Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Vrchlického 236Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
16,22 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42492:617Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Čebiš Luboš
 
 
Vilhelm Oldřich
Poláček Petr
 
 
-6-7-10  0301
2.Ulrich Radek
Lhoták Lubor
 
 
Slunéčko Radek
Dvořák Jan
 
 
-86-78-92302
3.Lhoták LuborVilhelm Oldřich7-434 3112
4.Čebiš LubošSlunéčko Radek-3-3-4  0313
5.Mošna PetrDvořák Jan-7-3-0  0314
6.Ulrich RadekPoláček Petr9-97-383224
7.Čebiš LubošVilhelm Oldřich-5-5-10  0325
8.Mošna PetrSlunéčko Radek-4-10-6  0326
9.Ulrich RadekDvořák Jan-811-810113236
10.Lhoták LuborPoláček Petr-78-5-9 1337
11.Mošna PetrVilhelm Oldřich8-710-8-42338
12.Ulrich RadekSlunéčko Radek-88-97-82339
13.Lhoták LuborDvořák Jan9-6810 3149
14.Čebiš LubošPoláček PetrWO    03410
15.Ulrich RadekVilhelm OldřichWO    30510
16.Lhoták LuborSlunéčko RadekWO    30610
17.Čebiš LubošDvořák JanWO    03611
18.Mošna PetrPoláček PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhoták Lubor21Vilhelm Oldřich21
Čebiš Luboš02Slunéčko Radek30
Mošna Petr03Dvořák Jan12
Ulrich Radek21Poláček Petr11
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33514:610TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Dusil Filip
 
 
Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
108-110 3110
2.Majer Pavel
Vala Martin
 
 
Štefl Václav
Palát Dominik
 
 
8-789 3120
3.Štus RadekČakovský Milan st.16-10-9-52321
4.Majer PavelJaneček Martin-8-6-1  0322
5.Vala MartinPalát Dominik432  3032
6.Dusil FilipŠtefl Václav-12885 3142
7.Majer PavelČakovský Milan st.9-7811 3152
8.Vala MartinJaneček Martin765  3062
9.Dusil FilipPalát Dominik568  3072
10.Štus RadekŠtefl Václav-7-118793282
11.Vala MartinČakovský Milan st.56-8-783292
12.Dusil FilipJaneček Martin7-1011-8-92393
13.Štus RadekPalát Dominik8-879 31103
14.Majer PavelŠtefl VáclavWO    03104
15.Dusil FilipČakovský Milan st.WO    03105
16.Štus RadekJaneček MartinWO    03106
17.Majer PavelPalát DominikWO    03107
18.Vala MartinŠtefl VáclavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štus Radek21Čakovský Milan st.12
Majer Pavel11Janeček Martin21
Vala Martin30Palát Dominik03
Dusil Filip21Štefl Václav02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31532:570TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Uksa Tomáš
Stárek Karel ml.
 
 
-9-10-11  0301
2.Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
Pígl Tomáš
Riedl Martin
 
 
97-85 3111
3.Mucha OndřejUksa Tomáš-8976 3121
4.Beran TomášStárek Karel ml.4510  3031
5.Vančura FilipPígl Tomáš6-686 3141
6.Cikán MichalRiedl Martin-9677 3151
7.Beran TomášUksa Tomáš-1364-9-52352
8.Vančura FilipStárek Karel ml.-935-753262
9.Cikán MichalPígl Tomáš689  3072
10.Mucha OndřejRiedl Martin555  3082
11.Vančura FilipUksa Tomáš-6-1111-6 1383
12.Cikán MichalStárek Karel ml.-106-6-9 1384
13.Mucha OndřejPígl Tomáš67-111 3194
14.Beran TomášRiedl Martin564  30104
15.Cikán MichalUksa TomášWO    03105
16.Mucha OndřejStárek Karel ml.WO    03106
17.Beran TomášPígl TomášWO    03107
18.Vančura FilipRiedl MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej30Uksa Tomáš21
Beran Tomáš21Stárek Karel ml.12
Vančura Filip21Pígl Tomáš03
Cikán Michal21Riedl Martin03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34637:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
5-9-41083210
2.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
Počarovský Pavel
Žežule Ondřej
 
 
-6-9-8  0311
3.Bečvářová MichaelaMotl Milan11-3-8-9 1312
4.Kvasnička JanMartin Petr348  3022
5.Šmíd OndřejVydra Milan-13-7-9  0323
6.Kvasnička Daniel ml.Počarovský Pavel458  3033
7.Kvasnička JanMotl Milan-7109-753243
8.Šmíd OndřejMartin Petr887  3053
9.Kvasnička Daniel ml.Vydra Milan1068  3063
10.Bečvářová MichaelaPočarovský Pavel-9-194823273
11.Šmíd OndřejMotl Milan-5-6-9  0374
12.Kvasnička Daniel ml.Žežule Ondřej949  3084
13.Bečvářová MichaelaVydra Milan-6-838-82385
14.Kvasnička JanPočarovský Pavel-10698 3195
15.Kvasnička Daniel ml.Motl Milan-6-6-7  0396
16.Bečvářová MichaelaŽežule Ondřej-7-6-6  0397
17.Kvasnička JanVydra Milan26-8-14-52398
18.Šmíd OndřejPočarovský Pavel1-8-7-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela13Motl Milan31
Kvasnička Jan31Martin Petr02
Šmíd Ondřej13Vydra Milan31
Kvasnička Daniel ml.31Počarovský Pavel13
   Žežule Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:22618:467TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Hrazdíra Jiří
Váňa Miroslav
 
 
565  3010
2.Dražinovský Tomáš
Iglo Leypold Matěj
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
79-109 3120
3.Mlejnek JiříVáňa Miroslav-3-97853230
4.Bodlák JanHrazdíra Jiří-7-89953240
5.Dražinovský TomášNádvorník Štěpán-6377 3150
6.Iglo Leypold MatějŽydyk Roman3-1091 3160
7.Bodlák JanVáňa Miroslav-7-6-9  0361
8.Dražinovský TomášHrazdíra Jiří6710  3071
9.Iglo Leypold MatějNádvorník Štěpán71-65 3181
10.Mlejnek JiříŽydyk Roman-9-96973291
11.Dražinovský TomášVáňa MiroslavWO    30101
12.Iglo Leypold MatějHrazdíra JiříWO    30111
13.Mlejnek JiříNádvorník Štěpán117-9-3832121
14.Bodlák JanŽydyk RomanWO    03122
15.Iglo Leypold MatějVáňa MiroslavWO    30132
16.Mlejnek JiříHrazdíra JiříWO    30142
17.Bodlák JanNádvorník ŠtěpánWO    03143
18.Dražinovský Tomᚎydyk Roman108-87 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlejnek Jiří30Váňa Miroslav11
Bodlák Jan11Hrazdíra Jiří02
Dražinovský Tomáš30Nádvorník Štěpán03
Iglo Leypold Matěj20Žydyk Roman03
WO42WO24



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31662:636TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
67-1011 3110
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
4-11-6-3 1311
3.Vacek MiroslavKyncl Miloslav-3-5-4  0312
4.Burda RomanPiroutek Květoslav-49-6-6 1313
5.Čihák MilanTřešňák Josef-8-446-122314
6.Pokorný PetrHájek Zdeněk794  3024
7.Burda RomanKyncl Miloslav-799-10-72325
8.Čihák MilanPiroutek Květoslav-8-15-10  0326
9.Pokorný PetrTřešňák Josef4-1076 3136
10.Vacek MiroslavHájek Zdeněk783  3046
11.Čihák MilanKyncl Miloslav8-5-15-9 1347
12.Pokorný PetrPiroutek Květoslav69-106 3157
13.Vacek MiroslavTřešňák Josef-8-7-3  0358
14.Burda RomanHájek Zdeněk12114  3068
15.Pokorný PetrKyncl Miloslav6-1056 3178
16.Vacek MiroslavPiroutek Květoslav-77-9993288
17.Burda RomanTřešňák Josef9-1289 3198
18.Čihák MilanHájek Zdeněk6136  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Miroslav22Kyncl Miloslav31
Burda Roman22Piroutek Květoslav22
Čihák Milan13Třešňák Josef22
Pokorný Petr40Hájek Zdeněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS