Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1041:35720:705TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
-108-9973210
2.Bečvářová Michaela
Cincibus Milan ml.
 
 
Čakovský Michal
Štefl Václav
 
 
-79-76-62311
3.Bečvářová MichaelaČakovský Milan st.-5-1289-82312
4.Cincibus Milan ml.Janeček Martin-510-109-72313
5.Kvasnička JanŠtefl Václav867  3023
6.Kvasnička Daniel ml.Čakovský Michal653  3033
7.Cincibus Milan ml.Čakovský Milan st.8-5-11-4 1334
8.Kvasnička JanJaneček Martin-48-71173244
9.Kvasnička Daniel ml.Štefl Václav792  3054
10.Bečvářová MichaelaČakovský Michal7-859 3164
11.Kvasnička JanČakovský Milan st.-9-788-42365
12.Kvasnička Daniel ml.Janeček Martin954  3075
13.Bečvářová MichaelaŠtefl Václav10117  3085
14.Cincibus Milan ml.Čakovský Michal10-5-7-9 1386
15.Kvasnička Daniel ml.Čakovský Milan st.12-65-10-132387
16.Bečvářová MichaelaJaneček Martin5-97-6-62388
17.Cincibus Milan ml.Štefl Václav7-2-7-13 1389
18.Kvasnička JanČakovský Michal-76-97-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela22Čakovský Milan st.40
Cincibus Milan ml.04Janeček Martin22
Kvasnička Jan22Štefl Václav13
Kvasnička Daniel ml.31Čakovský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36685:683TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
Vilhelm Oldřich
Poláček Petr
 
 
68-10-6-72301
2.Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
Dvořák Jan
Slunéčko Radek
 
 
-689-7-92302
3.Beran TomášVilhelm Oldřich48-3-893212
4.Vančura FilipSlunéčko Radek599  3022
5.Mucha OndřejDvořák Jan7-2-7-11 1323
6.Cikán MichalPoláček Petr125-12-8-82324
7.Vančura FilipVilhelm Oldřich9-114-773234
8.Mucha OndřejSlunéčko Radek9-95-10113244
9.Cikán MichalDvořák Jan5-99-6103254
10.Beran TomášPoláček Petr3-1067 3164
11.Mucha OndřejVilhelm Oldřich9-2-97-72365
12.Cikán MichalSlunéčko Radek-77-8-12 1366
13.Beran TomášDvořák Jan-1198-1043276
14.Vančura FilipPoláček Petr634  3086
15.Cikán MichalVilhelm Oldřich79-70 3196
16.Beran TomášSlunéčko Radek734  30106
17.Vančura FilipDvořák JanWO    03107
18.Mucha OndřejPoláček PetrWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Tomáš40Vilhelm Oldřich13
Vančura Filip30Slunéčko Radek13
Mucha Ondřej12Dvořák Jan12
Cikán Michal22Poláček Petr12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29652:617TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-610-4-9 1301
2.Štus Radek
Vala Martin
 
 
Iglo Leypold Matěj
Mlejnek Jiří
 
 
-99-99103211
3.Švarc OndřejDvořák Petr7-137-5-62312
4.Vala MartinIglo Leypold Matěj9611  3022
5.Štus RadekDražinovský Tomáš-6-77-9 1323
6.Dusil FilipMlejnek Jiří-10107-863233
7.Vala MartinDvořák Petr5-67-6-92334
8.Štus RadekIglo Leypold Matěj-9666 3144
9.Dusil FilipDražinovský Tomáš887  3054
10.Švarc OndřejMlejnek Jiří6610  3064
11.Štus RadekDvořák Petr99-9-853274
12.Dusil FilipIglo Leypold Matěj-9-9-4  0375
13.Švarc OndřejDražinovský Tomáš885  3085
14.Vala MartinMlejnek Jiří1289  3095
15.Dusil FilipDvořák Petr-7-5-4  0396
16.Švarc OndřejIglo Leypold Matěj-7-5-4  0397
17.Vala MartinDražinovský Tomáš656  30107
18.Štus RadekMlejnek Jiří6-1256 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej22Dvořák Petr31
Vala Martin31Iglo Leypold Matěj22
Štus Radek31Dražinovský Tomáš13
Dusil Filip22Mlejnek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Vrchlického 236Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:27611:539TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-5-910893210
2.Mošna Petr
Lhoták Lubor
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-7-510593220
3.Lhoták LuborVacek Miroslav-89810 3130
4.Mošna PetrBurda Roman9-66-8133240
5.Ulrich RadekPokorný Petr5-1097 3150
6.Vendl JakubČihák Milan6-102-563260
7.Mošna PetrVacek Miroslav723  3070
8.Ulrich RadekBurda Roman48-82 3180
9.Vendl JakubPokorný Petr5-10-8673290
10.Lhoták LuborČihák Milan-5-8-8  0391
11.Ulrich RadekVacek Miroslav8-11108 31101
12.Vendl JakubBurda Roman9-1088 31111
13.Lhoták LuborPokorný PetrWO    30121
14.Mošna PetrČihák MilanWO    03122
15.Vendl JakubVacek MiroslavWO    30132
16.Lhoták LuborBurda RomanWO    03133
17.Mošna PetrPokorný PetrWO    30143
18.Ulrich RadekČihák MilanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Lubor11Vacek Miroslav03
Mošna Petr20Burda Roman03
Ulrich Radek30Pokorný Petr02
Vendl Jakub30Čihák Milan11
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27642:557TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
9117  3010
2.Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
-478-11-42311
3.Plíhal MartinPiroutek Květoslav95-46 3121
4.Pígl TomášKyncl Miloslav-8-2-7  0322
5.Stárek Karel ml.Třešňák Josef8109  3032
6.Stárek Karel st.Hájek Zdeněk-89-7183242
7.Pígl TomášPiroutek Květoslav-12-117-8 1343
8.Stárek Karel ml.Kyncl Miloslav78-114 3153
9.Stárek Karel st.Třešňák Josef-10879 3163
10.Plíhal MartinHájek Zdeněk-4-111011103273
11.Stárek Karel ml.Piroutek Květoslav6-5-71063283
12.Stárek Karel st.Kyncl MiloslavWO    3093
13.Plíhal MartinTřešňák Josef5-7-9-7 1394
14.Pígl TomášStejskal Tomáš-98-8-9 1395
15.Stárek Karel st.Piroutek KvětoslavWO    30105
16.Plíhal MartinKyncl MiloslavWO    30115
17.Pígl TomášTřešňák JosefWO    03116
18.Stárek Karel ml.Stejskal Tomáš988  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíhal Martin21Piroutek Květoslav12
Pígl Tomáš03Kyncl Miloslav11
Stárek Karel ml.40Třešňák Josef12
Stárek Karel st.20Hájek Zdeněk02
   Stejskal Tomáš11
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:20664:421TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Martin Petr
Sláčal Pavel
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
99-4-6-92311
3.Sláčal PavelZrcek Miroslav-3-10-9  0312
4.Motl MilanŽydyk Roman97-127 3122
5.Vydra MilanNádvorník Štěpán-15-810763232
6.Martin PetrWO    3042
7.Motl MilanZrcek Miroslav-7-811-6 1343
8.Vydra MilanŽydyk Roman996  3053
9.Martin PetrNádvorník Štěpán-8967 3163
10.Sláčal PavelWO    3073
11.Vydra MilanZrcek Miroslav58-67 3183
12.Martin PetrŽydyk Roman-896-8-72384
13.Sláčal PavelNádvorník Štěpán7810  3094
14.Motl MilanWO    30104
15.Martin PetrZrcek MiroslavWO    30114
16.Sláčal PavelŽydyk Roman1-49-8-823115
17.Motl MilanNádvorník ŠtěpánWO    30125
18.Vydra MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sláčal Pavel12Zrcek Miroslav21
Motl Milan11Žydyk Roman22
Vydra Milan30Nádvorník Štěpán03
Martin Petr11   
WO70WO07

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS