Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36576:566TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
732  3010
2.Palát Dominik
Čakovský Karel
 
 
Mošna Petr
Čebiš Luboš
 
 
-97-5973220
3.Čakovský KarelVendl Jakub-6-4-2  0321
4.Palát DominikUlrich Radek-15-5-4  0322
5.Čakovský Milan st.Mošna Petr676  3032
6.Janeček MartinČebiš Luboš677  3042
7.Palát DominikVendl Jakub-5-7-9  0343
8.Čakovský Milan st.Ulrich Radek4-99-12-102344
9.Janeček MartinMošna Petr-88-95-62345
10.Čakovský KarelČebiš Luboš-7-7-7  0346
11.Čakovský Milan st.Vendl Jakub-768-9-102347
12.Janeček MartinUlrich Radek5-895 3157
13.Čakovský KarelMošna Petr-8-1079-32358
14.Palát DominikČebiš Luboš-8-10-9  0359
15.Janeček MartinVendl Jakub-56-11-2 13510
16.Čakovský KarelUlrich RadekWO    03511
17.Palát DominikMošna PetrWO    30611
18.Čakovský Milan st.Čebiš LubošWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čakovský Karel03Vendl Jakub40
Palát Dominik03Ulrich Radek21
Čakovský Milan st.12Mošna Petr21
Janeček Martin22Čebiš Luboš21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34678:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Vilhelm Oldřich
 
 
Štus Radek
Vala Martin
 
 
5-83-343210
2.Hrstka Tomáš
Slunéčko Radek
 
 
Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
-136115 3120
3.Vilhelm OldřichVala Martin5-5-97-142321
4.Slunéčko RadekŠtus Radek-13-9-6  0322
5.Poláček PetrDusil Filip9-12-7-6 1323
6.Hrstka Tomᚊvarc Ondřej1596  3033
7.Slunéčko RadekVala Martin-3-7-9  0334
8.Poláček PetrŠtus Radek5-8-3-6 1335
9.Hrstka TomášDusil Filip855  3045
10.Vilhelm OldřichŠvarc Ondřej374  3055
11.Poláček PetrVala Martin-67-11-4 1356
12.Hrstka Tomᚊtus Radek99-104 3166
13.Vilhelm OldřichDusil Filip895  3076
14.Slunéčko RadekŠvarc Ondřej8-510-9-72377
15.Hrstka TomášVala Martin5-6-4523287
16.Vilhelm OldřichŠtus Radek76-89 3197
17.Slunéčko RadekDusil Filip-15-910-6 1398
18.Poláček PetrŠvarc Ondřej99-9-8-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilhelm Oldřich31Vala Martin31
Slunéčko Radek04Štus Radek22
Poláček Petr04Dusil Filip22
Hrstka Tomáš40Švarc Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17648:381TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Martin Petr
 
 
Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
-89-89-42301
2.Kurel David
Počarovský Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Dvořák JaroslavBeran Tomáš7-6910 3121
4.Počarovský PavelMucha Ondřej-6-9-7  0322
5.Martin PetrŠirák Daniel5510  3032
6.Kurel DavidWO    3042
7.Počarovský PavelBeran Tomáš78-5-793252
8.Martin PetrMucha Ondřej-8-1095-72353
9.Kurel DavidŠirák Daniel677  3063
10.Dvořák JaroslavWO    3073
11.Martin PetrBeran Tomáš-9-710-10 1374
12.Kurel DavidMucha Ondřej4-8-7673284
13.Dvořák JaroslavŠirák Daniel893  3094
14.Počarovský PavelWO    30104
15.Kurel DavidBeran Tomáš6611  30114
16.Dvořák JaroslavMucha OndřejWO    30124
17.Počarovský PavelŠirák DanielWO    30134
18.Martin PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořák Jaroslav20Beran Tomáš13
Počarovský Pavel11Mucha Ondřej21
Martin Petr12Širák Daniel03
Kurel David30   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32628:628TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-96-89-42301
2.Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
3-17-753211
3.Pígl TomášKvasnička Daniel ml.-7-7-10  0312
4.Stárek Karel ml.Kvasnička Jan-9-8-3  0313
5.Uksa Tomᚊmíd Ondřej286  3023
6.Stárek Karel st.Bečvářová Michaela878  3033
7.Stárek Karel ml.Kvasnička Daniel ml.-779-543243
8.Uksa TomášKvasnička Jan9-7-10653253
9.Stárek Karel st.Šmíd Ondřej-9-1079-92354
10.Pígl TomášBečvářová Michaela5611  3064
11.Uksa TomášKvasnička Daniel ml.9-1197 3174
12.Stárek Karel st.Kvasnička Jan3-78-983284
13.Pígl Tomᚊmíd Ondřej859  3094
14.Stárek Karel ml.Bečvářová Michaela8-868 31104
15.Stárek Karel st.Kvasnička Daniel ml.-11WO   03105
16.Pígl TomášKvasnička Jan-89-7-11 13106
17.Stárek Karel ml.Šmíd Ondřej-6788 31116
18.Uksa TomášBečvářová MichaelaWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pígl Tomáš22Kvasnička Daniel ml.22
Stárek Karel ml.31Kvasnička Jan22
Uksa Tomáš30Šmíd Ondřej13
Stárek Karel st.22Bečvářová Michaela03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46450:613TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
8-710-19-92301
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Dražinovský Tomáš
Iglo Leypold Matěj
 
 
-8-6-4  0302
3.Hájek ZdeněkDvořák Petr-9-4-8  0303
4.Piroutek KvětoslavIglo Leypold Matěj88-6-9-112304
5.Třešňák JosefDražinovský Tomáš96-66 3114
6.Kyncl MiloslavMlejnek Jiří-1312-9-8 1315
7.Piroutek KvětoslavDvořák Petr-4-7-6  0316
8.Třešňák JosefIglo Leypold Matěj-6-12-4  0317
9.Kyncl MiloslavDražinovský Tomáš-87-5-7 1318
10.Hájek ZdeněkMlejnek Jiří-9-8-8  0319
11.Třešňák JosefDvořák Petr-7-4-5  03110
12.Kyncl MiloslavIglo Leypold MatějWO    30210
13.Hájek ZdeněkDražinovský Tomáš-58-96-923211
14.Piroutek KvětoslavMlejnek JiříWO    03212
15.Kyncl MiloslavDvořák PetrWO    03213
16.Hájek ZdeněkIglo Leypold MatějWO    30313
17.Piroutek KvětoslavDražinovský TomášWO    03314
18.Třešňák JosefMlejnek JiříWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Zdeněk03Dvořák Petr30
Piroutek Květoslav02Iglo Leypold Matěj20
Třešňák Josef12Dražinovský Tomáš21
Kyncl Miloslav02Mlejnek Jiří20
WO24WO42



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:51474:683TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-9-8-4  0301
2.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-7-3-8  0302
3.Hrazdíra JiříPokorný Petr-7-3-4  0303
4.Nádvorník ŠtěpánVacek Miroslav10-108-1293213
5.Žydyk RomanČihák Milan-6-9-5  0314
6.Zrcek MiroslavBurda Roman-59-8743224
7.Nádvorník ŠtěpánPokorný Petr8-98-5-62325
8.Žydyk RomanVacek Miroslav8-11-27-112326
9.Zrcek MiroslavČihák Milan-7-4-4  0327
10.Hrazdíra JiříBurda Roman-3-6-8  0328
11.Žydyk RomanPokorný Petr-2-9-7  0329
12.Zrcek MiroslavVacek Miroslav69-10-1043239
13.Hrazdíra JiříČihák Milan-9-88-3 13310
14.Nádvorník ŠtěpánBurda Roman-4-13-9  03311
15.Zrcek MiroslavPokorný PetrWO    03312
16.Hrazdíra JiříVacek Miroslav-8-9-9  03313
17.Nádvorník ŠtěpánČihák Milan-12-6-7  03314
18.Žydyk RomanBurda RomanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří04Pokorný Petr30
Nádvorník Štěpán13Vacek Miroslav22
Žydyk Roman03Čihák Milan40
Zrcek Miroslav21Burda Roman21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS