Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31694:642TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
4-7-8-9 1301
2.Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
Paclt Milan
Janda Martin
 
 
599  3011
3.Kulíšek MilanJaroň Daniel6-1-710103221
4.Bíba JaroslavŠpitálský Ladislav-779-973231
5.Rubín PavelPaclt Milan6-1168 3141
6.Růžička ZdeněkJanda Martin625  3051
7.Bíba JaroslavJaroň Daniel-9-8108-102352
8.Rubín PavelŠpitálský Ladislav-887-11-42353
9.Růžička ZdeněkPaclt Milan9910  3063
10.Kulíšek MilanJanda Martin-87-10953273
11.Rubín PavelJaroň Daniel4-9-8-7 1374
12.Růžička ZdeněkŠpitálský Ladislav6-1185 3184
13.Moulis PavelPaclt Milan-3-4410-22385
14.Bíba JaroslavJanda Martin8-88-983295
15.Růžička ZdeněkJaroň Daniel1110-8-7-92396
16.Moulis PavelŠpitálský Ladislav1037  30106
17.Bíba JaroslavPaclt MilanWO    03107
18.Rubín PavelJanda MartinWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulíšek Milan20Jaroň Daniel31
Bíba Jaroslav21Špitálský Ladislav13
Rubín Pavel12Paclt Milan12
Růžička Zdeněk31Janda Martin03
Moulis Pavel11   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32632:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Liberský Karel
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
366  3010
2.Kořínek Milan
Kolman Leon
 
 
Grill Josef
Šlapáček Martin
 
 
-97-9-9 1311
3.Liberský KarelŠlapáček Martin-89-37-72312
4.Kořínek MilanPostelt Vladimír7510  3022
5.Kolman LeonKaňka Jakub9-46-7-102323
6.Uher PetrGrill Josef856  3033
7.Kořínek MilanŠlapáček Martin-88-4-6 1334
8.Kolman LeonPostelt Vladimír1388  3044
9.Uher PetrKaňka Jakub311  3054
10.Liberský KarelGrill Josef-6-35783264
11.Kolman LeonŠlapáček Martin-9-9-10  0365
12.Uher PetrPostelt Vladimír563  3075
13.Liberský KarelKaňka Jakub7-2-74-92376
14.Kořínek MilanGrill Josef-811-6-8 1377
15.Uher PetrŠlapáček Martin-9775 3187
16.Liberský KarelPostelt Vladimír-9-7-11  0388
17.Kořínek MilanKaňka Jakub611-9-663298
18.Kolman LeonGrill Josef-5-3-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liberský Karel13Šlapáček Martin31
Kořínek Milan22Postelt Vladimír13
Kolman Leon13Kaňka Jakub22
Uher Petr40Grill Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
19,26 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32656:646TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
Skřivánek Jiří
Krolop David
 
 
89-65 3110
2.Zatřepálková Lenka
Hendrych Ladislav
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
-7-7-4  0311
3.Strnad RichardPtáčník Martin-89-10-7 1312
4.Zatřepálek PetrKrasničan Jaroslav5107  3022
5.Ivan MilanSkřivánek Jiří1266  3032
6.Zatřepálková LenkaKrolop David67-75 3142
7.Zatřepálek PetrPtáčník Martin7-5109 3152
8.Ivan MilanKrasničan Jaroslav-65-6993262
9.Zatřepálková LenkaSkřivánek Jiří-8-9-9  0363
10.Strnad RichardKrolop David-910-16-8 1364
11.Ivan MilanPtáčník Martin10-97-6-102365
12.Zatřepálková LenkaKrasničan Jaroslav-8-55-6 1366
13.Hendrych LadislavSkřivánek Jiří8-7-111073276
14.Zatřepálek PetrKrolop David652  3086
15.Zatřepálková LenkaPtáčník Martin139-10-993296
16.Hendrych LadislavKrasničan Jaroslav44-710 31106
17.Zatřepálek PetrSkřivánek Jiří8-547 31116
18.Ivan MilanKrolop DavidWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Richard02Ptáčník Martin22
Zatřepálek Petr40Krasničan Jaroslav13
Ivan Milan21Skřivánek Jiří13
Zatřepálková Lenka22Krolop David12
Hendrych Ladislav20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23708:577TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
107-414 3110
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Dusil Petr
Koloc Jaroslav
 
 
410-1211 3120
3.Niems DušanDusil Petr-10-9-7  0321
4.Pácha RobinKoloc Jaroslav7-879 3131
5.Botka JanKroupa Milan-9677 3141
6.Kouřil LubomírKnobloch Pavel-88-9-10 1342
7.Pácha RobinDusil Petr69-126 3152
8.Botka JanKoloc Jaroslav12-746 3162
9.Kouřil LubomírKroupa Milan-92144 3172
10.Niems DušanKnobloch Pavel-46711 3182
11.Botka JanDusil Petr-8-95-6 1383
12.Kouřil LubomírKoloc Jaroslav788  3093
13.Niems DušanKroupa Milan55-108 31103
14.Pácha RobinKnobloch Pavel-92-10-3 13104
15.Kouřil LubomírDusil Petr8-9-881232114
16.Niems DušanKoloc Jaroslav7610  30124
17.Pácha RobinKroupa Milan876  30134
18.Botka JanKnobloch PavelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niems Dušan31Dusil Petr22
Pácha Robin31Koloc Jaroslav04
Botka Jan21Kroupa Milan04
Kouřil Lubomír31Knobloch Pavel21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40693:720SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočiš Ludovít
Čuba Milan
 
 
Kubánek Josef
Procházka Roman
 
 
6107  3010
2.Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
Regimon Tomáš
Kloz Daniel
 
 
-810-6-10 1311
3.Čuba MilanKloz Daniel-8-7-9  0312
4.Jelínek PavelProcházka Roman-10-1086-82313
5.Němeček JakubRegimon Tomáš106-15-8103223
6.Kočiš LudovítKubánek Josef-9939 3133
7.Jelínek PavelKloz Daniel88-8-6-72334
8.Němeček JakubProcházka Roman-10-10-7  0335
9.Kočiš LudovítRegimon Tomáš8-5-79-62336
10.Čuba MilanKubánek Josef-578-993246
11.Němeček JakubKloz Daniel69-88 3156
12.Kočiš LudovítProcházka Roman67-8-5-112357
13.Čuba MilanRegimon Tomáš-9-5-8  0358
14.Jelínek PavelKubánek Josef6-668 3168
15.Kočiš LudovítKloz Daniel-12-10-6  0369
16.Čuba MilanProcházka Roman99-89 3179
17.Jelínek PavelRegimon Tomáš-2-105-3 13710
18.Němeček JakubKubánek Josef-89-86832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuba Milan22Kloz Daniel31
Jelínek Pavel13Procházka Roman31
Němeček Jakub31Regimon Tomáš31
Kočiš Ludovít13Kubánek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4636:299TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Hrdý Miroslav
Papež Miloslav
 
 
7710  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Koždoň RomanHrdý Miroslav536  3030
4.Sosnovec MartinPapež Miloslav579  3040
5.Hrobař JaroslavHalama Jiří875  3050
6.Lövl JanWO    3060
7.Sosnovec MartinHrdý Miroslav884  3070
8.Hrobař JaroslavPapež Miloslav5-8810 3180
9.Lövl JanHalama Jiří301  3090
10.Koždoň RomanWO    30100
11.Hrobař JaroslavHrdý Miroslav945  30110
12.Lövl JanPapež Miloslav3-948 31120
13.Koždoň RomanHalama Jiří9-8-810932130
14.Sosnovec MartinWO    30140
15.Lövl JanHrdý Miroslav489  30150
16.Koždoň RomanPapež Miloslav556  30160
17.Sosnovec MartinHalama Jiří71014  30170
18.Hrobař JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koždoň Roman30Hrdý Miroslav04
Sosnovec Martin30Papež Miloslav04
Hrobař Jaroslav30Halama Jiří04
Lövl Jan30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS