Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42499:601TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Karel
Palát Dominik
 
 
Dvořák Jaroslav
Vydra Milan
 
 
1115-3-9-22301
2.Janeček Martin
Štefl Václav
 
 
Sláčal Pavel
Žežule Ondřej
 
 
9-8-5-5 1302
3.Čakovský KarelDvořák Jaroslav-5-7-5  0303
4.Palát DominikŽežule Ondřej7-5-4-12 1304
5.Janeček MartinVydra Milan-54-8-10 1305
6.Štefl VáclavSláčal Pavel9-532 3115
7.Palát DominikDvořák Jaroslav-6-7-8  0316
8.Janeček MartinŽežule Ondřej-4-47163226
9.Štefl VáclavVydra Milan-7-86-4 1327
10.Čakovský KarelSláčal Pavel17-82-11-42328
11.Janeček MartinDvořák Jaroslav988  3038
12.Štefl VáclavŽežule Ondřej-9-10-9  0339
13.Čakovský KarelVydra MilanWO    03310
14.Palát DominikSláčal Pavel-68-8-8 13311
15.Štefl VáclavDvořák JaroslavWO    03312
16.Čakovský KarelŽežule OndřejWO    03313
17.Palát DominikVydra MilanWO    30413
18.Janeček MartinSláčal PavelWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čakovský Karel02Dvořák Jaroslav21
Palát Dominik03Žežule Ondřej21
Janeček Martin21Vydra Milan20
Štefl Václav12Sláčal Pavel21
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:42780:744TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Slunéčko Radek
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
6-84-10-182301
2.Hrstka Tomáš
Dvořák Jan
 
 
Uksa Tomáš
Stárek Martin
 
 
-9-461163211
3.Hrstka TomášStárek Karel st.-5-948-42312
4.Slunéčko RadekUksa Tomáš-7-11-6  0313
5.Poláček PetrStárek Karel ml.-9-125893223
6.Dvořák JanStárek Martin-6438 3133
7.Slunéčko RadekStárek Karel st.-67-65-62334
8.Poláček PetrUksa Tomáš9-114-2-122335
9.Dvořák JanStárek Karel ml.78-6-9-62336
10.Hrstka TomášStárek Martin4-826 3146
11.Poláček PetrStárek Karel st.-7-15-4  0347
12.Dvořák JanUksa Tomáš104-11-873257
13.Hrstka TomášStárek Karel ml.1131  3067
14.Slunéčko RadekStárek Martin6-10-9783277
15.Dvořák JanStárek Karel st.-156-9793287
16.Hrstka TomášUksa Tomáš-6-105-9 1388
17.Slunéčko RadekStárek Karel ml.8-7-7-9 1389
18.Poláček PetrStárek Martin8-9-811-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrstka Tomáš22Stárek Karel st.31
Slunéčko Radek13Uksa Tomáš31
Poláček Petr13Stárek Karel ml.22
Dvořák Jan31Stárek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41578:686TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Stejskal Tomáš
 
 
Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
-87-9-13 1301
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Mošna Petr
Lhoták Lubor
 
 
-9-149683211
3.Stejskal TomášVendl Jakub-89-10-6 1312
4.Piroutek KvětoslavUlrich Radek106-914 3122
5.Třešňák JosefLhoták Lubor7910  3032
6.Hájek ZdeněkMošna Petr-1410-5-6 1333
7.Piroutek KvětoslavVendl Jakub8-5-38-22334
8.Třešňák JosefUlrich Radek-17-6-5  0335
9.Hájek ZdeněkLhoták Lubor677  3045
10.Stejskal TomášMošna Petr-9-9-7  0346
11.Třešňák JosefVendl Jakub-878-943256
12.Hájek ZdeněkUlrich Radek889  3066
13.Stejskal TomášLhoták Lubor-8-5-8  0367
14.Piroutek KvětoslavMošna Petr29-9-7-62368
15.Hájek ZdeněkVendl Jakub-5-66-13 1369
16.Stejskal TomášUlrich Radek6-7-2-6 13610
17.Piroutek KvětoslavLhoták LuborWO    03611
18.Třešňák JosefMošna PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš04Vendl Jakub31
Piroutek Květoslav12Ulrich Radek22
Třešňák Josef21Lhoták Lubor12
Hájek Zdeněk22Mošna Petr30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35563:587TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-9-68-9 1301
2.Váňa Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
-4-4-7  0302
3.Hrazdíra JiříSytař Dan842  3012
4.Žydyk RomanVala Martin-69-8-3 1313
5.Nádvorník ŠtěpánDusil Filip-9-9-6  0314
6.Váňa MiroslavŠtus Radek-9-6-5  0315
7.Žydyk RomanSytař Dan494  3025
8.Nádvorník ŠtěpánŠvarc Ondřej-910511 3135
9.Váňa MiroslavDusil Filip-12988 3145
10.Hrazdíra JiříŠtus Radek-5-8-4  0346
11.Nádvorník ŠtěpánSytař Dan267  3056
12.Váňa MiroslavŠvarc Ondřej39-10-8103266
13.Hrazdíra JiříDusil Filip-7-8-7  0367
14.Žydyk RomanŠtus Radek8-16-5-32368
15.Váňa MiroslavSytař Dan563  3078
16.Hrazdíra JiříŠvarc Ondřej-46-4-8 1379
17.Žydyk RomanDusil Filip5-8810 3189
18.Nádvorník ŠtěpánŠtus Radek-6-85-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří13Sytař Dan04
Žydyk Roman22Vala Martin10
Nádvorník Štěpán22Dusil Filip22
Váňa Miroslav31Štus Radek40
   Švarc Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22579:487TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
9-923 3110
2.Iglo Leypold Matěj
Dražinovský Tomáš
 
 
Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
88-56 3120
3.Iglo Leypold MatějBeran Tomáš-7376 3130
4.Mlejnek JiříMucha Ondřej3-7-59-72331
5.Dražinovský TomášVančura Filip-810-58-52332
6.Dvořák PetrCikán Michal988  3042
7.Mlejnek JiříBeran Tomáš-612-104133252
8.Dražinovský TomášMucha Ondřej1413-57 3162
9.Dvořák PetrVančura Filip483  3072
10.Iglo Leypold MatějCikán Michal956  3082
11.Dražinovský TomášBeran Tomáš487  3092
12.Dvořák PetrMucha Ondřej64-910 31102
13.Iglo Leypold MatějVančura FilipWO    30112
14.Mlejnek JiříCikán MichalWO    03113
15.Dvořák PetrBeran TomášWO    30123
16.Iglo Leypold MatějMucha OndřejWO    03124
17.Mlejnek JiříVančura FilipWO    30134
18.Dražinovský TomášCikán MichalWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Iglo Leypold Matěj20Beran Tomáš03
Mlejnek Jiří11Mucha Ondřej12
Dražinovský Tomáš21Vančura Filip11
Dvořák Petr30Cikán Michal02
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:32646:609TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Roman
Pokorný Jaroslav
 
 
Bečvářová Michaela
Cincibus Milan ml.
 
 
-9-97-9 1301
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-12-10-10  0302
3.Burda RomanBečvářová Michaela-13-877-42303
4.Pokorný PetrKvasnička Jan-4894 3113
5.Čihák MilanKvasnička Daniel ml.9-7-5-6 1314
6.Pokorný JaroslavCincibus Milan ml.-1048-6-62315
7.Pokorný PetrBečvářová Michaela697  3025
8.Čihák MilanKvasnička Jan-6-465-62326
9.Pokorný JaroslavKvasnička Daniel ml.-8-8-6  0327
10.Burda RomanCincibus Milan ml.87-65 3137
11.Čihák MilanBečvářová Michaela974  3047
12.Pokorný JaroslavKvasnička Jan107-9-8-62348
13.Burda RomanKvasnička Daniel ml.785  3058
14.Pokorný PetrCincibus Milan ml.767  3068
15.Pokorný JaroslavBečvářová Michaela5410  3078
16.Burda RomanKvasnička Jan-8-8-10  0379
17.Pokorný PetrKvasnička Daniel ml.-849-11-823710
18.Čihák MilanCincibus Milan ml.838  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burda Roman22Bečvářová Michaela13
Pokorný Petr31Kvasnička Jan31
Čihák Milan22Kvasnička Daniel ml.31
Pokorný Jaroslav13Cincibus Milan ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS