Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15680:413Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kulíšek Milan
Bíba Jaroslav
 
 
-1071312 3110
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Rubín Pavel
Růžička Zdeněk
 
 
11-8812 3120
3.Hrdý MiroslavKulíšek Milan9-116-693230
4.Halama JiříRůžička Zdeněk-8-89893240
5.Hrdý RadekRubín Pavel-12-79973250
6.Danaj TomášBíba Jaroslav986  3060
7.Halama JiříKulíšek Milan-66109 3170
8.Hrdý RadekRůžička Zdeněk754  3080
9.Danaj TomášRubín Pavel-9-109583290
10.Hrdý MiroslavBíba Jaroslav46-115 31100
11.Hrdý RadekKulíšek MilanWO    30110
12.Danaj TomášRůžička ZdeněkWO    30120
13.Hrdý MiroslavRubín PavelWO    30130
14.Halama JiříBíba JaroslavWO    30140
15.Danaj TomášKulíšek MilanWO    30150
16.Hrdý MiroslavRůžička ZdeněkWO    03151
17.Halama JiříRubín PavelWO    30161
18.Hrdý RadekBíba JaroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Miroslav20Kulíšek Milan02
Halama Jiří20Růžička Zdeněk02
Hrdý Radek20Rubín Pavel02
Danaj Tomáš20Bíba Jaroslav02
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35647:627TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Josef
Procházka Roman
 
 
Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
-96-9-9 1301
2.Kloz Daniel
Regimon Tomáš
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
10117  3011
3.Kubánek JosefBureš Bohumil89-8-2-102312
4.Procházka RomanRůžička Dušan-11-888-112313
5.Regimon TomášLiberský Karel-9-6-6  0314
6.Kloz DanielUher Petr6-66-793224
7.Procházka RomanBureš Bohumil-910-1010-122325
8.Regimon TomášRůžička Dušan510-57 3135
9.Kloz DanielLiberský Karel912-68 3145
10.Kubánek JosefUher Petr-3-6-5  0346
11.Regimon TomášBureš Bohumil896  3056
12.Kloz DanielRůžička Dušan-9858 3166
13.Kubánek JosefLiberský Karel7-56-8-72367
14.Procházka RomanUher Petr-5-7-5  0368
15.Kloz DanielBureš Bohumil-6-155-9 1369
16.Kubánek JosefRůžička Dušan-7-7-7  03610
17.Procházka RomanLiberský Karel6WO   30710
18.Regimon TomášUher PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubánek Josef04Bureš Bohumil31
Procházka Roman13Růžička Dušan22
Regimon Tomáš21Liberský Karel22
Kloz Daniel31Uher Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:26671:600TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
Šlechta Jaroslav
Válek Zdeněk
 
 
774  3010
2.Knobloch Pavel
Dusil Petr
 
 
Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
-7-68-7 1311
3.Knobloch PavelŠlechta Jaroslav-711-95-92312
4.Dusil PetrNěmeček Jakub-48-67113222
5.Kroupa MilanJelínek Pavel972  3032
6.Pleticha VladimírVálek Zdeněk-9-8105103242
7.Dusil PetrŠlechta Jaroslav-11-4-7  0343
8.Kroupa MilanNěmeček Jakub-6-975103253
9.Pleticha VladimírJelínek Pavel668  3063
10.Knobloch PavelVálek Zdeněk-7276 3173
11.Kroupa MilanŠlechta Jaroslav-9-291263283
12.Pleticha VladimírNěmeček Jakub96-92 3193
13.Knobloch PavelJelínek Pavel86-4-13832103
14.Dusil PetrVálek Zdeněk496  30113
15.Pleticha VladimírŠlechta Jaroslav-6775 31123
16.Knobloch PavelNěmeček JakubWO    03124
17.Dusil PetrJelínek Pavel766  30134
18.Kroupa MilanVálek Zdeněk-7971 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knobloch Pavel21Šlechta Jaroslav22
Dusil Petr31Němeček Jakub03
Kroupa Milan40Jelínek Pavel04
Pleticha Vladimír40Válek Zdeněk04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31522:404TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-54-7-7 1301
2.Škoda Jiří
Krolop David
 
 
Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
-6-4-7  0302
3.Krolop DavidLövl Jan-3-3-5  0303
4.Skřivánek JiříKoždoň Roman-79-38-112304
5.Škoda JiříSosnovec Martin-2-7-7  0305
6.Novák MarekHrobař Jaroslav8-10-9-5 1306
7.Skřivánek JiříLövl Jan-9764 3116
8.Škoda JiříKoždoň Roman-9-9-7  0317
9.Novák MarekSosnovec Martin-5-5-5  0318
10.Krolop DavidHrobař Jaroslav-69-7-7 1319
11.Škoda JiříLövl Jan-6-55-4 13110
12.Novák MarekKoždoň RomanWO    30210
13.Krolop DavidSosnovec MartinWO    30310
14.Skřivánek JiříHrobař JaroslavWO    30410
15.Novák MarekLövl JanWO    30510
16.Krolop DavidKoždoň RomanWO    30610
17.Skřivánek JiříSosnovec MartinWO    30710
18.Škoda JiříHrobař JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krolop David02Lövl Jan21
Skřivánek Jiří11Koždoň Roman20
Škoda Jiří03Sosnovec Martin20
Novák Marek02Hrobař Jaroslav20
WO70WO07
TZ: 21 TK: 23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
Kaňka Luděk st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27699:594TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
Vošahlík Radek
Strnad Richard
 
 
1011-65 3110
2.Kaňka Jakub
Slobodzian Jakub
 
 
Hendrych Ladislav
Ivan Milan
 
 
8-9-5-7 1311
3.Šlapáček MartinHendrych Ladislav757  3021
4.Slobodzian JakubVošahlík Radek7711  3031
5.Grill JosefIvan Milan-79-4-4 1332
6.Kaňka JakubStrnad Richard-7-8-7  0333
7.Slobodzian JakubHendrych Ladislav689  3043
8.Grill JosefVošahlík Radek117-9-9-62344
9.Kaňka JakubIvan Milan711-7-6-82345
10.Šlapáček MartinStrnad Richard6-10-121063255
11.Grill JosefHendrych Ladislav13-675 3165
12.Kaňka JakubVošahlík Radek-7-72-10 1366
13.Šlapáček MartinIvan Milan718  3076
14.Slobodzian JakubStrnad Richard75-112 3186
15.Kaňka JakubHendrych Ladislav-9-85833296
16.Šlapáček MartinVošahlík Radek8-9-96732106
17.Slobodzian JakubIvan Milan12511  30116
18.Grill JosefStrnad RichardWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapáček Martin40Hendrych Ladislav04
Slobodzian Jakub40Vošahlík Radek22
Grill Josef12Ivan Milan22
Kaňka Jakub13Strnad Richard12
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54241:616TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Martin
Špitálský Ladislav
 
 
Botka Jan
Kouřil Lubomír
 
 
-6-9-9  0301
2.Paclt Milan
Jaroň Daniel
 
 
Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
-8-8-9  0302
3.Špitálský LadislavKouřil Lubomír-2-8-4  0303
4.Paclt MilanPácha Robin-7-6-8  0304
5.Havel MartinNiems Dušan9-12-4-9 1305
6.Jaroň DanielBotka Jan-10-10-10  0306
7.Paclt MilanKouřil Lubomír-9-3-8  0307
8.Havel MartinPácha Robin-9-8-5  0308
9.Jaroň DanielNiems Dušan7-3-8-5 1309
10.Špitálský LadislavBotka Jan-8-9-5  03010
11.Havel MartinKouřil LubomírWO    03011
12.Jaroň DanielPácha RobinWO    03012
13.Špitálský LadislavNiems DušanWO    03013
14.Paclt MilanBotka JanWO    03014
15.Jaroň DanielKouřil LubomírWO    03015
16.Špitálský LadislavPácha RobinWO    03016
17.Paclt MilanNiems DušanWO    03017
18.Havel MartinBotka JanWO    03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špitálský Ladislav02Kouřil Lubomír20
Paclt Milan02Pácha Robin20
Havel Martin02Niems Dušan20
Jaroň Daniel02Botka Jan20
WO08WO80

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS