Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20569:462TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
-4109-473210
2.Iglo Leypold Matěj
Dražinovský Tomáš
 
 
Čakovský Karel
Palát Dominik
 
 
697  3020
3.Iglo Leypold MatějČakovský Milan st.-875-1083230
4.Mlejnek JiříJaneček Martin-1465-983240
5.Dvořák PetrPalát Dominik2104  3050
6.Dražinovský TomášČakovský Karel345  3060
7.Mlejnek JiříČakovský Milan st.7-5-8-3 1361
8.Dvořák PetrJaneček Martin966  3071
9.Dražinovský TomášPalát Dominik787  3081
10.Iglo Leypold MatějČakovský Karel2-1344 3191
11.Dvořák PetrČakovský Milan st.4712  30101
12.Dražinovský TomášJaneček Martin1310-611 31111
13.Iglo Leypold MatějPalát DominikWO    30121
14.Mlejnek JiříČakovský KarelWO    30131
15.Dražinovský TomášČakovský Milan st.WO    03132
16.Iglo Leypold MatějJaneček MartinWO    03133
17.Mlejnek JiříPalát DominikWO    30143
18.Dvořák PetrČakovský KarelWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Iglo Leypold Matěj20Čakovský Milan st.12
Mlejnek Jiří11Janeček Martin03
Dvořák Petr30Palát Dominik02
Dražinovský Tomáš30Čakovský Karel02
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27606:564TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Pokorný Petr
 
 
Slunéčko Radek
Kail Roman
 
 
477  3010
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Poláček Petr
Vilhelm Oldřich
 
 
-11-6-12  0311
3.Vacek MiroslavVilhelm Oldřich-5-10-7  0312
4.Burda RomanSlunéčko Radek-2-3-4  0313
5.Čihák MilanPoláček Petr10-677 3123
6.Pokorný PetrKail Roman716  3033
7.Burda RomanVilhelm Oldřich-9715-3-82334
8.Čihák MilanSlunéčko Radek9-6-2163244
9.Pokorný PetrPoláček Petr484  3054
10.Vacek MiroslavKail Roman-89-63-62355
11.Čihák MilanVilhelm Oldřich797  3065
12.Pokorný PetrSlunéčko Radek10-8109 3175
13.Vacek MiroslavPoláček Petr-6-8-7  0376
14.Burda RomanKail Roman1157  3086
15.Pokorný PetrVilhelm Oldřich65-65 3196
16.Vacek MiroslavSlunéčko Radek-106-9-2 1397
17.Burda RomanPoláček Petr45-69 31107
18.Čihák MilanKail Roman5810  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Miroslav04Vilhelm Oldřich22
Burda Roman22Slunéčko Radek22
Čihák Milan40Poláček Petr13
Pokorný Petr40Kail Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36658:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Filip
Širák Daniel
 
 
Hájek Zdeněk
Třešňák Josef
 
 
86-7-1053210
2.Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
Piroutek Květoslav
Šimek Jiří
 
 
89-77 3120
3.Vančura FilipŠimek Jiří851  3030
4.Mucha OndřejHájek Zdeněk11107  3040
5.Širák DanielTřešňák Josef-4-8-6  0341
6.Beran TomášPiroutek Květoslav834  3051
7.Mucha OndřejŠimek Jiří13-9-8973261
8.Širák DanielHájek Zdeněk-6-9-16  0362
9.Beran TomášTřešňák Josef-10-7-8  0363
10.Vančura FilipPiroutek Květoslav-10-106-5 1364
11.Širák DanielŠimek Jiří9-9-8-7 1365
12.Beran TomášHájek Zdeněk66-5-883275
13.Vančura FilipTřešňák Josef-7-9-13  0376
14.Mucha OndřejPiroutek Květoslav-10-981533286
15.Beran Tomᚊimek Jiří642  3096
16.Vančura FilipHájek Zdeněk6-77-9-82397
17.Mucha OndřejTřešňák Josef-2-712-10 1398
18.Širák DanielPiroutek Květoslav-7-10-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vančura Filip13Šimek Jiří13
Mucha Ondřej31Hájek Zdeněk22
Širák Daniel04Třešňák Josef40
Beran Tomáš31Piroutek Květoslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 166, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39672:685ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Zrcek Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
5-96-9-72301
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
8-86-7-82302
3.Bečvářová MichaelaZrcek Miroslav-57-6-8 1303
4.Šmíd OndřejŽydyk Roman8-610-9-32304
5.Kvasnička JanHrazdíra Jiří-9469 3114
6.Kvasnička Daniel ml.Nádvorník Štěpán1067  3024
7.Šmíd OndřejZrcek Miroslav-8-7-9  0325
8.Kvasnička JanŽydyk Roman-9-10-9  0326
9.Kvasnička Daniel ml.Hrazdíra Jiří9412  3036
10.Bečvářová MichaelaNádvorník Štěpán4-443 3146
11.Kvasnička JanZrcek Miroslav-16-79-3 1347
12.Kvasnička Daniel ml.Žydyk Roman-4-12-9  0348
13.Bečvářová MichaelaHrazdíra Jiří97-69 3158
14.Šmíd OndřejNádvorník Štěpán-9147-6-102359
15.Kvasnička Daniel ml.Zrcek Miroslav-7-89-9 13510
16.Bečvářová MichaelaŽydyk Roman5-12-2-5 13511
17.Šmíd OndřejHrazdíra Jiří-1297-8632611
18.Kvasnička JanNádvorník Štěpán-4676 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela22Zrcek Miroslav40
Šmíd Ondřej13Žydyk Roman40
Kvasnička Jan22Hrazdíra Jiří04
Kvasnička Daniel ml.22Nádvorník Štěpán13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Vrchlického 236Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:51428:681TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Mošna Petr
 
 
Kurel David
Motl Milan
 
 
-8-7-6  0301
2.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Dvořák Jaroslav
Žežule Ondřej
 
 
9-8-69-102302
3.Mokříž BohuslavKurel David-5-7-10  0303
4.Čebiš LubošDvořák Jaroslav-79-10-6 1304
5.Mošna PetrŽežule Ondřej83-107 3114
6.Ulrich RadekMotl Milan99-5-883224
7.Čebiš LubošKurel David-1-6-9  0325
8.Mošna PetrDvořák Jaroslav-58-104-42326
9.Ulrich RadekŽežule Ondřej-12-9810-92327
10.Mokříž BohuslavMotl Milan-6-5-8  0328
11.Mošna PetrKurel DavidWO    0329
12.Ulrich RadekDvořák Jaroslav-11-12-5  03210
13.Mokříž BohuslavŽežule Ondřej-26-8-6 13211
14.Čebiš LubošMotl Milan-3-5-5  03212
15.Ulrich RadekKurel DavidWO    03213
16.Mokříž BohuslavDvořák Jaroslav-8-5-6  03214
17.Čebiš LubošŽežule OndřejWO    03215
18.Mošna PetrMotl MilanWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mokříž Bohuslav04Kurel David20
Čebiš Luboš03Dvořák Jaroslav40
Mošna Petr11Žežule Ondřej21
Ulrich Radek12Motl Milan21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28655:627TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-68-7643210
2.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Uksa Tomáš
Riedl Martin
 
 
4-1112-963220
3.Švarc OndřejStárek Karel st.9-109-9-82321
4.Dusil FilipUksa Tomáš4-769 3131
5.Vala MartinStárek Karel ml.11108  3041
6.Majer PavelRiedl Martin895  3051
7.Dusil FilipStárek Karel st.-389-7-82352
8.Vala MartinUksa Tomáš3-84-7103262
9.Majer PavelStárek Karel ml.975  3072
10.Švarc OndřejRiedl Martin-96-10983282
11.Štus RadekStárek Karel st.3-782 3192
12.Majer PavelUksa Tomáš375  30102
13.Švarc OndřejStárek Karel ml.6-91112 31112
14.Dusil FilipRiedl Martin8-698 31122
15.Majer PavelStárek Karel st.-7-9-5  03123
16.Švarc OndřejUksa Tomáš9-7108 31133
17.Dusil FilipStárek Karel ml.WO    03134
18.Štus RadekRiedl MartinWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ondřej31Stárek Karel st.31
Dusil Filip21Uksa Tomáš04
Vala Martin20Stárek Karel ml.03
Majer Pavel31Riedl Martin03
Štus Radek10   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS