Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45590:688TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Kail Roman
 
 
Kurel David
Martin Petr
 
 
8-9-9-9 1301
2.Hrstka Tomáš
Dvořák Jan
 
 
Dvořák Jaroslav
Motl Milan
 
 
5-10-107103211
3.Hrstka TomášKurel David-8-118-7 1312
4.Kail RomanMotl Milan-7-8-9  0313
5.Slunéčko RadekDvořák Jaroslav-76-6-6 1314
6.Dvořák JanMartin Petr6-7710 3124
7.Kail RomanKurel David-410-138-62325
8.Slunéčko RadekMotl Milan-6-82563235
9.Dvořák JanDvořák Jaroslav-108-12-2 1336
10.Hrstka TomášMartin Petr58-6-10-132337
11.Slunéčko RadekKurel David-109-5-10 1338
12.Dvořák JanMotl Milan8-77-3-82339
13.Hrstka TomášDvořák Jaroslav9-848 3149
14.Kail RomanMartin Petr-79-10-9 13410
15.Dvořák JanKurel DavidWO    03411
16.Hrstka TomášMotl MilanWO    03412
17.Kail RomanDvořák JaroslavWO    30512
18.Slunéčko RadekMartin PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrstka Tomáš12Kurel David30
Kail Roman03Motl Milan21
Slunéčko Radek12Dvořák Jaroslav21
Dvořák Jan12Martin Petr21
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37703:690TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Michal
Štefl Václav
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-3-4-7  0301
2.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Uksa Tomáš
Plíhal Martin
 
 
-12-49693211
3.Štefl VáclavUksa Tomáš7-107-673221
4.Čakovský MichalStárek Karel st.7-2-4-6 1322
5.Janeček MartinStárek Karel ml.-10-9-9  0323
6.Čakovský Milan st.Plíhal Martin-8477 3133
7.Čakovský MichalUksa Tomáš-107-10-4 1334
8.Janeček MartinStárek Karel st.-67-66-92335
9.Čakovský Milan st.Stárek Karel ml.5310  3045
10.Štefl VáclavPlíhal Martin7-85-1293255
11.Janeček MartinUksa Tomáš-4-128-9 1356
12.Čakovský Milan st.Stárek Karel st.-1111-8-13 1357
13.Štefl VáclavStárek Karel ml.9-974 3167
14.Čakovský MichalPlíhal Martin-7117-963277
15.Čakovský Milan st.Uksa Tomáš973  3087
16.Štefl VáclavStárek Karel st.-6-89-8 1388
17.Čakovský MichalStárek Karel ml.11-918 3198
18.Janeček MartinPlíhal Martin-4-1376732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefl Václav31Uksa Tomáš22
Čakovský Michal22Stárek Karel st.40
Janeček Martin13Stárek Karel ml.13
Čakovský Milan st.31Plíhal Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39584:670TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Váňa Miroslav
 
 
Mošna Petr
Lhoták Lubor
 
 
9-9-6-8 1301
2.Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
Buriánek Daniel
Čebiš Luboš
 
 
9-68-983211
3.Hrazdíra JiříMošna Petr-9-4-7  0312
4.Žydyk RomanLhoták Lubor8-9-8-11 1313
5.Nádvorník ŠtěpánBuriánek Daniel5135  3023
6.Váňa MiroslavČebiš Luboš677  3033
7.Žydyk RomanMošna Petr-15-35-3 1334
8.Nádvorník ŠtěpánLhoták Lubor-6-9810-52335
9.Váňa MiroslavBuriánek Daniel10-99-4123245
10.Hrazdíra JiříČebiš Luboš-88-9-9 1346
11.Nádvorník ŠtěpánMošna Petr-11-6-4  0347
12.Váňa MiroslavLhoták LuborWO    0348
13.Hrazdíra JiříBuriánek Daniel-10-35-6 1349
14.Žydyk RomanČebiš Luboš686  3059
15.Váňa MiroslavMošna PetrWO    03510
16.Hrazdíra JiříLhoták Lubor-9-1014-7 13511
17.Žydyk RomanBuriánek Daniel79-8-9432611
18.Nádvorník ŠtěpánČebiš Luboš7115  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří04Mošna Petr30
Žydyk Roman22Lhoták Lubor30
Nádvorník Štěpán22Buriánek Daniel13
Váňa Miroslav20Čebiš Luboš13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:35672:613TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Štus Radek
Vala Martin
 
 
-7-68-6 1301
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Dusil Filip
Švarc Ondřej
 
 
-61078 3111
3.Piroutek KvětoslavVala Martin-712-8-8 1312
4.Hájek ZdeněkŠtus Radek81010  3022
5.Třešňák JosefDusil Filip-98-95-12323
6.Kyncl MiloslavŠvarc Ondřej4-7810 3133
7.Hájek ZdeněkVala Martin10-6-89-102334
8.Třešňák JosefŠtus Radek13-1-4-9 1335
9.Kyncl MiloslavDusil Filip34-10-8-132336
10.Stejskal Tomᚊvarc Ondřej-3-7-6  0337
11.Třešňák JosefVala Martin-69-87-92338
12.Kyncl MiloslavŠtus Radek98-7-853248
13.Stejskal TomášDusil Filip-4-853-62349
14.Hájek ZdeněkŠvarc Ondřej-9-7-12  03410
15.Kyncl MiloslavVala MartinWO    30510
16.Stejskal TomášSytař Dan8-7612 31610
17.Hájek ZdeněkDusil FilipWO    30710
18.Třešňák JosefŠvarc OndřejWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piroutek Květoslav01Vala Martin30
Hájek Zdeněk12Štus Radek12
Třešňák Josef03Dusil Filip30
Kyncl Miloslav21Švarc Ondřej21
Stejskal Tomáš12Sytař Dan01
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28601:581TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
13-896 3110
2.Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
-9-10-4  0311
3.Pokorný PetrBeran Tomáš5129  3021
4.Burda RomanMucha Ondřej5-67-6-92322
5.Čihák MilanCikán Michal1066  3032
6.Pokorný JaroslavVančura Filip-8-7-7  0333
7.Burda RomanBeran Tomáš108-4-1-72334
8.Čihák MilanMucha Ondřej-659-3-62335
9.Pokorný JaroslavCikán Michal-2-4-5  0336
10.Pokorný PetrVančura Filip954  3046
11.Čihák MilanBeran Tomáš979  3056
12.Pokorný JaroslavMucha Ondřej-3-9-5  0357
13.Pokorný PetrCikán Michal4413  3067
14.Burda RomanVančura Filip-79-11963277
15.Pokorný JaroslavBeran Tomáš-57-65-42378
16.Pokorný PetrMucha Ondřej641  3088
17.Burda RomanCikán Michal87-89 3198
18.Čihák MilanVančura Filip483  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Petr40Beran Tomáš22
Burda Roman22Mucha Ondřej31
Čihák Milan31Cikán Michal13
Pokorný Jaroslav04Vančura Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19565:422TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Iglo Leypold Matěj
Dražinovský Tomáš
 
 
Bečvářová Michaela
Cincibus Milan ml.
 
 
334  3010
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-93-98123220
3.Dražinovský TomášBečvářová Michaela1147  3030
4.Bodlák JanKvasnička Jan11113  3040
5.Mlejnek JiříKvasnička Daniel ml.11-6-2953250
6.Iglo Leypold MatějCincibus Milan ml.6-563 3160
7.Bodlák JanBečvářová Michaela-46124 3170
8.Mlejnek JiříKvasnička Jan41210  3080
9.Iglo Leypold MatějKvasnička Daniel ml.64-64 3190
10.Dražinovský TomášCincibus Milan ml.66-8-10-42391
11.Mlejnek JiříBečvářová Michaela792  30101
12.Iglo Leypold MatějKvasnička JanWO    30111
13.Dražinovský TomášKvasnička Daniel ml.WO    03112
14.Bodlák JanCincibus Milan ml.WO    30122
15.Iglo Leypold MatějBečvářová MichaelaWO    03123
16.Dražinovský TomášKvasnička JanWO    30133
17.Bodlák JanKvasnička Daniel ml.WO    03134
18.Mlejnek JiříCincibus Milan ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dražinovský Tomáš11Bečvářová Michaela03
Bodlák Jan20Kvasnička Jan02
Mlejnek Jiří30Kvasnička Daniel ml.02
Iglo Leypold Matěj20Cincibus Milan ml.11
WO43WO34

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS