill Josef55-810 3145
10.Hendrych LadislavKaňka Jakub83-8-13-22346
11.Ivan MilanSlobodzian Jakub-7-10-6  0347
12.Strnad RichardŠlapáček Martin-1-88-3 1348
13.Hendrych LadislavGrill Josef798  3058
14.Vošahlík RadekBlecha David-8-7-6  0359
15.Strnad RichardSlobodzian Jakub88-10-7113269
16.Hendrych LadislavŠlapáček Martin-12-12-8  03610
17.Vošahlík RadekGrill JosefWO    30710
18.Ivan MilanBlecha David-9-9-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Ladislav13Slobodzian Jakub31
Vošahlík Radek03Šlapáček Martin40
Ivan Milan13Grill Josef03
Strnad Richard31Kaňka Jakub11
   Blecha David20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29636:596TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
Sádlo Josef
Paclt Milan
 
 
74-9-5-22301
2.Pácha Robin
Havlík Vít
 
 
Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
8810  3011
3.Niems DušanBřetenář Petr-8944 3121
4.Pácha RobinSádlo Josef-9-8-4  0322
5.Havlík VítJaroň Daniel95-107 3132
6.Kouřil LubomírPaclt Milan7107  3042
7.Pácha RobinBřetenář Petr-1-3-4  0343
8.Havlík VítSádlo Josef-8-8-2  0344
9.Kouřil LubomírJaroň Daniel-8-84-9 1345
10.Niems DušanPaclt Milan6-7-13-9 1346
11.Havlík VítBřetenář Petr-87-78-102347
12.Kouřil LubomírSádlo Josef-98-10-19 1348
13.Niems DušanJaroň Daniel111-84 3158
14.Pácha RobinPaclt Milan575  3068
15.Kouřil LubomírBřetenář Petr-68108 3178
16.Niems DušanSádlo Josef-71068 3188
17.Pácha RobinJaroň Daniel748  3098
18.Havlík VítPaclt Milan5138  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan31Břetenář Petr22
Pácha Robin22Sádlo Josef31
Havlík Vít22Jaroň Daniel13
Kouřil Lubomír22Paclt Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS