Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27629:540TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
Mareš Jan
Dlask Ladislav st.
 
 
7-88-1053210
2.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Kroupa Milan
Knobloch Pavel
 
 
-6-910-9 1311
3.Polák KarelKnobloch Pavel6-8-6-13 1312
4.Rubín PavelKroupa Milan7-8-1010-92313
5.Růžička ZdeněkMareš Jan986  3023
6.Kulíšek MilanDlask Ladislav st.666  3033
7.Rubín PavelKnobloch Pavel-107-3-7 1334
8.Růžička ZdeněkKroupa Milan26-710 3144
9.Kulíšek MilanMareš Jan361  3054
10.Polák KarelDlask Ladislav st.838  3064
11.Růžička ZdeněkKnobloch Pavel51-8-11-72365
12.Kulíšek MilanKroupa Milan5210  3075
13.Primáč VojtěchMareš Jan1135  3085
14.Rubín PavelDlask Ladislav st.689  3095
15.Kulíšek MilanKnobloch Pavel-81110-8-82396
16.Primáč VojtěchKroupa Milan-8-7-3  0397
17.Rubín PavelMareš JanWO    30107
18.Růžička ZdeněkDlask Ladislav st.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polák Karel11Knobloch Pavel40
Rubín Pavel12Kroupa Milan22
Růžička Zdeněk21Mareš Jan03
Kulíšek Milan31Dlask Ladislav st.03
Primáč Vojtěch11   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28587:538TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liberský Karel
Uher Petr
 
 
Škoda Jiří
Redlich Michal
 
 
8-1063 3110
2.Růžička Dušan
Kepka Jaroslav ml.
 
 
Vávra Aleš
Hruška Ondřej
 
 
462  3020
3.Liberský KarelŠkoda Jiří564  3030
4.Kolman LeonRedlich Michal-68-6-12 1331
5.Růžička DušanHruška Ondřej544  3041
6.Kepka Jaroslav ml.Vávra Aleš-7872 3151
7.Kolman LeonŠkoda Jiří-99-10353261
8.Růžička DušanRedlich Michal-986-873271
9.Kepka Jaroslav ml.Hruška Ondřej1109  3081
10.Liberský KarelVávra Aleš7-9-8-10 1382
11.Růžička DušanŠkoda Jiří-99511 3192
12.Kepka Jaroslav ml.Redlich Michal-4-7-6  0393
13.Liberský KarelHruška Ondřej423  30103
14.Kolman LeonVávra Aleš-12-59-10 13104
15.Kepka Jaroslav ml.Škoda Jiří-10-12-7  03105
16.Liberský KarelRedlich MichalWO    03106
17.Kolman LeonHruška Ondřej7811  30116
18.Růžička DušanVávra AlešWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liberský Karel21Škoda Jiří13
Kolman Leon22Redlich Michal21
Růžička Dušan30Hruška Ondřej04
Kepka Jaroslav ml.22Vávra Aleš21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41554:576TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
Grill Josef
Šlapáček Martin
 
 
-109-7533210
2.Hrdý Miroslav
Danaj Milan
 
 
Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
-8-12-3  0311
3.Danaj MilanSlobodzian Jakub-9-9-11  0312
4.Hrdý MiroslavŠlapáček Martin-8-6-12  0313
5.Hrdý RadekGrill Josef51-9-863223
6.Danaj TomášBlecha David-97-37-62324
7.Hrdý MiroslavSlobodzian Jakub-58-6-8 1325
8.Hrdý RadekŠlapáček Martin-3-10-9  0326
9.Danaj TomášKaňka Jakub10-894 3136
10.Danaj MilanBlecha David-6-6-7  0337
11.Hrdý RadekSlobodzian Jakub-28-7-5 1338
12.Danaj Tomᚊlapáček Martin-11-118-7 1339
13.Danaj MilanKaňka Jakub-89-7-7 13310
14.Hrdý MiroslavBlecha David-10-12-5  03311
15.Danaj TomášSlobodzian JakubWO    30411
16.Danaj MilanŠlapáček MartinWO    30511
17.Hrdý MiroslavKaňka JakubWO    30611
18.Hrdý RadekBlecha DavidWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danaj Milan03Slobodzian Jakub30
Hrdý Miroslav03Šlapáček Martin30
Hrdý Radek12Grill Josef01
Danaj Tomáš12Blecha David30
   Kaňka Jakub11
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43564:614TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Josef
Dvořák Pavel
 
 
Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
5-9-9-2 1301
2.Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
Břetenář Petr
Sádlo Josef
 
 
-3-7-9  0302
3.Dvořák PavelJaroň Daniel21-56 3112
4.Procházka RomanBřetenář Petr8-8-46-62313
5.Kubánek JosefSádlo Josef-47-62-22314
6.Šmidrkal DobroslavŠpitálský Ladislav2-768 3124
7.Procházka RomanJaroň Daniel-6108-793234
8.Kubánek JosefBřetenář Petr-6-13-9  0335
9.Šmidrkal DobroslavSádlo Josef-69-4-5 1336
10.Dvořák PavelŠpitálský Ladislav-8-8-6  0337
11.Kubánek JosefJaroň Daniel-85-5-9 1338
12.Šmidrkal DobroslavBřetenář Petr-846-1033248
13.Dvořák PavelSádlo Josef-3-8-4  0349
14.Procházka RomanŠpitálský Ladislav913-84 3159
15.Šmidrkal DobroslavJaroň Daniel-5-8-8  03510
16.Dvořák PavelBřetenář Petr-8-12-2  03511
17.Procházka RomanSádlo Josef-8-8-3  03512
18.Kubánek JosefŠpitálský LadislavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Pavel13Jaroň Daniel22
Procházka Roman22Břetenář Petr31
Kubánek Josef03Sádlo Josef40
Šmidrkal Dobroslav22Špitálský Ladislav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39666:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
Zatřepálek Petr
Strnad Richard
 
 
7-999 3110
2.Čuba Milan
Janda Filip
 
 
Vošahlík Radek
Ivan Milan
 
 
86-8-933220
3.Jelínek PavelVošahlík Radek21-98 3130
4.Němeček JakubStrnad Richard8-8-89-32331
5.Čuba MilanIvan Milan-8-781033241
6.Janda FilipZatřepálek Petr-9-7-4  0342
7.Němeček JakubVošahlík Radek723  3052
8.Čuba MilanStrnad Richard-39-8-10 1353
9.Janda FilipIvan Milan9-8-107-72354
10.Jelínek PavelZatřepálek Petr-6-67-9 1355
11.Čuba MilanHendrych Ladislav-6-99893265
12.Janda FilipStrnad Richard6-89-1293275
13.Jelínek PavelIvan Milan687  3085
14.Němeček JakubZatřepálek Petr-8-7-8  0386
15.Janda FilipHendrych Ladislav7-8-8983296
16.Jelínek PavelStrnad Richard6-7-9-8 1397
17.Němeček JakubIvan Milan-7-6-5  0398
18.Čuba MilanZatřepálek Petr-6-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Pavel22Vošahlík Radek02
Němeček Jakub13Strnad Richard31
Čuba Milan22Ivan Milan22
Janda Filip22Zatřepálek Petr40
   Hendrych Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25570:528TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Líska Filip
 
 
Školník Luboš
Shmatkov Taras
 
 
2613  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
6-667 3120
3.Líska FilipHavlík Vít-8-12-7  0321
4.Sosnovec MartinBotka Jan688  3031
5.Hrobař JaroslavShmatkov Taras1079  3041
6.Lövl JanŠkolník Luboš9-857 3151
7.Sosnovec MartinHavlík Vít689  3061
8.Hrobař JaroslavBotka Jan9-5714 3171
9.Lövl JanShmatkov Taras9-9-9-9 1372
10.Líska FilipŠkolník LubošWO    3082
11.Hrobař JaroslavHavlík Vít-1297-943292
12.Lövl JanBotka Jan56-145 31102
13.Líska FilipShmatkov Taras-6-87-10 13103
14.Sosnovec MartinŠkolník LubošWO    30113
15.Lövl JanHavlík VítWO    03114
16.Líska FilipBotka Jan10-998 31124
17.Sosnovec MartinShmatkov TarasWO    03125
18.Hrobař JaroslavŠkolník LubošWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Filip12Havlík Vít12
Sosnovec Martin20Botka Jan04
Hrobař Jaroslav30Shmatkov Taras21
Lövl Jan21Školník Luboš01
WO23WO32

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS