Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16716:484TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Motl Milan
 
 
Dvořák Jan
Poláček Petr
 
 
953  3010
2.Špinar Rostislav
Žežule Ondřej
 
 
Slunéčko Radek
Hataš Martin
 
 
5-8119 3120
3.Sláčal PavelDvořák Jan-7687 3130
4.Motl MilanPoláček Petr6-797 3140
5.Špinar RostislavHataš Martin614-85 3150
6.Kurel DavidSlunéčko Radek9-85-12-32351
7.Dvořák JaroslavDvořák Jan-6735 3161
8.Špinar RostislavPoláček Petr459  3071
9.Kurel DavidHataš Martin8-979 3181
10.Sláčal PavelSlunéčko RadekWO    3091
11.Špinar RostislavDvořák Jan-66-77-92392
12.Kurel DavidPoláček Petr735  30102
13.Sláčal PavelHataš Martin994  30112
14.Dvořák JaroslavSlunéčko RadekWO    30122
15.Kurel DavidDvořák Jan7139  30132
16.Sláčal PavelPoláček Petr-87-126432142
17.Dvořák JaroslavHataš Martin-9-1487532152
18.Špinar RostislavSlunéčko RadekWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláčal Pavel30Dvořák Jan13
Motl Milan10Poláček Petr04
Špinar Rostislav21Hataš Martin04
Kurel David31Slunéčko Radek10
Dvořák Jaroslav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24585:464TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Janeček Martin
Palát Dominik
 
 
9-851 3120
3.Plíhal MartinPalát Dominik-7787 3130
4.Pígl TomášJaneček Martin-7765 3140
5.Stárek Karel ml.WO    3050
6.Stárek Karel st.Čakovský Michal4-8912 3160
7.Pígl TomášPalát Dominik789  3070
8.Stárek Karel ml.Janeček Martin8-5-8873280
9.Stárek Karel st.WO    3090
10.Plíhal MartinČakovský Michal-768-4832100
11.Stárek Karel ml.Palát Dominik-1073-11-1123101
12.Stárek Karel st.Janeček MartinWO    03102
13.Plíhal MartinWO    30112
14.Pígl TomášČakovský Michal7-6-10-9 13113
15.Stárek Karel st.Palát DominikWO    03114
16.Plíhal MartinJaneček MartinWO    03115
17.Pígl TomášWO    30125
18.Stárek Karel ml.Čakovský Michal9-8910 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plíhal Martin20Palát Dominik12
Pígl Tomáš21Janeček Martin02
Stárek Karel ml.21Čakovský Michal13
Stárek Karel st.10   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ,Vrchlického 236Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:21535:426TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Stanislav
Lhoták Lubor
 
 
Hrazdíra Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
-9989 3110
2.Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
5-7-9453220
3.Lhoták LuborNádvorník Štěpán9510  3030
4.Vendl JakubHrazdíra Jiří497  3040
5.Moravec StanislavZrcek Miroslav53-11-1263250
6.Ulrich RadekŽydyk Roman59-6-863260
7.Vendl JakubNádvorník Štěpán273  3070
8.Moravec StanislavHrazdíra Jiří944  3080
9.Ulrich RadekZrcek Miroslav-4-68673290
10.Lhoták LuborŽydyk Roman778  30100
11.Moravec StanislavNádvorník ŠtěpánWO    03101
12.Ulrich RadekHrazdíra JiříWO    30111
13.Lhoták LuborZrcek MiroslavWO    03112
14.Vendl JakubŽydyk RomanWO    30122
15.Ulrich RadekNádvorník ŠtěpánWO    03123
16.Lhoták LuborHrazdíra JiříWO    30133
17.Vendl JakubZrcek MiroslavWO    03134
18.Moravec StanislavŽydyk RomanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Lubor20Nádvorník Štěpán02
Vendl Jakub20Hrazdíra Jiří02
Moravec Stanislav20Zrcek Miroslav02
Ulrich Radek20Žydyk Roman02
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:32569:626TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
85-711 3110
2.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
128-710 3120
3.Dusil FilipKyncl Miloslav-76-10-11 1321
4.Vala MartinPiroutek Květoslav1069  3031
5.Švarc OndřejTřešňák Josef799  3041
6.Štus RadekHájek Zdeněk878  3051
7.Vala MartinKyncl Miloslav-6-58823261
8.Švarc OndřejPiroutek Květoslav7-79-843271
9.Štus RadekTřešňák Josef-7-8-9  0372
10.Dusil FilipHájek Zdeněk-7-8-10  0373
11.Švarc OndřejKyncl Miloslav8-71110 3183
12.Štus RadekPiroutek Květoslav7-889 3193
13.Dusil FilipTřešňák Josef-11-6-6  0394
14.Vala MartinHájek Zdeněk7-9-119732104
15.Štus RadekKyncl Miloslav-82116 31114
16.Dusil FilipPiroutek KvětoslavWO    03115
17.Vala MartinTřešňák JosefWO    03116
18.Švarc OndřejHájek ZdeněkWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusil Filip03Kyncl Miloslav13
Vala Martin30Piroutek Květoslav03
Švarc Ondřej30Třešňák Josef21
Štus Radek31Hájek Zdeněk12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35656:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-1210-65-32301
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
7-7-9943211
3.Beran TomášVacek Miroslav328  3021
4.Mucha OndřejPokorný Petr-10313-4-82322
5.Cikán MichalBurda Roman-9-78893232
6.Vančura FilipČihák Milan-83-6-5 1333
7.Mucha OndřejVacek Miroslav7-368 3143
8.Cikán MichalPokorný Petr-7-67-11 1344
9.Vančura FilipBurda Roman-7443 3154
10.Beran TomášČihák Milan-98-4-5 1355
11.Cikán MichalVacek Miroslav6-6115 3165
12.Cyrus MiroslavPokorný Petr-4-3-10  0366
13.Beran TomášBurda Roman997  3076
14.Mucha OndřejČihák Milan-8468 3186
15.Cyrus MiroslavVacek Miroslav489  3096
16.Beran TomášPokorný Petr-9-5-8  0397
17.Mucha OndřejBurda Roman5-7-7-12 1398
18.Cikán MichalČihák Milan-512-9-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš22Vacek Miroslav04
Mucha Ondřej22Pokorný Petr40
Cikán Michal22Burda Roman13
Vančura Filip11Čihák Milan31
Cyrus Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:32490:427TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan ml.
Bečvářová Michaela
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-4-9-7  0301
2.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Bodlák Jan
Iglo Leypold Matěj
 
 
-5799 3111
3.Bečvářová MichaelaDvořák Petr-8-4-3  0312
4.Kvasnička JanIglo Leypold Matěj-13-9-7  0313
5.Cincibus Milan ml.Mlejnek Jiří-6-8-5  0314
6.Kvasnička Daniel ml.Bodlák Jan93-84 3124
7.Kvasnička JanDvořák Petr-6-6-7  0325
8.Cincibus Milan ml.Iglo Leypold Matěj-6-6-2  0326
9.Kvasnička Daniel ml.Mlejnek Jiří945  3036
10.Bečvářová MichaelaBodlák Jan-5-89-12 1337
11.Cincibus Milan ml.Dvořák Petr-7-5-9  0338
12.Kvasnička Daniel ml.Iglo Leypold Matěj-9-4-4  0339
13.Bečvářová MichaelaMlejnek Jiří-8-6-9  03310
14.Kvasnička JanBodlák JanWO    30410
15.Kvasnička Daniel ml.Dvořák PetrWO    30510
16.Bečvářová MichaelaIglo Leypold MatějWO    30610
17.Kvasnička JanMlejnek JiříWO    30710
18.Cincibus Milan ml.Bodlák JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela03Dvořák Petr30
Kvasnička Jan02Iglo Leypold Matěj30
Cincibus Milan ml.03Mlejnek Jiří21
Kvasnička Daniel ml.21Bodlák Jan11
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS