Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32540:442TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuba Milan
Janda Filip
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
-6-4-8  0301
2.Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
6810  3011
3.Janda FilipRůžička Dušan8-10-2-2 1312
4.Němeček JakubBureš Bohumil-9-7-9  0313
5.Čuba MilanLiberský Karel-73-10-5 1314
6.Jelínek PavelUher Petr7-8-7-8 1315
7.Němeček JakubRůžička Dušan-11-87-7 1316
8.Čuba MilanBureš Bohumil8-5-8-9 1317
9.Jelínek PavelLiberský Karel-8-7-4  0318
10.Janda FilipUher Petr-4-4-8  0319
11.Čuba MilanRůžička Dušan-798-5103229
12.Jelínek PavelBureš Bohumil-11-7-4  03210
13.Janda FilipLiberský KarelWO    30310
14.Němeček JakubUher PetrWO    30410
15.Jelínek PavelRůžička DušanWO    30510
16.Janda FilipBureš BohumilWO    30610
17.Němeček JakubLiberský KarelWO    30710
18.Čuba MilanUher PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Filip02Růžička Dušan21
Němeček Jakub02Bureš Bohumil30
Čuba Milan12Liberský Karel20
Jelínek Pavel03Uher Petr20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:25438:511TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Kulíšek Milan
Bíba Jaroslav
 
 
2310  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
Rubín Pavel
Růžička Zdeněk
 
 
589  3020
3.Koždoň RomanRubín Pavel863  3030
4.Hrobař JaroslavRůžička Zdeněk-8-9-8  0331
5.Sosnovec MartinKulíšek Milan7412  3041
6.Lövl JanBíba Jaroslav-1186-963251
7.Hrobař JaroslavRubín Pavel8126  3061
8.Sosnovec MartinRůžička Zdeněk855  3071
9.Lövl JanKulíšek Milan-7-989103281
10.Koždoň RomanBíba Jaroslav5410  3091
11.Sosnovec MartinRubín Pavel51211  30101
12.Lövl JanRůžička Zdeněk676  30111
13.Koždoň RomanKulíšek MilanWO    03112
14.Hrobař JaroslavBíba JaroslavWO    03113
15.Lövl JanRubín PavelWO    03114
16.Koždoň RomanRůžička ZdeněkWO    03115
17.Hrobař JaroslavKulíšek MilanWO    03116
18.Sosnovec MartinBíba JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman20Rubín Pavel03
Hrobař Jaroslav11Růžička Zdeněk12
Sosnovec Martin30Kulíšek Milan02
Lövl Jan30Bíba Jaroslav02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42562:639TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kouřil Lubomír
Havlík Vít
 
 
-98-9163210
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
8-95-8-112311
3.Hrdý MiroslavKouřil Lubomír-88-5-9 1312
4.Halama JiříPácha Robin-99-5-6 1313
5.Hrdý RadekHavlík Vít656  3023
6.Danaj TomášNiems Dušan536  3033
7.Halama JiříKouřil Lubomír9-63-7-82334
8.Hrdý RadekPácha Robin-108-7-9 1335
9.Danaj TomášHavlík Vít8-1079 3145
10.Hrdý MiroslavNiems Dušan-5-9-6  0346
11.Hrdý RadekKouřil Lubomír-12-9-3  0347
12.Danaj TomášPácha Robin-6-97-7 1348
13.Hrdý MiroslavHavlík Vít-8-4-3  0349
14.Halama JiříNiems Dušan-3-4-5  03410
15.Danaj TomášKouřil Lubomír-1095-8-623411
16.Hrdý MiroslavPácha Robin-3-66-5 13412
17.Halama JiříHavlík VítWO    03413
18.Hrdý RadekNiems Dušan985  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Miroslav04Kouřil Lubomír40
Halama Jiří03Pácha Robin40
Hrdý Radek22Havlík Vít12
Danaj Tomáš22Niems Dušan22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27656:610SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
Pelant Jiří
Hendrych Ladislav
 
 
57-8-8-82301
2.Kloz Daniel
Regimon Tomáš
 
 
Strnad Richard
Ivan Milan
 
 
98-8-1333211
3.Šmidrkal DobroslavPelant Jiří8105  3021
4.Procházka RomanHendrych Ladislav109-31 3131
5.Regimon TomášIvan Milan-510108 3141
6.Kloz DanielStrnad Richard-4-578-72342
7.Procházka RomanPelant Jiří77-87 3152
8.Regimon TomášHendrych Ladislav66-57 3162
9.Kloz DanielIvan Milan887  3072
10.Kubánek JosefStrnad Richard-8-96973282
11.Regimon TomášPelant Jiří541  3092
12.Kloz DanielHendrych Ladislav810-98 31102
13.Kubánek JosefIvan Milan-6-4-4  03103
14.Procházka RomanStrnad Richard38WO  30113
15.Kloz DanielPelant Jiří-104109 31123
16.Kubánek JosefHendrych Ladislav-687-6832133
17.Procházka RomanIvan Milan-410-6-11 13134
18.Regimon TomášStrnad RichardWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmidrkal Dobroslav10Pelant Jiří04
Procházka Roman31Hendrych Ladislav04
Regimon Tomáš30Ivan Milan22
Kloz Daniel31Strnad Richard12
Kubánek Josef21   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:Hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v sokolovně KrchlebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39666:676TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Jaroň Daniel
Břetenář Petr
 
 
-810-7-10 1301
2.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Špitálský Ladislav
Havel Martin
 
 
5-7-53-62302
3.Pleticha VladimírJaroň Daniel-9-89-6 1303
4.Koloc JaroslavBřetenář Petr10-12-71173213
5.Dusil PetrHavel Martin-85-7873223
6.Beniš OndřejŠpitálský Ladislav-6-8-7  0324
7.Koloc JaroslavJaroň Daniel10-8-9-9 1325
8.Dusil PetrBřetenář Petr-6-7-9  0326
9.Beniš OndřejHavel Martin758  3036
10.Pleticha VladimírŠpitálský Ladislav672  3046
11.Dusil PetrJaroň Daniel-1067-3-72347
12.Kastner PatrikBřetenář Petr-6-6-6  0348
13.Pleticha VladimírHavel Martin10-98-973258
14.Koloc JaroslavŠpitálský Ladislav6119  3068
15.Kastner PatrikJaroň Daniel10-5-9-4 1369
16.Pleticha VladimírBřetenář Petr-4-898-623610
17.Koloc JaroslavHavel Martin-774-9832710
18.Dusil PetrŠpitálský Ladislav4-617 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Vladimír22Jaroň Daniel40
Koloc Jaroslav31Břetenář Petr31
Dusil Petr22Havel Martin04
Beniš Ondřej11Špitálský Ladislav13
Kastner Patrik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:43546:594TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Krolop David
 
 
Grill Josef
Kaňka Jakub
 
 
8-765 3110
2.Krasničan Jaroslav
Novák Marek
 
 
Šlapáček Martin
Blecha David
 
 
-78-6-9 1311
3.Krolop DavidŠlapáček Martin-2-96-9 1312
4.Skřivánek JiříSlobodzian Jakub-8-13-10  0313
5.Krasničan JaroslavKaňka Jakub-6-914-9 1314
6.Novák MarekGrill Josef-7-10-7  0315
7.Skřivánek JiříŠlapáček Martin9-9-89-52316
8.Krasničan JaroslavSlobodzian Jakub-10-8-7  0317
9.Novák MarekKaňka Jakub5-77-14-112318
10.Krolop DavidGrill Josef-6-9-7  0319
11.Krasničan JaroslavBlecha David-16-497-823110
12.Novák MarekSlobodzian Jakub-4-5-9  03111
13.Krolop DavidKaňka JakubWO    30211
14.Skřivánek JiříGrill JosefWO    30311
15.Novák MarekBlecha David-6-106-8 13312
16.Krolop DavidSlobodzian JakubWO    03313
17.Skřivánek JiříKaňka JakubWO    30413
18.Krasničan JaroslavGrill JosefWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krolop David02Šlapáček Martin20
Skřivánek Jiří02Slobodzian Jakub30
Krasničan Jaroslav03Kaňka Jakub20
Novák Marek04Grill Josef20
   Blecha David20
WO32WO23

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS