Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:34561:487TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Martin
Štefl Václav
 
 
Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
-9-5-6  0301
2.Palát Dominik
Kozák Pavel
 
 
Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
-69-9-3 1302
3.Kozák PavelBeran Tomáš-8-9-10  0303
4.Palát DominikMucha Ondřej-394-7-92304
5.Štefl VáclavCyrus Miroslav-739-10-132305
6.Janeček MartinCikán Michal-37-8-8 1306
7.Palát DominikBeran Tomáš7-7-5-9 1307
8.Štefl VáclavMucha Ondřej4-599 3117
9.Janeček MartinCyrus Miroslav578  3027
10.Kozák PavelCikán Michal-8-8-9  0328
11.Štefl VáclavBeran Tomáš-9-4107-22329
12.Janeček MartinMucha Ondřej-4-6-7  03210
13.Kozák PavelCyrus Miroslav-4-3-7  03211
14.Palát DominikCikán MichalWO    30311
15.Janeček MartinBeran TomášWO    30411
16.Kozák PavelMucha OndřejWO    30511
17.Palát DominikCyrus MiroslavWO    30611
18.Štefl VáclavCikán MichalWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozák Pavel03Beran Tomáš30
Palát Dominik02Mucha Ondřej21
Štefl Václav12Cyrus Miroslav21
Janeček Martin12Cikán Michal20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30722:635Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weishaupt Robert
Vilhelm Oldřich
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Šmíd Ondřej
 
 
-9877 3110
2.Slunéčko Radek
Dvořák Jan
 
 
Jiroudek Milan
Kvasnička Jan
 
 
7-9-3733220
3.Dvořák JanKvasnička Daniel ml.-6-710-4 1321
4.Weishaupt RobertKvasnička Jan-68-10-8 1322
5.Slunéčko RadekJiroudek Milan336  3032
6.Vilhelm OldřichŠmíd Ondřej-8-988113242
7.Weishaupt RobertKvasnička Daniel ml.-610-3-7 1343
8.Slunéčko RadekKvasnička Jan11-89-9-92344
9.Vilhelm OldřichJiroudek Milan3-10-814103254
10.Dvořák JanŠmíd Ondřej9-8-7683264
11.Slunéčko RadekKvasnička Daniel ml.-5-611-10 1365
12.Vilhelm OldřichKvasnička Jan3310  3075
13.Dvořák JanJiroudek Milan8-1183 3185
14.Weishaupt RobertŠmíd Ondřej677  3095
15.Vilhelm OldřichKvasnička Daniel ml.4107  30105
16.Dvořák JanKvasnička Jan-1079-10632115
17.Weishaupt RobertJiroudek Milan-10-129-5 13116
18.Slunéčko RadekŠmíd OndřejWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jan31Kvasnička Daniel ml.31
Weishaupt Robert13Kvasnička Jan22
Slunéčko Radek12Jiroudek Milan13
Vilhelm Oldřich40Šmíd Ondřej03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29628:561TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Ulrich Radek
Buriánek Daniel
 
 
786  3010
2.Iglo Leypold Matěj
Bodlák Jan
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
510-108 3120
3.Iglo Leypold MatějUlrich Radek99-9-733230
4.Mlejnek JiříMošna Petr57-7-12-82331
5.Bodlák JanMoravec Stanislav-8-3-7  0332
6.Dvořák PetrBuriánek Daniel4-75-1263242
7.Mlejnek JiříUlrich Radek1118  3052
8.Bodlák JanMošna Petr-68-7-9 1353
9.Dvořák PetrMoravec Stanislav2-94-583263
10.Iglo Leypold MatějBuriánek Daniel-74-8573273
11.Bodlák JanUlrich Radek-108-5-8 1374
12.Dvořák PetrMošna Petr346  3084
13.Iglo Leypold MatějMoravec Stanislav-12-78633294
14.Mlejnek JiříBuriánek Daniel4115  30104
15.Dvořák PetrUlrich Radek698  30114
16.Iglo Leypold MatějMošna PetrWO    30124
17.Mlejnek JiříMoravec StanislavWO    03125
18.Bodlák JanBuriánek DanielWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Iglo Leypold Matěj30Ulrich Radek13
Mlejnek Jiří21Mošna Petr21
Bodlák Jan03Moravec Stanislav12
Dvořák Petr40Buriánek Daniel03
WO12WO21
Komisař 17,20-17,30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40625:649TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Tivodar Michal
Štus Radek
 
 
-6998 3110
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
-256-763220
3.Vacek MiroslavTivodar Michal-3-6-6  0321
4.Burda RomanŠvarc Ondřej-8-9-2  0322
5.Čihák MilanDusil Filip-7387 3132
6.Pokorný PetrVala Martin-312-8-6 1333
7.Burda RomanTivodar Michal-8-910-6 1334
8.Čihák MilanŠvarc Ondřej-9-108883244
9.Pokorný PetrDusil Filip89-33 3154
10.Vacek MiroslavVala Martin-4-7-1  0355
11.Čihák MilanŠtus Radek66-9-6-62356
12.Pokorný PetrŠvarc Ondřej8-9-9-8 1357
13.Vacek MiroslavDusil Filip9-12-49-82358
14.Burda RomanVala Martin-6-8-12  0359
15.Pokorný PetrŠtus Radek1011-6-8-123510
16.Vacek MiroslavŠvarc Ondřej8-5-107-923511
17.Burda RomanDusil FilipWO    30611
18.Čihák MilanVala MartinWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Miroslav04Tivodar Michal20
Burda Roman03Švarc Ondřej31
Čihák Milan21Dusil Filip12
Pokorný Petr13Vala Martin30
   Štus Radek20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:43571:643TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Miloslav
Šimek Jiří
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
109-411 3110
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Kurel David
Martin Petr
 
 
-5-810-14 1311
3.Stejskal TomášMotl Milan-6-2-8  0312
4.Třešňák JosefŠpinar Rostislav-8-77-8 1313
5.Kyncl MiloslavKurel David-8-69-8 1314
6.Hájek ZdeněkMartin Petr-107-47-52315
7.Třešňák JosefMotl Milan-86-78-52316
8.Kyncl MiloslavŠpinar Rostislav-8-57-8 1317
9.Hájek ZdeněkKurel David-797-5-62318
10.Stejskal TomášMartin Petr-7-109-6 1319
11.Kyncl MiloslavMotl Milan7139  3029
12.Hájek ZdeněkŠpinar Rostislav-8-8-7  03210
13.Stejskal TomášKurel David-8-7-6  03211
14.Třešňák JosefMartin PetrWO    30311
15.Hájek ZdeněkMotl Milan-9-88-7 13312
16.Stejskal Tomᚊpinar Rostislav-99-8-10 13313
17.Třešňák JosefKurel DavidWO    03314
18.Kyncl MiloslavMartin PetrWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš04Motl Milan31
Třešňák Josef02Špinar Rostislav40
Kyncl Miloslav12Kurel David30
Hájek Zdeněk04Martin Petr20
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41579:640TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zrcek Miroslav
Žydyk Roman
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
-4-8-10  0301
2.Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
6-7-7-9 1302
3.Zrcek MiroslavStárek Karel st.-9-8-7  0303
4.Váňa MiroslavStárek Karel ml.-7-1096-82304
5.Nádvorník ŠtěpánStárek Martin51010  3014
6.Hrazdíra JiříPlíhal Martin-4-3-8  0315
7.Váňa MiroslavStárek Karel st.-6-7-8  0316
8.Nádvorník ŠtěpánStárek Karel ml.-8-2-3  0317
9.Hrazdíra JiříStárek Martin8104  3027
10.Zrcek MiroslavPígl Tomáš-10-83-10 1328
11.Nádvorník ŠtěpánStárek Karel st.-5-8-4  0329
12.Hrazdíra JiříStárek Karel ml.-5668 3139
13.Zrcek MiroslavStárek Martin3-87-673249
14.Žydyk RomanPígl Tomáš10-96-873259
15.Hrazdíra JiříStárek Karel st.-7-9-4  03510
16.Zrcek MiroslavStárek Karel ml.569  30610
17.Žydyk RomanStárek Martin-14-89-5 13611
18.Nádvorník ŠtěpánPígl Tomáš-869-7-1423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zrcek Miroslav22Stárek Karel st.40
Váňa Miroslav02Stárek Karel ml.22
Nádvorník Štěpán13Stárek Martin13
Hrazdíra Jiří22Plíhal Martin10
Žydyk Roman11Pígl Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS