Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36634:629Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Bureš Bohumil
Kořínek Milan
 
 
-95-3893210
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
5-2-4-6 1311
3.Hrdý MiroslavKořínek Milan48-4-6-62312
4.Halama JiříBureš Bohumil-6118-7-82313
5.Hrdý RadekLiberský Karel-2-107883223
6.Danaj TomášUher Petr-8-8-6  0324
7.Halama JiříKořínek Milan-62-5553234
8.Hrdý RadekBureš Bohumil-11-88783244
9.Danaj TomášLiberský Karel9-97-9-92345
10.Hrdý MiroslavUher Petr-5-3-6  0346
11.Hrdý RadekKořínek Milan797  3056
12.Danaj TomášBureš Bohumil-7566 3166
13.Hrdý MiroslavLiberský Karel6-67-433276
14.Halama JiříUher Petr-4-8-4  0377
15.Danaj TomášKořínek Milan347  3087
16.Hrdý MiroslavBureš Bohumil741  3097
17.Halama JiříLiberský Karel83-64 31107
18.Hrdý RadekUher Petr-3-7-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Miroslav22Kořínek Milan13
Halama Jiří22Bureš Bohumil13
Hrdý Radek31Liberský Karel13
Danaj Tomáš22Uher Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27659:606SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Kubánek Josef
 
 
Kulíšek Milan
Bíba Jaroslav
 
 
-1010-89-82301
2.Kloz Daniel
Regimon Tomáš
 
 
Růžička Zdeněk
Rubín Pavel
 
 
899  3011
3.Kubánek JosefRůžička Zdeněk9119  3021
4.Procházka RomanRubín Pavel-75-99103231
5.Regimon TomášKulíšek Milan814-65 3141
6.Kloz DanielBíba Jaroslav3-869 3151
7.Procházka RomanRůžička Zdeněk9118  3061
8.Regimon TomášRubín Pavel11-10-4893271
9.Kloz DanielKulíšek Milan739  3081
10.Kubánek JosefBíba Jaroslav-6-76-9 1382
11.Regimon TomášRůžička Zdeněk8-68-8-82383
12.Kloz DanielRubín Pavel564  3093
13.Vaníček MartinKulíšek Milan9-3-3-7 1394
14.Procházka RomanBíba Jaroslav-12-6-8  0395
15.Kloz DanielRůžička Zdeněk1299  30105
16.Vaníček MartinRubín Pavel-10-9-2  03106
17.Procházka RomanKulíšek Milan-97-9-11 13107
18.Regimon TomášBíba JaroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubánek Josef11Růžička Zdeněk13
Procházka Roman22Rubín Pavel13
Regimon Tomáš21Kulíšek Milan22
Kloz Daniel40Bíba Jaroslav21
Vaníček Martin02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40636:716TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Milan
Koloc Jaroslav
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-1-59993210
2.Knobloch Pavel
Dusil Petr
 
 
Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
8-9-7-7 1311
3.Dusil PetrLövl Jan8119  3021
4.Kroupa MilanKoždoň Roman1710-5-6-42322
5.Koloc JaroslavSosnovec Martin9-68-11-72323
6.Knobloch PavelHrobař Jaroslav6-6-8863233
7.Kroupa MilanLövl Jan-4-8-9  0334
8.Koloc JaroslavKoždoň Roman-10-10-5  0335
9.Knobloch PavelSosnovec Martin-7-7-6  0336
10.Dusil PetrHrobař Jaroslav1010-77 3146
11.Koloc JaroslavLövl Jan-6-910-7 1347
12.Knobloch PavelKoždoň Roman-41099 3157
13.Dusil PetrSosnovec Martin108-3-8-92358
14.Kroupa MilanHrobař Jaroslav-4-949-52359
15.Knobloch PavelLövl Jan10-910-8-623510
16.Dusil PetrKoždoň Roman98-138 31610
17.Kroupa MilanSosnovec MartinWO    30710
18.Koloc JaroslavHrobař JaroslavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr31Lövl Jan31
Kroupa Milan03Koždoň Roman22
Koloc Jaroslav03Sosnovec Martin30
Knobloch Pavel22Hrobař Jaroslav12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33699:638SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Kočiš Ludovít
Šlechta Jaroslav
 
 
8-1098 3110
2.Škoda Jiří
Redlich Michal
 
 
Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
-7-99-14 1311
3.Redlich MichalNěmeček Jakub356  3021
4.Skřivánek JiříŠlechta Jaroslav-5-10-9  0322
5.Škoda JiříJelínek Pavel7-8-8463232
6.Novák MarekKočiš Ludovít79-9-8-42333
7.Skřivánek JiříNěmeček Jakub-7-76-8 1334
8.Škoda JiříŠlechta Jaroslav-7-106-6 1335
9.Novák MarekJelínek Pavel-6-88-6 1336
10.Redlich MichalKočiš Ludovít789  3046
11.Škoda JiříNěmeček Jakub83-49 3156
12.Novák MarekŠlechta Jaroslav4-75-7-112357
13.Redlich MichalJelínek Pavel-81059 3167
14.Skřivánek JiříKočiš Ludovít-8963 3177
15.Novák MarekNěmeček Jakub68-8-7-82378
16.Redlich MichalŠlechta Jaroslav710-9-6123288
17.Skřivánek JiříJelínek Pavel463  3098
18.Škoda JiříKočiš Ludovít45-54 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Redlich Michal40Němeček Jakub22
Skřivánek Jiří22Šlechta Jaroslav31
Škoda Jiří31Jelínek Pavel13
Novák Marek04Kočiš Ludovít13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
Kaňka Luděk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36668:656TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
Havlík Vít
Kouřil Lubomír
 
 
9-654 3110
2.Slobodzian Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
-8-4-7  0311
3.Postelt VladimírKouřil Lubomír-8-4-6  0312
4.Slobodzian JakubPácha Robin-9-149-12 1313
5.Grill JosefHavlík Vít7-613-243223
6.Šlapáček MartinNiems Dušan855  3033
7.Slobodzian JakubKouřil Lubomír5-876 3143
8.Grill JosefPácha Robin-4129-6-92344
9.Šlapáček MartinHavlík Vít5115  3054
10.Postelt VladimírNiems Dušan-10-7-6  0355
11.Grill JosefKouřil Lubomír-6-66-8 1356
12.Šlapáček MartinPácha Robin4-68-14-82357
13.Postelt VladimírHavlík Vít910-37 3167
14.Slobodzian JakubNiems Dušan-11-48-7 1368
15.Šlapáček MartinKouřil Lubomír74-9-7-82369
16.Postelt VladimírPácha Robin7-410-7-1023610
17.Slobodzian JakubHavlík Vít-1212712 31710
18.Grill JosefNiems DušanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Vladimír13Kouřil Lubomír31
Slobodzian Jakub22Pácha Robin40
Grill Josef12Havlík Vít04
Šlapáček Martin22Niems Dušan21
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38607:641TTC Brandýs nad Labem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špitálský Ladislav
Jaroň Daniel
 
 
Vošahlík Radek
Hendrych Ladislav
 
 
-12-710-8 1301
2.Sádlo Josef
Havel Martin
 
 
Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
6-67-8-32302
3.Špitálský LadislavHendrych Ladislav-613-9-7 1303
4.Havel MartinVošahlík Radek6-176-963213
5.Jaroň DanielIvan Milan6-88-793223
6.Sádlo JosefZatřepálek Petr-7-9-9  0324
7.Havel MartinHendrych Ladislav-4-7-1  0325
8.Jaroň DanielVošahlík Radek-7367 3135
9.Sádlo JosefIvan Milan8-747 3145
10.Špitálský LadislavZatřepálek Petr11-8-1-5 1346
11.Jaroň DanielHendrych Ladislav889  3056
12.Sádlo JosefVošahlík Radek229  3066
13.Paclt MilanIvan Milan-1-8-7  0367
14.Havel MartinZatřepálek Petr-10-5-3  0368
15.Sádlo JosefHendrych Ladislav-5683 3178
16.Paclt MilanVošahlík Radek-6-10-9  0379
17.Havel MartinIvan Milan-83910 3189
18.Jaroň DanielZatřepálek Petr-9-109-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špitálský Ladislav02Hendrych Ladislav22
Havel Martin22Vošahlík Radek13
Jaroň Daniel31Ivan Milan13
Sádlo Josef31Zatřepálek Petr40
Paclt Milan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS