Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24651:456TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Štefl Václav
Janeček Martin
 
 
-798-11-122301
2.Martin Petr
Žežule Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Sláčal PavelJaneček Martin-9-9-2  0312
4.Počarovský PavelŠtefl Václav736  3022
5.Vydra MilanPalát Dominik10-98-12-82323
6.Motl MilanWO    3033
7.Počarovský PavelJaneček Martin657  3043
8.Vydra MilanŠtefl Václav-911-7-11 1344
9.Motl MilanPalát Dominik-5479 3154
10.Sláčal PavelWO    3064
11.Žežule OndřejJaneček Martin-81011-7-62365
12.Motl MilanŠtefl Václav335  3075
13.Sláčal PavelPalát Dominik63-99 3185
14.Počarovský PavelWO    3095
15.Motl MilanJaneček Martin11-1078 31105
16.Sláčal PavelŠtefl Václav5-7-8-5 13106
17.Počarovský PavelPalát Dominik-8-8-5  03107
18.Žežule OndřejWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sláčal Pavel12Janeček Martin22
Počarovský Pavel21Štefl Václav22
Vydra Milan02Palát Dominik22
Motl Milan30   
Žežule Ondřej01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:23618:523TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pígl Tomáš
Míka Petr
 
 
Hrstka Tomáš
Dvořák Jan
 
 
9-8-9-6 1301
2.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Vilhelm Oldřich
Weishaupt Robert
 
 
865  3011
3.Míka PetrHrstka Tomáš9-6-108-32312
4.Plíhal MartinVilhelm Oldřich-9-5-4  0313
5.Stárek Karel ml.Dvořák Jan994  3023
6.Stárek Karel st.Weishaupt Robert788  3033
7.Plíhal MartinHrstka Tomáš-86-9-7 1334
8.Stárek Karel ml.Vilhelm Oldřich986  3044
9.Stárek Karel st.Dvořák Jan987  3054
10.Míka PetrWeishaupt Robert742  3064
11.Stárek Karel ml.Hrstka Tomáš-8-99893274
12.Stárek Karel st.Vilhelm Oldřich494  3084
13.Míka PetrDvořák Jan8-9-11-4 1385
14.Plíhal MartinSlunéčko Radek999  3095
15.Stárek Karel st.Hrstka Tomáš652  30105
16.Míka PetrVilhelm Oldřich-8-9-11  03106
17.Plíhal MartinDvořák Jan-78-89-1023107
18.Stárek Karel ml.Slunéčko RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Petr13Hrstka Tomáš22
Plíhal Martin13Vilhelm Oldřich22
Stárek Karel ml.30Dvořák Jan22
Stárek Karel st.40Weishaupt Robert02
   Slunéčko Radek01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vrchlického 236Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19589:489TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Kyncl Miloslav
Malý Libor
 
 
8-7-8-6 1301
2.Ulrich Radek
Lhoták Lubor
 
 
Hájek Zdeněk
Hájek Lukáš
 
 
335  3011
3.Lhoták LuborKyncl Miloslav-8108-663221
4.Mošna PetrHájek Zdeněk87-510 3131
5.Moravec StanislavMalý Libor1-6-6693241
6.Ulrich RadekHájek Lukáš896  3051
7.Mošna PetrKyncl Miloslav779  3061
8.Moravec StanislavHájek Zdeněk798  3071
9.Ulrich RadekMalý Libor5-1157 3181
10.Lhoták LuborHájek Lukáš7710  3091
11.Moravec StanislavKyncl Miloslav8-8-9-7 1392
12.Ulrich RadekHájek Zdeněk11-1288 31102
13.Lhoták LuborMalý Libor359  30112
14.Mošna PetrHájek Lukáš9109  30122
15.Ulrich RadekKyncl MiloslavWO    03123
16.Lhoták LuborHájek ZdeněkWO    30133
17.Mošna PetrMalý LiborWO    30143
18.Moravec StanislavHájek LukášWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Lubor30Kyncl Miloslav12
Mošna Petr30Hájek Zdeněk03
Moravec Stanislav21Malý Libor03
Ulrich Radek30Hájek Lukáš03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:28436:532TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Váňa Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
335  3010
2.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
-1099-10-102311
3.Dusil FilipNádvorník Štěpán7-696 3121
4.Švarc OndřejHrazdíra Jiří683  3031
5.Štus RadekVáňa Miroslav-4-9-4  0332
6.Vala MartinŽydyk Roman595  3042
7.Švarc OndřejNádvorník Štěpán8-1098 3152
8.Štus RadekHrazdíra Jiří-96106 3162
9.Vala MartinVáňa Miroslav1098  3072
10.Dusil FilipŽydyk Roman-10794 3182
11.Štus RadekNádvorník Štěpán787  3092
12.Vala MartinHrazdíra Jiří583  30102
13.Dusil FilipVáňa MiroslavWO    03103
14.Švarc OndřejŽydyk RomanWO    03104
15.Vala MartinNádvorník ŠtěpánWO    03105
16.Dusil FilipHrazdíra JiříWO    03106
17.Švarc OndřejVáňa MiroslavWO    03107
18.Štus RadekŽydyk RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Filip20Nádvorník Štěpán03
Švarc Ondřej20Hrazdíra Jiří03
Štus Radek21Váňa Miroslav11
Vala Martin30Žydyk Roman02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48414:675TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-4-7-7  0301
2.Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
Iglo Leypold Matěj
Bodlák Jan
 
 
9-96-793211
3.Beran TomášDvořák Petr9-4-10-8 1312
4.Mucha OndřejIglo Leypold Matěj-96-4-7 1313
5.Vančura FilipMlejnek Jiří8106  3023
6.Cikán MichalBodlák Jan-3-566-92324
7.Mucha OndřejDvořák Petr-6-3-7  0325
8.Vančura FilipIglo Leypold Matěj-6-8-10  0326
9.Cikán MichalMlejnek Jiří-899-3-62327
10.Beran TomášBodlák Jan86-98 3137
11.Vančura FilipDvořák Petr-4-2-2  0338
12.Cikán MichalIglo Leypold Matěj-18-9-16  0339
13.Beran TomášMlejnek Jiří-4-88-15 13310
14.Mucha OndřejBodlák JanWO    03311
15.Cikán MichalDvořák PetrWO    03312
16.Beran TomášIglo Leypold MatějWO    03313
17.Mucha OndřejMlejnek JiříWO    03314
18.Vančura FilipBodlák JanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš12Dvořák Petr30
Mucha Ondřej02Iglo Leypold Matěj30
Vančura Filip12Mlejnek Jiří21
Cikán Michal03Bodlák Jan11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37588:591TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-11-11-9  0301
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
386  3011
3.Bečvářová MichaelaVacek Miroslav38-9-9-52312
4.Kvasnička JanBurda Roman3-128-373222
5.Šmíd OndřejČihák Milan-5-5-4  0323
6.Kvasnička Daniel ml.Pokorný Petr9108  3033
7.Kvasnička JanVacek Miroslav-3-106-9 1334
8.Šmíd OndřejBurda Roman-9-9-12  0335
9.Kvasnička Daniel ml.Čihák Milan5611  3045
10.Bečvářová MichaelaPokorný Petr-6-79-6 1346
11.Šmíd OndřejVacek Miroslav-7-86-9 1347
12.Kvasnička Daniel ml.Burda Roman3-7-5463257
13.Bečvářová MichaelaČihák Milan-9-8-6  0358
14.Kvasnička JanPokorný Petr-88-72-102359
15.Kvasnička Daniel ml.Vacek Miroslav-5-474-823510
16.Bečvářová MichaelaBurda Roman967  30610
17.Kvasnička JanČihák MilanWO    30710
18.Šmíd OndřejPokorný PetrWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela13Vacek Miroslav40
Kvasnička Jan12Burda Roman13
Šmíd Ondřej03Čihák Milan21
Kvasnička Daniel ml.31Pokorný Petr21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS