Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:923:30391:428TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolman Leon
Kepka Jaroslav ml.
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
3-84-3-82301
2.
 
 

 
 
         
3.Uher PetrPleticha Vladimír7108  3011
4.Kolman LeonKnobloch Pavel-10799 3121
5.Kepka Jaroslav ml.Kroupa Milan-11-10-8  0322
6.         
7.Kolman LeonPleticha Vladimír-3-7-7  0323
8.Kepka Jaroslav ml.Knobloch Pavel-9-5-5  0324
9.Kroupa MilanWO    0325
10.Uher PetrWO    3035
11.Kepka Jaroslav ml.Pleticha Vladimír-5-6-7  0336
12.Knobloch PavelWO    0337
13.Uher PetrKroupa Milan6-777 3147
14.Kolman LeonWO    3057
15.Pleticha VladimírWO    0358
16.Uher PetrKnobloch Pavel4-658 3168
17.Kolman LeonKroupa Milan-4-6-2  0369
18.Kepka Jaroslav ml.WO    3079

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uher Petr30Pleticha Vladimír21
Kolman Leon12Knobloch Pavel12
Kepka Jaroslav ml.03Kroupa Milan21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21651:520TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
66-146 3110
2.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Škoda Jiří
Redlich Michal
 
 
-9-159-4 1311
3.Primáč VojtěchHruška Ondřej769  3021
4.Polák KarelŠkoda Jiří-778-993231
5.Rubín PavelZacharda Aleš847  3041
6.Kulíšek MilanRedlich Michal4-775 3151
7.Polák KarelHruška Ondřej667  3061
8.Rubín PavelŠkoda Jiří-10589 3171
9.Kulíšek MilanZacharda Aleš333  3081
10.Primáč VojtěchRedlich Michal2-8-9-6 1382
11.Rubín PavelHruška Ondřej455  3092
12.Kulíšek MilanŠkoda Jiří-933-8732102
13.Primáč VojtěchZacharda Aleš377  30112
14.Polák KarelRedlich Michal7-9-1-9 13113
15.Kulíšek MilanHruška Ondřej1138  30123
16.Primáč VojtěchŠkoda Jiří8-9105 31133
17.Polák KarelZacharda Aleš6-1086 31143
18.Rubín PavelRedlich MichalWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Primáč Vojtěch31Hruška Ondřej04
Polák Karel31Škoda Jiří04
Rubín Pavel30Zacharda Aleš04
Kulíšek Milan40Redlich Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38505:493TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidrkal Dobroslav
Procházka Roman
 
 
Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
-5-746-92301
2.Plaček Jiří
Vaníček Martin
 
 
Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
-9-5-6  0302
3.Šmidrkal DobroslavGrill Josef-8-95-11 1303
4.Procházka RomanSlobodzian Jakub-8-6-3  0304
5.Plaček JiříŠlapáček Martin-6-4-5  0305
6.Vaníček MartinBlecha David-4-6-7  0306
7.Procházka RomanKaňka Jakub-9-5-12  0307
8.Plaček JiříSlobodzian Jakub-6-5-4  0308
9.Vaníček MartinŠlapáček Martin-2-5-2  0309
10.Šmidrkal DobroslavBlecha David4-56-7-623010
11.Plaček JiříKaňka Jakub-839-14-523011
12.Vaníček MartinSlobodzian JakubWO    30111
13.Šmidrkal DobroslavŠlapáček MartinWO    30211
14.Procházka RomanBlecha David-810-611732311
15.Vaníček MartinKaňka JakubWO    30411
16.Šmidrkal DobroslavSlobodzian JakubWO    30511
17.Procházka RomanŠlapáček MartinWO    30611
18.Plaček JiříBlecha DavidWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmidrkal Dobroslav02Grill Josef10
Procházka Roman12Slobodzian Jakub20
Plaček Jiří03Šlapáček Martin20
Vaníček Martin02Blecha David21
   Kaňka Jakub20
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29669:614Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Břetenář Petr
Sádlo Josef
 
 
1011-98 3110
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
-7-97-5 1311
3.Danaj TomášJaroň Daniel-3-79-7 1312
4.Hrdý MiroslavSádlo Josef-868-8-42313
5.Halama JiříBřetenář Petr-9-8-6  0314
6.Hrdý RadekŠpitálský Ladislav-10824 3124
7.Hrdý MiroslavJaroň Daniel48-14-253234
8.Halama JiříSádlo Josef8-729 3144
9.Hrdý RadekBřetenář Petr914-5-573254
10.Danaj Tomᚊpitálský Ladislav864  3064
11.Halama JiříJaroň Daniel58-88 3174
12.Hrdý RadekSádlo Josef8-6-812-12375
13.Danaj TomášBřetenář Petr-2869 3185
14.Hrdý MiroslavŠpitálský Ladislav-6687 3195
15.Hrdý RadekJaroň Daniel8-888 31105
16.Danaj TomášSádlo Josef778  30115
17.Hrdý MiroslavBřetenář Petr-10-9-5  03116
18.Halama JiříŠpitálský LadislavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danaj Tomáš31Jaroň Daniel13
Hrdý Miroslav22Sádlo Josef22
Halama Jiří21Břetenář Petr22
Hrdý Radek31Špitálský Ladislav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32658:635TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Zikmunda Zdeněk
 
 
Vošahlík Radek
Ivan Milan
 
 
111114  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
Strnad Richard
Hendrych Ladislav
 
 
888  3020
3.Hrobař JaroslavVošahlík Radek-811-9573230
4.Sosnovec MartinStrnad Richard-9-83-2 1331
5.Zikmunda ZdeněkHendrych Ladislav-7-899-82332
6.Lövl JanIvan Milan-87-51153242
7.Sosnovec MartinVošahlík Radek58-59 3152
8.Zikmunda ZdeněkStrnad Richard78-5-5-72353
9.Lövl JanHendrych Ladislav47-44 3163
10.Hrobař JaroslavIvan Milan6-9-5-10 1364
11.Zikmunda ZdeněkVošahlík Radek-12-108-12 1365
12.Lövl JanStrnad Richard-5-37-5 1366
13.Hrobař JaroslavHendrych Ladislav465  3076
14.Sosnovec MartinIvan Milan763  3086
15.Lövl JanVošahlík Radek39-10-933296
16.Hrobař JaroslavStrnad Richard-9-99-10 1397
17.Sosnovec MartinHendrych Ladislav279  30107
18.Zikmunda ZdeněkIvan MilanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrobař Jaroslav22Vošahlík Radek13
Sosnovec Martin31Strnad Richard40
Zikmunda Zdeněk03Hendrych Ladislav13
Lövl Jan31Ivan Milan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47557:690TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Pavel
Janda Filip
 
 
Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
-8-77-6 1301
2.Weisser Petr
Šlechta Jaroslav
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-867-1173211
3.Jelínek PavelNiems Dušan6-821 3121
4.Šlechta JaroslavHavlík Vít-4-96-5 1322
5.Weisser PetrKouřil Lubomír-5765 3132
6.Janda FilipBotka Jan79-9-9-62333
7.Šlechta JaroslavNiems Dušan-1-5-8  0334
8.Weisser PetrHavlík Vít-10-7-7  0335
9.Janda FilipKouřil Lubomír12-6-7-11 1336
10.Jelínek PavelBotka Jan-5-87-8 1337
11.Weisser PetrNiems Dušan-2-5-10  0338
12.Janda FilipHavlík Vít-5993 3148
13.Jelínek PavelKouřil Lubomír8-6-3-9 1349
14.Němeček JakubBotka Jan-10153-6-623410
15.Janda FilipNiems Dušan-6-6-9  03411
16.Jelínek PavelHavlík Vít-313-5-5 13412
17.Němeček JakubKouřil Lubomír-511-5-5 13413
18.Weisser PetrBotka JanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Pavel13Niems Dušan31
Šlechta Jaroslav02Havlík Vít31
Weisser Petr12Kouřil Lubomír31
Janda Filip13Botka Jan30
Němeček Jakub02   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS