Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36678:690TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Rubín Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
-106-8-9 1301
2.Shmatkov Taras
Niems Dušan
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
-8-64-7 1302
3.Shmatkov TarasKulíšek Milan-68-7-12 1303
4.Niems DušanRůžička Zdeněk8-796 3113
5.Havlík VítRubín Pavel-99-11-12 1314
6.Botka JanBíba Jaroslav8-106-773224
7.Niems DušanKulíšek Milan-976-8-92325
8.Havlík VítRůžička Zdeněk7-8118 3135
9.Botka JanRubín Pavel-99-4-4 1336
10.Shmatkov TarasBíba Jaroslav69-7-983246
11.Havlík VítKulíšek Milan7-19-6-72347
12.Botka JanRůžička Zdeněk795  3057
13.Shmatkov TarasRubín Pavel-9-4-5  0358
14.Niems DušanBíba Jaroslav101211  3068
15.Botka JanKulíšek Milan-77-19-92369
16.Shmatkov TarasRůžička Zdeněk-710-14-6 13610
17.Niems DušanRubín Pavel6106  30710
18.Havlík VítBíba Jaroslav379  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Shmatkov Taras13Kulíšek Milan40
Niems Dušan31Růžička Zdeněk13
Havlík Vít22Rubín Pavel31
Botka Jan22Bíba Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:31550:470TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Hendrych Ladislav
 
 
Uher Petr
Liberský Karel
 
 
9-8-4-5 1301
2.Ivan Milan
Vošahlík Radek
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
8-7-3-6 1302
3.Hendrych LadislavUher Petr-6-5-2  0303
4.Strnad RichardBureš Bohumil3-9313 3113
5.Ivan MilanLiberský Karel69-9-4-52314
6.Vošahlík RadekRůžička Dušan-8-8-9  0315
7.Strnad RichardUher Petr1012-5-5-62316
8.Ivan MilanBureš Bohumil-4-4-10  0317
9.Vošahlík RadekLiberský Karel-87-6-9 1318
10.Hendrych LadislavRůžička Dušan699  3028
11.Ivan MilanUher Petr-34-7-5 1329
12.Vošahlík RadekBureš Bohumil-7-5-6  03210
13.Hendrych LadislavLiberský Karel911WO  30310
14.Strnad RichardRůžička DušanWO    30410
15.Vošahlík RadekUher PetrWO    30510
16.Hendrych LadislavBureš BohumilWO    30610
17.Strnad RichardLiberský KarelWO    30710
18.Ivan MilanRůžička DušanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hendrych Ladislav21Uher Petr30
Strnad Richard11Bureš Bohumil21
Ivan Milan03Liberský Karel21
Vošahlík Radek03Růžička Dušan11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18630:515TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Sádlo Josef
 
 
Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
666  3010
2.Janda Martin
Špitálský Ladislav
 
 
Weisser Petr
Janda Filip
 
 
1088  3020
3.Břetenář PetrNěmeček Jakub546  3030
4.Janda MartinJelínek Pavel-12-6-7  0331
5.Špitálský LadislavWeisser Petr-777-6113241
6.Sádlo JosefJanda Filip6-1059 3151
7.Janda MartinNěmeček Jakub495  3061
8.Špitálský LadislavJelínek Pavel-6-95-10 1362
9.Sádlo JosefWeisser Petr9108  3072
10.Břetenář PetrJanda Filip773  3082
11.Špitálský LadislavNěmeček Jakub-8-9-8  0383
12.Sádlo JosefJelínek Pavel91010  3093
13.Břetenář PetrWeisser Petr377  30103
14.Janda MartinJanda Filip7-9-44932113
15.Sádlo JosefNěmeček Jakub957  30123
16.Břetenář PetrJelínek Pavel3710  30133
17.Janda MartinWeisser Petr8-2-10-6 13134
18.Špitálský LadislavJanda Filip79-108 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břetenář Petr40Němeček Jakub13
Janda Martin22Jelínek Pavel22
Špitálský Ladislav22Weisser Petr13
Sádlo Josef40Janda Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32598:497TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Grill Josef
 
 
Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
-8-7910-82301
2.Blecha David
Slobodzian Jakub
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-6-7-8  0302
3.Blecha DavidLövl Jan-7710-5-62303
4.Postelt VladimírKoždoň Roman-7-7-4  0304
5.Slobodzian JakubSosnovec Martin-87-13-9 1305
6.Grill JosefHrobař Jaroslav-610-5-8 1306
7.Postelt VladimírLövl Jan-10-6-7  0307
8.Slobodzian JakubKoždoň Roman9-115-1-102308
9.Grill JosefSosnovec Martin-7-5-5  0309
10.Blecha DavidHrobař Jaroslav876  3019
11.Slobodzian JakubLövl Jan483  3029
12.Grill JosefKoždoň Roman-99-5-8 13210
13.Blecha DavidSosnovec Martin-1169-8832310
14.Postelt VladimírHrobař JaroslavWO    30410
15.Grill JosefLövl JanWO    30510
16.Blecha DavidKoždoň RomanWO    30610
17.Postelt VladimírSosnovec MartinWO    30710
18.Slobodzian JakubHrobař JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blecha David21Lövl Jan21
Postelt Vladimír02Koždoň Roman30
Slobodzian Jakub12Sosnovec Martin21
Grill Josef03Hrobař Jaroslav11
WO50WO05
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54408:646Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Hruška Ondřej
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-10-4-7  0301
2.Zacharda Aleš
Rein Tomáš
 
 
Halama Jiří
Hrdý Radek
 
 
-6-6-5  0302
3.Hruška OndřejDanaj Tomáš-9-5-7  0303
4.Zacharda AlešHrdý Radek-7-5-6  0304
5.Rein TomášHrdý Miroslav9-10-4-11 1305
6.Škoda JiříHalama Jiří-11-9-7  0306
7.Zacharda AlešDanaj Tomáš-6-4-6  0307
8.Rein TomášHrdý Radek-3-7-2  0308
9.Škoda JiříHrdý Miroslav-84-48-142309
10.Hruška OndřejHalama Jiří-8-4-4  03010
11.Rein TomášDanaj Tomáš-1-9-9  03011
12.Škoda JiříHrdý Radek-10-8-8  03012
13.Hruška OndřejHrdý Miroslav5-5-8-8 13013
14.Zacharda AlešHalama Jiří-5-6-9  03014
15.Škoda JiříDanaj TomášWO    03015
16.Hruška OndřejHrdý Radek-7-8-11  03016
17.Zacharda AlešHrdý Miroslav-9-9-4  03017
18.Rein TomášHalama Jiří8-2-13-5 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Ondřej04Danaj Tomáš30
Zacharda Aleš04Hrdý Radek40
Rein Tomáš04Hrdý Miroslav40
Škoda Jiří03Halama Jiří40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31683:641TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
Plaček Jiří
Vaníček Martin
 
 
3-65-9-102301
2.Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
659  3011
3.Dusil PetrPlaček Jiří-85-912-112312
4.Pleticha VladimírProcházka Roman297  3022
5.Kroupa MilanVaníček Martin-8-95-2 1323
6.Beniš OndřejŠmidrkal Dobroslav-127-99-52324
7.Pleticha VladimírPlaček Jiří74-108 3134
8.Kroupa MilanProcházka Roman5-4-7663244
9.Beniš OndřejVaníček Martin-74109 3154
10.Dusil PetrŠmidrkal Dobroslav-10-5-6  0355
11.Kroupa MilanPlaček Jiří-5755 3165
12.Beniš OndřejProcházka Roman-10-915-3 1366
13.Dusil PetrVaníček Martin1096  3076
14.Pleticha VladimírŠmidrkal Dobroslav-109-3563286
15.Beniš OndřejPlaček Jiří9-6-6-5 1387
16.Dusil PetrProcházka Roman7812  3097
17.Pleticha VladimírVaníček Martin569  30107
18.Kroupa MilanŠmidrkal Dobroslav-5-795-223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr22Plaček Jiří22
Pleticha Vladimír40Procházka Roman13
Kroupa Milan22Vaníček Martin13
Beniš Ondřej13Šmidrkal Dobroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS