Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36532:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
WO    0301
2.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
5119  3011
3.Štefl VáclavTřešňák Josef8-8-6743221
4.Čakovský KarelKyncl Miloslav-2-9-2  0322
5.Janeček MartinPiroutek Květoslav-7-87-7 1323
6.Čakovský Milan st.Hájek Zdeněk785  3033
7.Čakovský KarelTřešňák JosefWO    0334
8.Janeček MartinKyncl Miloslav-5-977-132335
9.Čakovský Milan st.Piroutek Květoslav-4238 3145
10.Štefl VáclavHájek Zdeněk785  3055
11.Janeček MartinTřešňák Josef-5-7-4  0356
12.Čakovský Milan st.Kyncl Miloslav-973-9123266
13.Štefl VáclavPiroutek Květoslav57-6-983276
14.Čakovský KarelHájek ZdeněkWO    0377
15.Čakovský Milan st.Třešňák Josef142  3087
16.Štefl VáclavKyncl Miloslav9-9-6593297
17.Čakovský KarelPiroutek KvětoslavWO    0398
18.Janeček MartinHájek Zdeněk9-11-96-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štefl Václav40Třešňák Josef12
Čakovský Karel01Kyncl Miloslav22
Janeček Martin04Piroutek Květoslav12
Čakovský Milan st.40Hájek Zdeněk12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17704:538Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Tomáš
Dvořák Jan
 
 
Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
9512  3010
2.Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
910-124 3120
3.Slunéčko RadekZrcek Miroslav-87-6-5 1321
4.Hrstka Tomᚎydyk Roman-12-98763231
5.Dvořák JanHrazdíra Jiří691  3041
6.Vilhelm OldřichNádvorník Štěpán939  3051
7.Hrstka TomášZrcek Miroslav57-119 3161
8.Dvořák JanŽydyk Roman6115  3071
9.Vilhelm OldřichHrazdíra Jiří2-897 3181
10.Slunéčko RadekNádvorník Štěpán594  3091
11.Dvořák JanZrcek Miroslav108-37 31101
12.Vilhelm OldřichŽydyk Roman143  30111
13.Slunéčko RadekHrazdíra Jiří777  30121
14.Hrstka TomášNádvorník Štěpán-1189-5632131
15.Vilhelm OldřichZrcek Miroslav37-79 31141
16.Slunéčko RadekŽydyk Roman-105-66432151
17.Hrstka TomášHrazdíra Jiří4511  30161
18.Dvořák JanNádvorník Štěpán-812-13-8 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slunéčko Radek31Zrcek Miroslav13
Hrstka Tomáš40Žydyk Roman04
Dvořák Jan31Hrazdíra Jiří04
Vilhelm Oldřich40Nádvorník Štěpán13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37613:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Bodlák Jan
 
 
Kurel David
Motl Milan
 
 
-7-7813-82301
2.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Dvořák Jaroslav
Vydra Milan
 
 
-8-6-9  0302
3.Dvořák PetrMotl Milan-64-8573212
4.Dražinovský TomášDvořák Jaroslav10-767 3122
5.Bodlák JanKurel David-1-4-5  0323
6.Mlejnek JiříVydra Milan-4-8-6  0324
7.Dražinovský TomášMotl Milan-77-81173234
8.Bodlák JanDvořák Jaroslav-8-7-12  0335
9.Mlejnek JiříKurel David-7-11-8  0336
10.Dvořák PetrVydra Milan5712  3046
11.Bodlák JanMotl Milan-95-7-6 1347
12.Mlejnek JiříDvořák Jaroslav-9-10-3  0348
13.Dvořák PetrKurel David7-653 3158
14.Dražinovský TomášVydra Milan477  3068
15.Mlejnek JiříMotl Milan-8-10-9  0369
16.Dvořák PetrDvořák Jaroslav78-93 3179
17.Dražinovský TomášKurel David97-98 3189
18.Bodlák JanVydra Milan-9-610573299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr40Motl Milan22
Dražinovský Tomáš40Dvořák Jaroslav22
Bodlák Jan13Kurel David22
Mlejnek Jiří04Vydra Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:25634:491TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
-8-12-7  0301
2.Čihák Milan
Pokorný Petr
 
 
Pígl Tomáš
Míka Petr
 
 
7-9-3683211
3.Vacek MiroslavStárek Karel st.-5-9-6  0312
4.Burda RomanPígl Tomáš-5886 3122
5.Čihák MilanStárek Karel ml.1123  3032
6.Pokorný PetrMíka Petr5-11-10273242
7.Burda RomanStárek Karel st.-6-68-5 1343
8.Čihák MilanPígl Tomáš627  3053
9.Pokorný PetrStárek Karel ml.4-9119 3163
10.Vacek MiroslavMíka Petr881  3073
11.Čihák MilanStárek Karel st.-711-9993283
12.Pokorný PetrPígl Tomáš948  3093
13.Vacek MiroslavStárek Karel ml.-5-7-7  0394
14.Burda RomanMíka Petr6-10-47832104
15.Pokorný PetrStárek Karel st.-9-9-10  03105
16.Vacek MiroslavPígl TomášWO    30115
17.Burda RomanStárek Karel ml.WO    30125
18.Čihák MilanMíka PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Miroslav12Stárek Karel st.31
Burda Roman21Pígl Tomáš03
Čihák Milan30Stárek Karel ml.12
Pokorný Petr31Míka Petr03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27534:549TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Laštovička Jiří
Čebiš Luboš
 
 
3-765 3110
2.Mucha Ondřej
Širák Daniel
 
 
Buriánek Daniel
Mokříž Bohuslav
 
 
8-6-7-6 1311
3.Širák DanielBuriánek Daniel-51-84-62312
4.Vančura FilipLaštovička Jiří6-944 3122
5.Mucha OndřejMokříž Bohuslav96-77 3132
6.Cikán MichalČebiš Luboš810-87 3142
7.Vančura FilipBuriánek Daniel6810  3052
8.Mucha OndřejLaštovička Jiří466  3062
9.Cikán MichalMokříž Bohuslav88-79 3172
10.Širák DanielČebiš Luboš913-8-6-62373
11.Mucha OndřejBuriánek Daniel868  3083
12.Cikán MichalLaštovička Jiří-7987 3193
13.Širák DanielMokříž Bohuslav13126  30103
14.Vančura FilipČebiš LubošWO    03104
15.Cikán MichalBuriánek DanielWO    03105
16.Širák DanielLaštovička JiříWO    03106
17.Vančura FilipMokříž BohuslavWO    30116
18.Mucha OndřejČebiš LubošWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Širák Daniel12Buriánek Daniel12
Vančura Filip20Laštovička Jiří03
Mucha Ondřej30Mokříž Bohuslav03
Cikán Michal30Čebiš Luboš11
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35628:524TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Dusil Filip
Štus Radek
 
 
3-8-94-42301
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Majer Pavel
Švarc Ondřej
 
 
-8-6-8  0302
3.Bečvářová MichaelaMajer Pavel-69-7-7 1303
4.Kvasnička JanŠtus Radek-64-4-4 1304
5.Šmíd OndřejDusil Filip-10-67-6 1305
6.Kvasnička Daniel ml.Švarc Ondřej7-5-108-92306
7.Kvasnička JanMajer Pavel9-6-15-7 1307
8.Šmíd OndřejŠtus Radek-78-6-8 1308
9.Kvasnička Daniel ml.Dusil Filip-78-7963218
10.Bečvářová MichaelaŠvarc Ondřej-9-9-6  0319
11.Šmíd OndřejMajer Pavel-7-14-9  03110
12.Kvasnička Daniel ml.Štus Radek-1038-8932210
13.Bečvářová MichaelaDusil FilipWO    30310
14.Kvasnička JanŠvarc OndřejWO    30410
15.Kvasnička Daniel ml.Majer Pavel8-769 31510
16.Bečvářová MichaelaŠtus RadekWO    30610
17.Kvasnička JanDusil FilipWO    30710
18.Šmíd OndřejŠvarc OndřejWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela02Majer Pavel31
Kvasnička Jan02Štus Radek21
Šmíd Ondřej03Dusil Filip11
Kvasnička Daniel ml.31Švarc Ondřej20
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS