Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24715:583TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Vošahlík Radek
 
 
Rubín Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
868  3010
2.Strnad Richard
Zatřepálek Petr
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
69-97 3120
3.Strnad RichardKulíšek Milan75-2-4-112321
4.Vošahlík RadekRůžička Zdeněk-9129-773231
5.Zatřepálek PetrRubín Pavel-106108 3141
6.Ivan MilanBíba Jaroslav579  3051
7.Vošahlík RadekKulíšek Milan62-910 3161
8.Zatřepálek PetrRůžička Zdeněk388  3071
9.Ivan MilanRubín Pavel7-11-46-32372
10.Strnad RichardBíba Jaroslav969  3082
11.Zatřepálek PetrKulíšek Milan828  3092
12.Ivan MilanRůžička Zdeněk-11-8-8  0393
13.Hendrych LadislavRubín Pavel-78-7-8 1394
14.Vošahlík RadekBíba Jaroslav1010-10-8-102395
15.Ivan MilanKulíšek Milan-134-891232105
16.Hendrych LadislavRůžička Zdeněk-811-9101132115
17.Vošahlík RadekRubín PavelWO    30125
18.Zatřepálek PetrBíba JaroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Richard11Kulíšek Milan13
Vošahlík Radek21Růžička Zdeněk13
Zatřepálek Petr30Rubín Pavel21
Ivan Milan22Bíba Jaroslav12
Hendrych Ladislav11   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40634:665TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shmatkov Taras
Školník Luboš
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
8-77-7-82301
2.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
-6-711-2 1302
3.Shmatkov TarasBureš Bohumil-10864 3112
4.Školník LubošLiberský Karel-7-3-7  0313
5.Havlík VítRůžička Dušan11-5108 3123
6.Botka JanUher Petr-9-8-8  0324
7.Školník LubošBureš Bohumil125-6-8-62325
8.Havlík VítLiberský Karel6412  3035
9.Botka JanRůžička Dušan6-1269 3145
10.Shmatkov TarasUher Petr-1-6-5  0346
11.Havlík VítBureš Bohumil66-8-973256
12.Botka JanLiberský Karel-82-2-8 1357
13.Shmatkov TarasKepka Jaroslav ml.-65-93-82358
14.Školník LubošUher Petr-9-2-8  0359
15.Botka JanBureš Bohumil-77-91093269
16.Shmatkov TarasLiberský Karel469  3079
17.Školník LubošKepka Jaroslav ml.-96-84-1323710
18.Havlík VítUher Petr-7-4-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Shmatkov Taras22Bureš Bohumil13
Školník Luboš04Liberský Karel22
Havlík Vít31Růžička Dušan02
Botka Jan22Uher Petr40
   Kepka Jaroslav ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24526:493TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Šlapáček Martin
 
 
Válek Zdeněk
Janda Filip
 
 
1156  3010
2.Slobodzian Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
11-911-663220
3.Postelt VladimírJanda Filip-7688 3130
4.Grill JosefNěmeček Jakub5-89-743240
5.Slobodzian JakubVálek Zdeněk697  3050
6.Šlapáček MartinJelínek Pavel6810  3060
7.Grill JosefJanda Filip6-7-9-7 1361
8.Slobodzian JakubNěmeček Jakub4115  3071
9.Šlapáček MartinVálek Zdeněk-5-11-1  0372
10.Postelt VladimírJelínek Pavel-7768 3182
11.Slobodzian JakubJanda Filip626  3092
12.Šlapáček MartinNěmeček Jakub8-13-1-1 1393
13.Postelt VladimírVálek Zdeněk846  30103
14.Grill JosefJelínek PavelWO    30113
15.Šlapáček MartinJanda FilipWO    03114
16.Postelt VladimírNěmeček JakubWO    03115
17.Grill JosefVálek ZdeněkWO    03116
18.Slobodzian JakubJelínek PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Postelt Vladimír30Janda Filip12
Grill Josef11Němeček Jakub12
Slobodzian Jakub30Válek Zdeněk12
Šlapáček Martin12Jelínek Pavel02
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:35574:582TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Martin
Špitálský Ladislav
 
 
Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
-769-9-42301
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-12-9-7  0302
3.Břetenář PetrLövl Jan-57-55-62303
4.Havel MartinKoždoň Roman6-59-9-82304
5.Špitálský LadislavSosnovec Martin789  3014
6.Sádlo JosefHrobař Jaroslav9910  3024
7.Havel MartinLövl Jan-6-5-3  0325
8.Špitálský LadislavKoždoň Roman-5-4-10  0326
9.Sádlo JosefSosnovec Martin-57-410-72327
10.Břetenář PetrHrobař Jaroslav99-38 3137
11.Špitálský LadislavLövl Jan-11-54-8 1338
12.Sádlo JosefKoždoň Roman768  3048
13.Břetenář PetrSosnovec Martin-10-9-10  0349
14.Havel MartinHrobař Jaroslav6-5-96-923410
15.Sádlo JosefLövl Jan-6276 31510
16.Břetenář PetrKoždoň RomanWO    30610
17.Havel MartinSosnovec MartinWO    03611
18.Špitálský LadislavHrobař JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břetenář Petr12Lövl Jan31
Havel Martin03Koždoň Roman21
Špitálský Ladislav12Sosnovec Martin21
Sádlo Josef31Hrobař Jaroslav12
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27556:558TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-5786 3110
2.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Danaj Milan
Halama Jiří
 
 
858  3020
3.Dusil PetrDanaj Tomáš9-6-88-122321
4.Pleticha VladimírHrdý Miroslav3-57-773231
5.Kroupa MilanDanaj Milan881  3041
6.Beniš OndřejHalama Jiří8810  3051
7.Pleticha VladimírDanaj Tomáš-10-8-10  0352
8.Kroupa MilanHrdý Miroslav-59-8993262
9.Beniš OndřejDanaj Milan5104  3072
10.Dusil PetrHalama Jiří8149  3082
11.Kroupa MilanDanaj Tomáš-48-1110-72383
12.Beniš OndřejHrdý Miroslav64-77 3193
13.Dusil PetrDanaj Milan655  30103
14.Pleticha VladimírHalama Jiří7-6-6-5 13104
15.Beniš OndřejDanaj TomášWO    03105
16.Dusil PetrHrdý MiroslavWO    03106
17.Pleticha VladimírDanaj MilanWO    30116
18.Kroupa MilanHalama JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusil Petr21Danaj Tomáš30
Pleticha Vladimír12Hrdý Miroslav03
Kroupa Milan21Danaj Milan03
Beniš Ondřej30Halama Jiří12
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32541:451SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Redlich Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Hruška Ondřej
Rein Tomáš
 
 
Kubánek Josef
Procházka Roman
 
 
-8-6-9  0311
3.Škoda JiříKubánek Josef-410-9-7 1312
4.Hruška OndřejProcházka Roman-6-10-5  0313
5.Redlich MichalJansta Josef3-979 3123
6.Rein TomášWO    3033
7.Hruška OndřejKubánek Josef-5-11-8  0334
8.Redlich MichalProcházka Roman-12-1087-52335
9.Rein TomášJansta Josef-5-87-6 1336
10.Škoda JiříWO    3046
11.Redlich MichalKubánek Josef-5-7-4  0347
12.Rein TomášProcházka Roman-8-8-8  0348
13.Škoda JiříJansta Josef785  3058
14.Hruška OndřejWO    3068
15.Rein TomášKubánek Josef-8-8-5  0369
16.Škoda JiříProcházka Roman-7-10-4  03610
17.Hruška OndřejJansta Josef9-774 31710
18.Redlich MichalWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jiří12Kubánek Josef40
Hruška Ondřej12Procházka Roman40
Redlich Michal12Jansta Josef13
Rein Tomáš03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS