Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24668:540Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
9-9-79-102301
2.Dvořák Jan
Hrstka Tomáš
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
7810  3011
3.Poláček PetrTřešňák Josef-4-7-9  0312
4.Hrstka TomášKyncl Miloslav6157  3022
5.Dvořák JanPiroutek Květoslav-99108 3132
6.Vilhelm OldřichHájek Zdeněk108-117 3142
7.Hrstka TomášTřešňák Josef796  3052
8.Dvořák JanKyncl Miloslav-7-58-7 1353
9.Vilhelm OldřichPiroutek Květoslav-97-9663263
10.Slunéčko RadekHájek Zdeněk-7125-483273
11.Dvořák JanTřešňák Josef4-79-963283
12.Vilhelm OldřichKyncl Miloslav4-891 3193
13.Slunéčko RadekPiroutek Květoslav7-69-9732103
14.Hrstka TomášHájek Zdeněk-8749 31113
15.Vilhelm OldřichTřešňák JosefWO    03114
16.Slunéčko RadekKyncl MiloslavWO    30124
17.Hrstka TomášPiroutek KvětoslavWO    30134
18.Dvořák JanHájek ZdeněkWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr01Třešňák Josef12
Hrstka Tomáš30Kyncl Miloslav12
Dvořák Jan21Piroutek Květoslav03
Vilhelm Oldřich30Hájek Zdeněk03
Slunéčko Radek20   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:26415:514TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
WO    0301
2.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
9126  3011
3.Štefl VáclavVáňa Miroslav898  3021
4.Čakovský KarelZrcek Miroslav-6-3-4  0322
5.Janeček MartinNádvorník Štěpán-71288 3132
6.Čakovský Milan st.Žydyk Roman789  3042
7.Čakovský KarelVáňa MiroslavWO    0343
8.Janeček MartinZrcek Miroslav687  3053
9.Čakovský Milan st.Nádvorník Štěpán-106-4353263
10.Štefl VáclavŽydyk Roman267  3073
11.Janeček MartinVáňa Miroslav-7-57783283
12.Čakovský Milan st.Zrcek Miroslav257  3093
13.Štefl VáclavNádvorník Štěpán738  30103
14.Čakovský KarelŽydyk RomanWO    03104
15.Čakovský Milan st.Váňa Miroslav676  30114
16.Štefl VáclavZrcek MiroslavWO    03115
17.Čakovský KarelNádvorník ŠtěpánWO    03116
18.Janeček MartinŽydyk RomanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štefl Václav30Váňa Miroslav03
Čakovský Karel01Zrcek Miroslav12
Janeček Martin30Nádvorník Štěpán03
Čakovský Milan st.40Žydyk Roman02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24603:501TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Pokorný Petr
 
 
Kurel David
Dvořák Jaroslav
 
 
357  3010
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Počarovský Pavel
Žežule Ondřej
 
 
96-8-543220
3.Vacek MiroslavDvořák Jaroslav9-452 3130
4.Burda RomanKurel David-4109-7-42331
5.Čihák MilanPočarovský Pavel368  3041
6.Pokorný PetrŽežule Ondřej441  3051
7.Burda RomanDvořák Jaroslav-8-6-6  0352
8.Čihák MilanKurel David359  3062
9.Pokorný PetrPočarovský Pavel759  3072
10.Vacek MiroslavŽežule Ondřej-779-7-112373
11.Čihák MilanDvořák Jaroslav-8-54993283
12.Pokorný PetrKurel David767  3093
13.Vacek MiroslavPočarovský Pavel103-9-81032103
14.Burda RomanŽežule Ondřej7-911-9332113
15.Pokorný PetrDvořák JaroslavWO    30123
16.Vacek MiroslavKurel DavidWO    30133
17.Burda RomanPočarovský PavelWO    03134
18.Čihák MilanŽežule OndřejWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Miroslav21Dvořák Jaroslav12
Burda Roman12Kurel David12
Čihák Milan30Počarovský Pavel03
Pokorný Petr30Žežule Ondřej12
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30580:588TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
5-8-9893210
2.Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
Stárek Martin
Pígl Tomáš
 
 
5108  3020
3.Dvořák PetrStárek Karel st.994  3030
4.Dražinovský TomášPígl Tomáš-8894 3140
5.Bodlák JanStárek Karel ml.-6-6-9  0341
6.Mlejnek JiříStárek Martin976  3051
7.Dražinovský TomášStárek Karel st.39-96 3161
8.Bodlák JanPígl Tomáš-8-610-9 1362
9.Mlejnek JiříStárek Karel ml.-6-9-9  0363
10.Dvořák PetrStárek Martin13146  3073
11.Bodlák JanStárek Karel st.-2-3-6  0374
12.Mlejnek JiříPígl Tomáš-8-10-5  0375
13.Dvořák PetrStárek Karel ml.579  3085
14.Dražinovský TomášStárek Martin-6975 3195
15.Mlejnek JiříStárek Karel st.-57-5-7 1396
16.Dvořák PetrPígl Tomáš-91095 31106
17.Dražinovský TomášStárek Karel ml.3-8-910-823107
18.Bodlák JanStárek MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr40Stárek Karel st.22
Dražinovský Tomáš31Pígl Tomáš22
Bodlák Jan03Stárek Karel ml.31
Mlejnek Jiří13Stárek Martin03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:44640:703TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Vendl Jakub
Buriánek Daniel
 
 
9-5-13-10 1301
2.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
Čebiš Luboš
Lhoták Lubor
 
 
8-12-14-10 1302
3.Bečvářová MichaelaVendl Jakub-6-5-8  0303
4.Kvasnička JanLhoták Lubor-99-6-7 1304
5.Šmíd OndřejBuriánek Daniel-101055 3114
6.Kvasnička Daniel ml.Čebiš Luboš864  3024
7.Kvasnička JanVendl Jakub-7-4-7  0325
8.Šmíd OndřejLhoták Lubor98-8-793235
9.Kvasnička Daniel ml.Buriánek Daniel3-979 3145
10.Bečvářová MichaelaČebiš Luboš-119-9743255
11.Šmíd OndřejVendl Jakub-5-9-4  0356
12.Kvasnička Daniel ml.Lhoták Lubor8-8-11-7 1357
13.Bečvářová MichaelaBuriánek Daniel-4-5-11  0358
14.Kvasnička JanČebiš Luboš-9-49533268
15.Kvasnička Daniel ml.Vendl Jakub-5-66-8 1369
16.Bečvářová MichaelaLhoták Lubor-78-6-8 13610
17.Kvasnička JanBuriánek Daniel9-8-5-9 13611
18.Šmíd OndřejČebiš Luboš-1011-59-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela13Vendl Jakub40
Kvasnička Jan13Lhoták Lubor31
Šmíd Ondřej22Buriánek Daniel22
Kvasnička Daniel ml.22Čebiš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37613:584TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
8107  3010
2.Mucha Ondřej
Širák Daniel
 
 
Dusil Filip
Švarc Ondřej
 
 
9-78-593220
3.Širák DanielDusil Filip-9-9-2  0321
4.Vančura FilipŠtus Radek139-9-7-102322
5.Mucha OndřejŠvarc Ondřej-9-8-11  0323
6.Cikán MichalVala Martin6-3-5-6 1324
7.Vančura FilipDusil Filip46-65 3134
8.Mucha OndřejŠtus Radek-8-97-5 1335
9.Cikán MichalŠvarc Ondřej-58-8-10 1336
10.Širák DanielVala Martin-6-5-9  0337
11.Mucha OndřejDusil Filip10-97-11-62338
12.Cikán MichalŠtus Radek8-7-7-8 1339
13.Širák DanielŠvarc Ondřej-103-510-323310
14.Vančura FilipVala Martin-5-9-7  03311
15.Cikán MichalMajer Pavel8-796 31411
16.Širák DanielŠtus RadekWO    30511
17.Vančura FilipŠvarc OndřejWO    30611
18.Mucha OndřejVala MartinWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Širák Daniel03Dusil Filip21
Vančura Filip12Štus Radek30
Mucha Ondřej03Švarc Ondřej30
Cikán Michal13Vala Martin30
   Majer Pavel01
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS