Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21627:437Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Vilhelm Oldřich
 
 
Lhoták Lubor
Buriánek Daniel
 
 
-76108 3110
2.Hrstka Tomáš
Slunéčko Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Vilhelm OldřichBuriánek Daniel812-1111 3130
4.Slunéčko RadekLhoták Lubor-978-1073240
5.Poláček PetrUlrich Radek-6-11-9  0341
6.Hrstka TomášWO    3051
7.Slunéčko RadekBuriánek Daniel2-1088 3161
8.Poláček PetrLhoták Lubor-9-7-8  0362
9.Hrstka TomášUlrich Radek475  3072
10.Vilhelm OldřichWO    3082
11.Poláček PetrBuriánek Daniel7103  3092
12.Hrstka TomášLhoták Lubor7-77-9932102
13.Hataš MartinUlrich Radek9-4-7-5 13103
14.Slunéčko RadekWO    30113
15.Hrstka TomášBuriánek Daniel2-66-9332123
16.Hataš MartinLhoták Lubor1286  30133
17.Slunéčko RadekUlrich RadekWO    03134
18.Poláček PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vilhelm Oldřich10Buriánek Daniel04
Slunéčko Radek20Lhoták Lubor13
Poláček Petr12Ulrich Radek21
Hrstka Tomáš30   
Hataš Martin11   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
hl.16,40
BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36538:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
29-84 3110
2.Palát Dominik
Čakovský Karel
 
 
Švarc Ondřej
Vala Martin
 
 
WO    0311
3.Čakovský KarelDusil Filip-9-5-4  0312
4.Palát DominikŠvarc Ondřej7-10-96-92313
5.Janeček MartinVala Martin-8-2-6  0314
6.Čakovský Milan st.Štus Radek-127-14683224
7.Palát DominikDusil Filip10-98-7113234
8.Janeček MartinŠvarc Ondřej96-106 3144
9.Čakovský Milan st.Vala Martin796  3054
10.Čakovský KarelŠtus RadekWO    0355
11.Janeček MartinDusil Filip888  3065
12.Čakovský Milan st.Švarc Ondřej1596  3075
13.Čakovský KarelVala MartinWO    0376
14.Palát DominikŠtus Radek-9-59-8 1377
15.Čakovský Milan st.Dusil Filip14-996 3187
16.Čakovský KarelŠvarc OndřejWO    0388
17.Palát DominikVala Martin-11-9-7  0389
18.Janeček MartinŠtus Radek-88-6993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čakovský Karel01Dusil Filip13
Palát Dominik13Švarc Ondřej12
Janeček Martin31Vala Martin21
Čakovský Milan st.40Štus Radek12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19588:353TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Vančura Filip
Beran Tomáš
 
 
1076  3010
2.Pígl Tomáš
Plíhal Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Pígl TomášBeran Tomáš-87-10-8 1321
4.Riedl MartinVančura Filip5-6-8-6 1322
5.Stárek Karel st.Širák Daniel5-71010 3132
6.Stárek Karel ml.WO    3042
7.Riedl MartinBeran Tomáš-8-8-9  0343
8.Stárek Karel st.Vančura Filip-10489 3153
9.Stárek Karel ml.Širák Daniel-8899 3163
10.Pígl TomášWO    3073
11.Stárek Karel st.Beran Tomáš11-8-7-7 1374
12.Stárek Karel ml.Vančura Filip99-36 3184
13.Pígl Tomᚊirák DanielWO    3094
14.Riedl MartinWO    30104
15.Stárek Karel ml.Beran TomášWO    30114
16.Pígl TomášVančura FilipWO    30124
17.Riedl MartinŠirák DanielWO    03125
18.Stárek Karel st.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pígl Tomáš01Beran Tomáš30
Riedl Martin02Vančura Filip12
Stárek Karel st.21Širák Daniel02
Stárek Karel ml.20   
WO81WO18



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33668:665TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-3-77-6 1301
2.Sláčal Pavel
Žežule Ondřej
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
67-77 3111
3.Sláčal PavelKvasnička Daniel ml.-8-6-3  0312
4.Motl MilanKvasnička Jan11-7-811-82313
5.Vydra MilanŠmíd Ondřej119-86 3123
6.Žežule OndřejBečvářová Michaela87-89 3133
7.Motl MilanKvasnička Daniel ml.-812810 3143
8.Vydra MilanKvasnička Jan-6-9-8  0344
9.Žežule OndřejŠmíd Ondřej-88-8-8 1345
10.Sláčal PavelBečvářová Michaela79-11-893255
11.Vydra MilanKvasnička Daniel ml.-410-79103265
12.Žežule OndřejKvasnička Jan104-5-5-62366
13.Sláčal PavelŠmíd Ondřej-498-563276
14.Motl MilanBečvářová Michaela-77-7473286
15.Žežule OndřejKvasnička Daniel ml.-6-7-8  0387
16.Sláčal PavelKvasnička Jan1156  3097
17.Motl MilanŠmíd Ondřej654  30107
18.Vydra MilanBečvářová Michaela485  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláčal Pavel31Kvasnička Daniel ml.22
Motl Milan31Kvasnička Jan31
Vydra Milan31Šmíd Ondřej13
Žežule Ondřej13Bečvářová Michaela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:39457:472TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Košař Pavel
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-6-77-5 1301
2.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Dražinovský Tomáš
Iglo Leypold Matěj
 
 
-9-6-3  0302
3.Hrazdíra JiříDvořák Petr-1-6-3  0303
4.Žydyk RomanIglo Leypold Matěj-10-6-7  0304
5.Košař PavelDražinovský Tomáš-6-7-4  0305
6.Nádvorník ŠtěpánMlejnek Jiří10-7-59-42306
7.Žydyk RomanDvořák Petr-109-8-7 1307
8.Košař PavelIglo Leypold Matěj-3-4-6  0308
9.Nádvorník ŠtěpánDražinovský Tomáš-2-9-6  0309
10.Hrazdíra JiříMlejnek Jiří-9-4-8  03010
11.Košař PavelDvořák Petr-7-5-5  03011
12.Nádvorník ŠtěpánIglo Leypold MatějWO    30111
13.Hrazdíra JiříDražinovský Tomáš-6-4-7  03112
14.Žydyk RomanMlejnek Jiří-76-8-9 13113
15.Nádvorník ŠtěpánDvořák PetrWO    30213
16.Hrazdíra JiříIglo Leypold MatějWO    30313
17.Žydyk RomanDražinovský TomášWO    30413
18.Košař PavelMlejnek JiříWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří03Dvořák Petr30
Žydyk Roman03Iglo Leypold Matěj20
Košař Pavel03Dražinovský Tomáš30
Nádvorník Štěpán02Mlejnek Jiří30
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:36722:666TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
67-78 3110
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-8-68-8 1311
3.Hájek ZdeněkPokorný Petr9-9-8-9 1312
4.Piroutek KvětoslavVacek Miroslav6-32-873222
5.Třešňák JosefČihák Milan8-107-863232
6.Kyncl MiloslavBurda Roman810-73 3142
7.Piroutek KvětoslavPokorný Petr-9-7-7  0343
8.Třešňák JosefVacek Miroslav-10-67-5 1344
9.Kyncl MiloslavČihák Milan10-97-10103254
10.Hájek ZdeněkBurda Roman-86-7-9 1355
11.Třešňák JosefPokorný Petr99-9-10103265
12.Kyncl MiloslavVacek Miroslav477  3075
13.Hájek ZdeněkČihák Milan-7-55-10 1376
14.Piroutek KvětoslavBurda Roman673  3086
15.Kyncl MiloslavPokorný Petr-74-58-82387
16.Hájek ZdeněkVacek Miroslav8-12-8353297
17.Piroutek KvětoslavČihák Milan-6767 31107
18.Třešňák JosefBurda Roman5-9-45232117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Zdeněk13Pokorný Petr31
Piroutek Květoslav31Vacek Miroslav13
Třešňák Josef31Čihák Milan13
Kyncl Miloslav31Burda Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS