Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41665:730Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Slunéčko Radek
Dvořák Jan
 
 
-10899 3110
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Vilhelm Oldřich
Weishaupt Robert
 
 
-10-8-12  0311
3.Hájek ZdeněkVilhelm Oldřich-9-6-15  0312
4.Piroutek KvětoslavSlunéčko Radek-12-12139-102313
5.Třešňák JosefDvořák Jan8-12-88103223
6.Kyncl MiloslavPoláček Petr711-9-7-32324
7.Piroutek KvětoslavVilhelm Oldřich-9-11-2  0325
8.Třešňák JosefSlunéčko Radek6127  3035
9.Kyncl MiloslavDvořák Jan429  3045
10.Hájek ZdeněkPoláček Petr-48-5-6 1346
11.Třešňák JosefVilhelm Oldřich-8-6-2  0347
12.Kyncl MiloslavSlunéčko Radek14-89-11113257
13.Stejskal TomášDvořák Jan-6-11-11  0358
14.Piroutek KvětoslavPoláček Petr314-85 3168
15.Kyncl MiloslavVilhelm Oldřich-8-7119-102369
16.Stejskal TomášSlunéčko Radek-5510-7-923610
17.Piroutek KvětoslavDvořák JanWO    03611
18.Třešňák JosefPoláček Petr7-6-75632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk02Vilhelm Oldřich40
Piroutek Květoslav12Slunéčko Radek22
Třešňák Josef31Dvořák Jan12
Kyncl Miloslav22Poláček Petr22
Stejskal Tomáš02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:32Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35660:645ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Čakovský Michal
Palát Dominik
 
 
7-969 3110
2.Zrcek Miroslav
Žydyk Roman
 
 
Janeček Martin
Štefl Václav
 
 
-5105-8-12311
3.Hrazdíra JiříJaneček Martin-9-88-4 1312
4.Nádvorník ŠtěpánŠtefl Václav-7-8-5  0313
5.Zrcek MiroslavČakovský Michal6-685 3123
6.Váňa MiroslavPalát Dominik-57107 3133
7.Nádvorník ŠtěpánJaneček Martin8-10-5793243
8.Zrcek MiroslavŠtefl Václav7-8-107-62344
9.Váňa MiroslavČakovský Michal4-5-2-9 1345
10.Hrazdíra JiříPalát Dominik-108510 3155
11.Zrcek MiroslavJaneček Martin633  3065
12.Váňa MiroslavŠtefl Václav-7-89993275
13.Hrazdíra JiříČakovský Michal55-87 3185
14.Nádvorník ŠtěpánPalát Dominik579  3095
15.Váňa MiroslavJaneček Martin-9-85-7 1396
16.Hrazdíra JiříŠtefl Václav-67-95832106
17.Nádvorník ŠtěpánČakovský Michal-9-6-9  03107
18.Žydyk RomanPalát Dominik-6-7-11  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří31Janeček Martin22
Nádvorník Štěpán22Štefl Václav22
Zrcek Miroslav21Čakovský Michal22
Váňa Miroslav22Palát Dominik13
Žydyk Roman01   
Začátek utkání posunut z důvodu dohrávky utkání ST Benešov A.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16589:437TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Čihák Milan
Moravec Václav
 
 
-10525 3110
2.Špinar Rostislav
Žežule Ondřej
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-84610 3120
3.Žežule OndřejMoravec Václav526  3030
4.Špinar RostislavVacek Miroslav974  3040
5.Martin PetrČihák Milan-8-8-8  0341
6.Motl MilanBurda Roman879  3051
7.Špinar RostislavMoravec Václav145  3061
8.Martin PetrVacek Miroslav447  3071
9.Motl MilanČihák Milan510-46 3181
10.Žežule OndřejBurda Roman9-5-5-1 1382
11.Martin PetrMoravec Václav8610  3092
12.Motl MilanVacek Miroslav5-992 31102
13.Žežule OndřejČihák Milan5-1811 31112
14.Špinar RostislavBurda Roman-3592 31122
15.Motl MilanMoravec Václav45-87 31132
16.Žežule OndřejVacek MiroslavWO    30142
17.Špinar RostislavČihák Milan596  30152
18.Martin PetrBurda RomanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žežule Ondřej21Moravec Václav04
Špinar Rostislav40Vacek Miroslav03
Martin Petr21Čihák Milan13
Motl Milan40Burda Roman12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39603:615TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
9-99-9-92301
2.Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
Bodlák Jan
Iglo Leypold Matěj
 
 
8-79-10-82302
3.Plíhal MartinDvořák Petr-6-8-4  0303
4.Pígl TomášMlejnek Jiří1659  3013
5.Stárek Karel ml.Iglo Leypold Matěj-8-866-62314
6.Stárek Karel st.Bodlák Jan5913  3024
7.Pígl TomášDvořák Petr-7-8-7  0325
8.Stárek Karel ml.Mlejnek Jiří-108-10993235
9.Stárek Karel st.Iglo Leypold Matěj-9-88-8 1336
10.Plíhal MartinBodlák Jan-510-8-8 1337
11.Stárek Karel ml.Dvořák Petr-6-9-5  0338
12.Stárek Karel st.Mlejnek Jiří-9255 3148
13.Plíhal MartinIglo Leypold Matěj8-6-9-8 1349
14.Pígl TomášBodlák Jan-11-8-8  03410
15.Stárek Karel st.Dvořák Petr-913-5-6 13411
16.Plíhal MartinMlejnek JiříWO    03412
17.Pígl TomášIglo Leypold MatějWO    30512
18.Stárek Karel ml.Bodlák JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plíhal Martin03Dvořák Petr40
Pígl Tomáš12Mlejnek Jiří03
Stárek Karel ml.12Iglo Leypold Matěj30
Stárek Karel st.22Bodlák Jan21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28649:561TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Čebiš Luboš
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-11-7-3  0301
2.Ulrich Radek
Buriánek Daniel
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
548  3011
3.Buriánek DanielKvasnička Daniel ml.-7-6-9  0312
4.Čebiš LubošKvasnička Jan-8871 3122
5.Lhoták LuborBečvářová Michaela989  3032
6.Ulrich RadekŠmíd Ondřej465  3042
7.Čebiš LubošKvasnička Daniel ml.-10-9-6  0343
8.Lhoták LuborKvasnička Jan2-86-673253
9.Ulrich RadekBečvářová Michaela-6-104883263
10.Buriánek DanielŠmíd Ondřej-67-148113273
11.Lhoták LuborKvasnička Daniel ml.8-9-11-4 1374
12.Ulrich RadekKvasnička Jan8-767 3184
13.Buriánek DanielBečvářová Michaela6-104-7-82385
14.Čebiš LubošŠmíd Ondřej-68910 3195
15.Ulrich RadekKvasnička Daniel ml.88-85 31105
16.Buriánek DanielKvasnička Jan594  30115
17.Čebiš LubošBečvářová Michaela-10-2-9  03116
18.Lhoták LuborŠmíd OndřejWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Daniel22Kvasnička Daniel ml.31
Čebiš Luboš22Kvasnička Jan04
Lhoták Lubor21Bečvářová Michaela22
Ulrich Radek40Šmíd Ondřej03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29418:548TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
10712  3010
2.Štus Radek
Vala Martin
 
 
Beran Tomáš
Cyrus Miroslav
 
 
989  3020
3.Dusil FilipBeran Tomáš89-7-5103230
4.Švarc OndřejCikán Michal3810  3040
5.Štus RadekVančura Filip55-74 3150
6.Vala MartinCyrus Miroslav578  3060
7.Švarc OndřejBeran Tomáš-4669 3170
8.Štus RadekCikán Michal1176  3080
9.Vala MartinVančura Filip565  3090
10.Dusil FilipCyrus Miroslav-936-10-82391
11.Štus RadekBeran Tomáš7-868 31101
12.Vala MartinCikán MichalWO    03102
13.Dusil FilipVančura FilipWO    03103
14.Švarc OndřejCyrus MiroslavWO    03104
15.Vala MartinBeran TomášWO    03105
16.Dusil FilipCikán MichalWO    03106
17.Švarc OndřejVančura FilipWO    03107
18.Štus RadekCyrus MiroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusil Filip11Beran Tomáš03
Švarc Ondřej20Cikán Michal02
Štus Radek30Vančura Filip02
Vala Martin20Cyrus Miroslav11
WO07WO70

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS